Кредит онлайн в Києві

CreditPlus — компанія, яка надає послуги швидкого мікрокредитування. Клієнту не знадобляться довідки про доходи або поручителі. Все, що потрібно — паспорт, ідентифікаційний код, телефон та активна банківська картка. Ми оформляємо кредит онлайн у Києві незалежно від фінансових цілей клієнта.

Перший кредит у Києві можна оформити на строк до 30 днів на суму до 10 тисяч гривень. При повторній позиці ліміт збільшиться до 15 тисяч.

сервіс працює цілодобово

Цілодобово

Оформляємо кредити 24/7

прості умови

Просто

Потрібні тільки паспорт, ІПН, телефон і карта

найшвидший кредит в Києві

Швидко

Миттєво переводимо кошти на карту

Як оформити кредит у Києві

  1. Вибрати суму й строк погашення на онлайн-калькуляторі. Також він відразу покаже, скільки клієнт має заплатити після закінчення періоду з урахуванням нарахованих відсотків.
  2. Пройти коротку реєстрацію. Клієнту треба буде вказати актуальну інформацію про себе: від ПІБ та номера телефону до даних паспорта та ІПН. Таких питань буде небагато.
  3. Дочекатися рішення за заявкою. Якщо кредит у Києві схвалять, на вказаний раніше номер прийде SMS для підтвердження договору. Після цього на картку клієнта перекажуть гроші.

Які переваги першого й повторного кредитів

Першу позику можна оформити з мінімальною акційною ставкою — 0,95%. Наприклад, клієнт бере кредит на суму 3500 грн строком 15 днів. Після закінчення періоду йому потрібно сплатити 3999 грн.

Уже після оформлення першого кредиту клієнт стає учасником нашої програми лояльності. Під час акцій він може отримати персональні промокоди на знижки. Ними можна скористатися, якщо клієнт буде брати кредити в майбутньому.

Ліміт повторної позики — 15 тисяч гривень, а ставка — 1,9%. Умови щодо строків залишаються тими самими. Клієнт зможе розпоряджатися більшою сумою для своїх потреб.

Вік позичальника Від 18 до 65 років
Розгляд заявки 7-15 хвилин (1-ша позика)
2-5 хвилин (повторна позика)
Необхідні документи або речі Паспорт, ІПН, телефон, власна активна банківська картка
Переказ На картку
Пролонгація Без обмежень у кількості

Як закрити кредит

Погасити кредит можна будь-яким зручним способом. Найпростіший варіант — сплатити заборгованість в особистому кабінеті на creditplus.ua. Зробити це можна в будь-який час доби, і гроші перекажуть миттєво. За тим самим принципом можна погасити борг у Приват24 або терміналах ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema.

Щоб погасити кредит готівкою в Києві, потрібно звернутися до банку та провести оплату в касі. Однак позичальникові варто врахувати, що переказ може зайняти до 3-х днів. А значить, необхідно правильно розрахувати час погашення, щоб гроші надійшли вчасно.

Що робити, якщо не виходить погасити кредит вчасно

Якщо клієнт не встигає вчасно погасити кредит у Києві, він може подовжити його на той самий період, на який спочатку оформив. Усе, що потрібно — сплатити нараховані відсотки, а також пеню за її наявності.

Якщо виникають труднощі із закриттям позики, клієнт може звернутися до нашого відділу підтримки. Менеджери CreditPlus працюють цілодобово й готові допомогти в будь-яких питаннях щодо кредиту.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ