Кредит в Харкові

Кредит готівкою в Харкові в онлайн режимі без довідок і документів. Скористайтеся вигідною пропозицією і отримаєте до 15000 гривень на термін до 30 днів з мінімальною ставкою. Для всіх харків'ян оформляємо перший кредит під 0,01% в день.

  • Швидке рішення. Подайте заявку на сайті дочекайтеся рішення, відповідь отримаєте протягом 10 хвилин.
  • Вигідні умови. Ми пропонуємо мінімальну ставку по онлайн кредитами в Харкові.
  • Цілодобовий доступ. Скористатися сервісом кредитування можна в будь-який час, ми доступні цілодобово.

Як швидко взяти кредит в Харкові

Щоб взяти кредит готівкою в сервісі CreditPlus знадобитися виконати кілька простих дій. Забудьте про довідки, документи і перевірки. У нас можуть отримати кредит особи з поганою кредитною історією, харків'яни без офіційного працевлаштування.

оформлення заявки

Подайте заявку

Вкажіть потрібну суму і термін за допомогою кредитного калькулятора на сайті.

заповнити анкету

Заповніть анкету

Заповніть невелику анкету і дочекайтеся рішення по ній.

підтвердити договір

Підпишіть договір

Підпишіть договір з допомогою СМС коду, і ми відразу відправимо вам гроші.

Приклад розрахунку акційного кредиту зі ставкою 0,01% в день.

При оформленні кредиту готівкою на 1000 гривень терміном на 1 день зі ставкою 0,01% отримуємо: 1000 грн × 0,01% (процентна ставка) = 0,3 гривень/день; при перерахунку на 30 днів отримуємо: 0,3 грн × 30 (днів) = 3 грн. За фактом, при отриманні позики 1000 грн. на 30 днів, сума переплати становить 3 грн.

Приклад розрахунку зі стандартною ставкою 1,9% в день.

При отриманні кредиту на 1000 гривень терміном на 1 день за ставкою 1,9% отримуємо: 1000 грн × 1,9% (процентна ставка) = 19 гривень/день; при перерахунку на 30 днів отримуємо: 19 грн × 30 (днів) = 570 грн. За фактом, кредит без знижки на 1000 грн. терміном   30 днів, сума переплати становить 570 грн.

Приклад розрахунку зі стандартною ставкою 1,9% в день і знижкою 25% для постійних клієнтів.

При отриманні 1000 гривень терміном на 1 день за ставкою 1,9% отримуємо: 1000 грн × 1,9% (процентна ставка) = 19 гривень/день; з урахуванням знижки 25%, маємо: 19 грн/25% = 14,25 грн/день. При перерахунку на 30 днів отримуємо: 12 грн × 30 (днів) = 427,5 грн. За фактом, при отриманні позики 1000 грн. на 30 днів, сума переплати становить 427,5 грн.

Що знадобиться при оформленні кредиту

Щоб отримати позику, потрібно заповнити заявку і невелику анкету. Для цього вам знадобиться ваш паспорт і ІПН код. Також потрібно вказати дані вашої банківської карти, після укладення договору, ми відправимо вам гроші на вашу карту. CreditPlus надає послуги віддаленого кредитування в онлайн режимі, через інтернет, тому для доступу до платформи кредитування необхідно мати смартфон, ноутбук або комп'ютер з доступом до мережі інтернет.

Отримати кредит готівкою можуть тільки повнолітні громадяни у віці від 18 до 65 років. У момент оформлення позики необхідно перебувати на території України.

Як повернути кредит

Ми пропонуємо 4 зручних способи погашення позики, який з них вибрати залежить тільки від вас. Зверніть увагу, що в деяких випадках може бути присутнім комісія, а сам платіж оброблятися до 3 робочих днів.

Найпростіший спосіб оплати доступний в особистому кабінеті клієнта на сайті онлайн сервісу CreditPlus. Вкажіть суму платежу, введіть номер вашої банківської карти і натисніть «погасити позику»

Швидко погасити кредит можна за допомогою програми Приват24 в мобільному телефоні або комп'ютері. Знайдіть компанію CreditPlus в розділі «Комунальні платежі», вкажіть ваш ІПН номер і суму платежу. Потім натисніть кнопку оплатити.

Також просто погасити кредит, використовуючи термінал самообслуговування ПриватБанку. Інструкція аналогічна попередньому способу.

Якщо запропоновані варіанти не підходять, можна звернутися в касу будь-якого банку України. Зазвичай, цей спосіб використовують в тих випадках, якщо немає доступу до інтернету.

Продовження терміну дії договору за допомогою пролонгації

Зверніть увагу на те, що в CreditPlus можна продовжити термін дії кредитного договору, якщо не виходить погасити кредит у встановлений договором термін. Якщо не вистачає грошей на повне погашення, можна скористатися послугою часткового погашення, просто сплативши нараховані відсотки. У цьому випадку кредит залишається активним, і клієнт може продовжувати користуватися позиковими грошима.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ