Кредит в Кривому Розі

Пропонуємо послуги онлайн кредитування з миттєвим оформленням всім жителям Кривого Рогу. Не пропустіть шанс отримати гроші на карту за 7 хвилин в CreditPlus. Кредитуємо без завантаження фото і документів, потрібно тільки заповнити реєстраційну анкету та вказати номер особистої банківської карти.

При першому зверненні буде доступно до 10000 гривень зі ставкою 0,01% на добу. Для тих, хто вже брав кредит раніше, доступна позика до 15000 гривень зі знижкою до 25%. Розмір знижки залежить від суми і кількості раніше взятих кредитів.

 

Наші переваги

CreditPlus - одна з найбільших компаній онлайн кредитування в Україні. Щодня видається більше 2000 грошових позик з мінімальною процентною ставкою, що свідчить про популярність і затребуваність сервісу. Наші можливості дозволяють практично миттєво реагувати на потреби клієнтів незалежно від їх місця розташування. Оформити кредит і отримати гроші можна цілодобово, не виходячи з дому.

швидкий кредит

Швидко

Для оформлення кредиту та отримання грошей необхідно 7 хвилин.

доступні умови

Доступно

Отримати гроші можуть всі жителі України віком від 18 років.

вигідно

Вигідно

Пропонуємо найнижчу ставку в ніші онлайн кредитування.

 

Стати клієнтом компанії можуть особи віком від 18 до 65 років. Щоб отримати кредит знадобиться паспорт і ідентифікаційний податковий код. Також необхідно мати особисту банківську карту і мобільний телефон. Максимальний термін користування мікрокредитом становить 30 днів. По закінченню дії договору, необхідно погасити позику, або пролонгувати її дію на ще один термін.

 

Як взяти кредит готівкою в Кривому Розі

CreditPlus пропонує максимально простий, і доступний всім жителям Кривого Рогу, процес оформлення кредиту. Щоб отримати гроші, потрібно виконати 3 прості речі: подати заявку, зареєструватися і підписати договір.

  1. Подати заявку за допомогою кредитного калькулятора вказати суму і термін позики.
  2. Зареєструватися і заповнити реєстраційну анкету та вказати дані своєї карти.
  3. Підписати договір за допомогою SMS повідомлення, і отримати гроші на карту.

Сервіс CreditPlus кредитує в автоматичному режимі завдяки інноваційному підходу і використання сучасного програмного забезпечення.

 

Приклад розрахунку акційної позики зі ставкою 0,01% в день.

Кредит на 1000 грн, термін 30 днів, процентна ставка 0,01% в день. Сума до повернення через 30 днів складе 1003 грн.

Розрахунок позики зі стандартною процентною ставкою 1,9% в день.

Кредит на 1000 грн, термін 30 днів, процентна ставка 1,9% в день. Сума до повернення складе 1570 грн.

Розрахунок кредиту зі ставкою 1,9% в день і персональною знижкою 25%

Кредит на 1000 грн, термін 30 днів, процентна ставка 1,9% в день, знижка 25%. Сума до повернення складе 1427,5 грн.

Як погасити кредит

Згідно з правилами компанії, максимально допустимий термін позики становить 30 днів, після закінчення якого необхідно закрити кредит, або продовжити його дію. Для продовження договору необхідно активувати послугу пролонгації в своєму кабінеті. Для погашення кредиту можна використовувати будь-який із запропонованих способів:

  1. Оплатити банківською картою в своєму кабінеті. Для цього можна використовувати будь-яку карту.
  2. За допомогою терміналів ПриватБанку. Як оплатити через термінал можна дізнатися в розділі «Як погасити»
  3. Оплатити за допомогою додатку Приват24 в телефоні або на комп'ютері. Інструкція по оплаті знаходиться в розділі «Як погасити»
  4. У будь-якому банку України. В цьому випадку необхідно передати касиру банку номер ІПН, ПІБ і реквізити компанії CreditPlus (можна скачати в кабінеті клієнта).
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ