Кредит онлайн у Львові

Швидкі кредити у Львові з онлайн оформленням і виплатою на банківську картку. Для всіх жителів Львова діють акційні умови: перша позика до 10000 гривень під 0,01% в день, повторний кредит до 15 000 гривень за стандартною ставкою, з можливістю використовувати знижку по промокоду. Послуги сервісу доступні для всіх повнолітніх жителів Львова.

Отримати кредит на карту можуть всі категорії клієнтів незалежно від статусу та фінансового становища. Кредитуємо з поганою кредитною історією, з простроченням і відкритими кредитами в інших компаніях.

Переваги кредитів CreditPlus

Пропонуємо вигідні умови оформлення, завдяки яким можна швидко отримати потрібну суму грошей без бюрократичних зволікань і незручних запитань. При цьому кожен клієнт може отримати суттєву знижку у відповідність з програмою лояльності або під час дії акційних умов кредитування.

CreditPlus – це повністю онлайн оформлення, без документів і довідок. Не потрібно підтвердження документів з фотографією. Практично миттєве оформлення позики в три етапи, потрібно зареєструватися, оформити заявку і дочекатися рішення.

Сервіс працює цілодобово, без перерв і вихідних. Оформлення та отримання грошей, не виходячи з дому. Щоб взяти кредит потрібно мати доступ до мережі інтернет, діючу карту банку і мобільний телефон.

Як взяти кредит онлайн в CreditPlus

Отримати кредит онлайн на карту у Львові за допомогою сервісу CreditPlus досить просто. Процедура оформлення мінімальна, і доступна всім повнолітнім українцям віком від 18 до 65 років. У реєстраційній анкеті потрібно вказати свої паспортні дані і номер податкового ідентифікаційного коду.

заявка

Оформити заявку

Вкажіть суму і термін позики.

схвалення

Отримати рішення

Зареєструйтеся та отримайте рішення.

договір

Підписати договір

Підтвердіть договір і отримаєте гроші.

Як оплатити кредит

Згідно з умовами кредитування в CreditPlus максимальний термін позики становить 30 днів. Після закінчення терміну дії кредитного договору, необхідно повністю погасити позику, або скористатися послугою пролонгації для продовження дії договору. Активувати послугу пролонгації можна в особистому кабінеті клієнта.

Якщо не вистачає грошей для оплати всієї суми кредиту, можна скористатися послугою часткового погашення, в цьому випадку в першу чергу погашаються відсотки і пеня (якщо є), а потім тіло кредиту.

  1. Банківською картою в особистому кабінеті на сайті. Якщо потрібно швидко оплатити кредит, цей спосіб підійде вам ідеально. На сторінці послуги вкажіть дані карти і суму платежу, а потім натисніть кнопку оплатити. Гроші зараховуються на ваш рахунок миттєво. Комісії при оплаті немає.
  2. Оплатити кредит можна за допомогою сервісів ПриватБанку. Використовуйте будь-який термінал ПриватБанку по всій території України. Дізнатися, як погасити кредит за допомогою терміналу, можна в розділі ДОВІДКА на сайті.
  3. Також можна скористатися онлайн додатком Приват24. Інструкція по цьому способу знаходиться в довідковому розділі.
  4. Якщо основні способи вам не підійшли, можна погасити кредит через касу будь-якого українського банку. Для цього, передайте касирові реквізити компанії разом з своїми даними ІПН і ПІБ.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ