Кредит онлайн в Києві

Компанія CreditPlus пропонує послуги швидких кредитів готівкою в Києві. Щоб отримати гроші потрібно всього 7 хвилин часу і мобільний телефон. Скористайтеся нашою пропозицією, щоб вигідно оформити мікрокредит зі ставкою 0,01%.

Кредит готівкою у Києві

На сьогоднішній день кредити готівкою в сервісах онлайн кредитування є найшвидшим і зручним способом отримання необхідної суми грошей, без звернення в банк або ломбард. У МФО можна отримати гроші готівкою після формального укладення договору. У CreditPlus не важливий статус кредитної історії клієнта.

без довідок

Без довідок та документів

В ході оформлення не потрібно пред'являти ні документи, ні довідку про доходи.

швидко

Оформлення за 7 хвилин

Подайте заявку на сайті, і вже через 7 хвилин отримаєте свої гроші.

вигідно

Вигідні умови

Пропонуємо вигідні умови, перша позика під 0%, в подальшому знижки до 25%.

 

Як взяти кредит в Києві готівкою

Можливості компанії CreditPlus дозволяють отримати кредит протягом 7 хвилин. Процедура оформлення розбита на 3 етапи.

  1. Оформіть заявку, вкажіть потрібну суму грошей і на який термін вона потрібна.
  2. Зареєструйтесь, заповніть анкету і дайте відповідь на питання вашого консультанта.
  3. Дочекайтеся рішення по заявці, підтвердіть ваш договір і отримаєте готівку на свою карту.

Як отримати знижку

Для всіх, хто звертається в CreditPlus ми передбачили можливість отримати знижку або додаткові бонуси.

Для всіх, хто вперше бере у нас кредит, ми автоматично встановлюємо мінімальну ставку кредитування. В цьому випадку, максимально допустима сума позики не перевищує 10000 гривень, а ставка 0,01% в день.

Для тих, хто вже користувався нашим сервісом і вчасно повертав кредит, буде доступна знижка в наступний раз. Залежно від кількості раніше взятьх позик і їх розміру, величина знижки може досягати 25%.

Що необхідно знати

Ми кредитуємо тільки українців що досягли повнолітнього віку, від 18 до 65 років. Звернутися в онлайн сервіс та подати заявку можна цілодобово. При цьому можна перебувати в будь-де, вдома або на роботі, в Києві або будь-якому іншому місті.

Щоб отримати кредит вам знадобиться заповнити реєстраційну анкету, в якій має бути вказано дані з вашого паспорта та ІПН коду, але завантажувати документи не знадобиться. Також не потрібна довідка про доходи та інші документи.

Як повернути позику в Києві

Щоб погасити кредит можна використовувати будь-який із запропонованих нижче способів.

За допомогою будь-якої банківської карти в своєму особистому кабінеті. Для цього потрібно вказати номер картки та суму платежу, а потім натиснути кнопку оплатити.

Ви можете скористатися додатком Приват24 в своєму телефоні або на комп'ютері, і максимально швидко оплатити всю суму позики або його частину. Інструкція по оплаті знаходиться в розділі довідки на сайті.

Не менш просто оплатити кредит за допомогою терміналів самообслуговування ПриватБанку. Інструкція по оплаті знаходиться в розділі довідки на сайті.

Щоб закрити кредит, можна скористатися будь-яким банком. Для цього необхідно надати касиру реквізити нашої компанії (їх можна скачати в своєму особистому кабінеті), вказати суму платежу, а також своє податковий номер і ПІБ.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Гроші будуть у вас уже сьогодні!

Оформлюємо кредит за 7 хвилин

Взяти онлайн кредит