Кредит онлайн в Миколаєві

Сервіс CreditPlus пропонує послуги онлайн кредитування для всіх жителів Миколаєва. Щоб взяти кредит знадобиться не більше 7 хвилин, при цьому, не потрібно збирати довідки, завантажувати фотографії і копії своїх документів.

Для тих, хто оформляє кредит в CreditPlus вперше, будуть запропоновані вигідні умови позики – до 10000 гривень під 0,01% в день. Для тих, хто вже є клієнтом компанії, і раніше брав кредит, буде доступна максимально можлива сума – 15000 гривень під 1,9% в день. Додатково може бути надана персональна знижка до 25%.

Як взяти кредит онлайн

Грошовими позиками користуються в тих випадках, коли власних коштів не вистачає. Багато жителів Миколаєва використовують можливості невеликих мікрофінансових компаній, щоб оплатити свої повсякденні витрати. Найчастіше, споживачами мікрокредитів є ті українці, яким не підтверджують кредит в банку. У більшості випадків причини відмови схожі: прострочені позики, відкриті кредити в інших компаніях, проблеми з працевлаштуванням, негатив в кредитній історії та інше.

Щоб отримати кредит онлайн в Миколаєві необхідно виконати кілька простих дій. При цьому необхідна особиста банківська картка, паспорт, ІПН код і телефон. Процес оформлення кредиту складалася з трьох етапів:

заявка

Оформлення заявки

Необхідно вказати суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора.

реєстрація

Реєстрація

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити анкету, і дочекатися рішення по заявці

підписання договору

Підписання договору

Після отримання рішення потрібно підписати договір з допомогою СМС повідомлення.

 

Приклад розрахунку онлайн позики

Розрахунок першої позики зі ставкою 0,01% в день

Кредит на 1000 гривень строком до 30 днів з процентною ставкою 0,01%, сума до повернення складе 1003 гривні.

Розрахунок повторної позики зі стандартною ставкою 1,9% в день.

При оформленні кредиту на 1000 гривень терміном на 30 днів з процентною ставкою 1,9%, сума до повернення складе 1570 гривень.

Розрахунок кредиту зі стандартною ставкою 1,9% в день і знижкою 25%

При отриманні позики на суму 1000 гривень зі ставкою 1,9% і знижкою 25% сума до повернення складає 1427,5 грн.

Переваги кредитування від СreditPlus

За кілька років роботи, компанія зарекомендувала себе надійним кредитором, який відповідально виконує свої зобов'язання перед позичальниками. При необхідності терміново взяти кредит без довідки про доходи, СreditPlus перший надасть таку можливість. Компанія має переваги, які виділяють її серед інших подібних компаній.

 • CreditPlus працює цілодобово, без перерв і вихідних 27/7. Сервіс доступний для всіх жителів Миколаєва і України, незалежно від місця розташування.
 • Мінімальна ставка кредитування для нових клієнтів дозволяє отримати гроші практично без переплат. Постійні клієнти користуються особливими умовами – надається знижка до 25%.
 • Пропонуємо руку допомоги в ситуації, коли погасити кредит вчасно не виходить. В цьому випадку можна скористатися послугою пролонгації, і продовжити дію договору на ще один термін.
 • CreditPlus - сервіс по справжньому швидкого кредитування. Щоб взяти кредит на карту, потрібно приблизно 7 хвилин.

Як отримати знижку

Отримати знижку на кредит можна одним з перерахованих способів. Зверніть увагу, що знижка може надаватися для різних груп клієнтів. Також необхідно знати, що знижка може не працювати в випадках, якщо змінюються умови кредитного договору, наприклад, при пролонгації.

 1. Оформляючи і вчасно погашаючи кредити, буде надаватися накопичувальна система знижок до 25%.
 2. Беручи участь в соціальних заходах від CreditPlus, можна отримати персональний промокод.
 3. Використовувати промокоди, що відправляються клієнтам на пошту.
 4. Беручи участь в акціях можна отримати промокод, а в деяких випадках і цінний приз, коли CreditPlus проводить розіграш призів.

Як погасити кредит

Кредит в СreditPlus можливо погасити в своєму особистому кабінеті, вказавши дані своєї карти і суму платежу. Також можна оплатити за допомогою наступних таких сервісів:

 • Терміналів ПриватБанку
 • Мобільного застосування Приват24
 • У касі будь-якого банку.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ