Взяти кредит в Одесі за 7 хвилин

Послуги швидкого онлайн кредитування в Одесі через інтернет за допомогою онлайн сервісу CreditPlus. Прості умови і мінімальні вимоги дозволяють практично миттєво оформити позику (за 7 хвилин) без довідки про доходи, застави, комісій та іншої бюрократичної тяганини. Кредитуємо готівкою в Одесі з поганою кредитною історією та іншими проблемами.

  • Оформляємо перший кредит до 10000 гривень під 0,01% в день для нових клієнтів. Термін позики до 30 днів.
  • Оформляємо кредит на карту до 15000 гривень під 1,9% в день для тих, хто вже раніше користувався послугами CreditPlus.

Для постійних клієнтів діє програма лояльності та персональні знижки. Сервіс працює таким чином, що можна отримати гроші в борг цілодобово, не виходячи з дому. Ми пропонуємо особливі умови, для нових клієнтів, перша позика повністю безвідсоткова. Надалі пропонуємо знижки у відповідності з накопичувальною системою знижок.

швидко

Швидко

Щоб взяти кредит в Одесі, потрібно 7-15 хвилин.

доступно

Доступно

Відправляємо гроші на карту по всій Україні.

вигідні умови

Вигідно

Вигідні умови з мінімальною процентною ставкою.

 

Як оформити кредит готівкою в Одесі

Щоб отримати кредит онлайн в Одесі готівкою від CreditPlus знадобиться кілька хвилин. Процес розбитий на три етапи, необхідно подати заявку, зареєструватися і підтвердити договір, після цього, ми відправимо гроші на вашу карту. У CreditPlus можна отримати кредит в Одесі без довідки про доходи і різних обмежень.

Надаємо до 10000 гривень при першому зверненні, і до 15000 гривень при повторних зверненнях. Перша позика безвідсоткова, при повторному зверненні процентна ставка становить 1,9% в день.

Стати клієнтом компанії можуть тільки повнолітні українці у віці від 18 до 65 років. При оформленні знадобиться паспорт, ідентифікаційний код, а також особиста банківська картка.

  1. Подати заявку. Вкажіть суму і термін за допомогою кредитного калькулятора.
  2. Отримати рішення. Зареєструйтеся, дайте відповідь на питання, і отримаєте рішення.
  3. Підтвердити договір. Підпишіть договір за допомогою SMS та отримаєте гроші

Як погасити кредит онлайн

  • Банківською картою на сайті CreditPlus. В цьому випадку можна практично миттєво погасити позику. У кабінеті клієнта виберете розділ «погашення кредиту» вкажіть дані карти (можна використовувати будь-яку карту будь-якого банку) і натисніть кнопку оплатити.
  • За допомогою онлайн банкінгу Приват24 або в найближчому терміналі Приватбанку. За даними статистики, цей спосіб використовується частіше інших. Його перевагами є висока швидкість обробки платежів (кошти надходять на рахунок компанії практично миттєво), простий і зручний інтерфейс, зрозумілий кожному, а також максимальна доступність за допомогою інтернет зв'язку та широкої мережі терміналів.
  • Також ми передбачили можливість оплати традиційним способом – в касі банку. Для цього можна використовувати будь-який банк в Україні. Для проведення оплати, необхідно надати касиру реквізити компанії, вказати свій номер ІПН, ПІБ і суму платежу.

Продовження терміну кредиту і часткове погашення

Щоб продовжити термін дії кредитного договору на ще один термін, обов'язково необхідно сплатити всі нараховані відсотки (також пеню і штраф, якщо є), після цього договір автоматично буде продовжений на термін, зазначений у договорі.

Щоб оплатити тільки відсотки або частину кредиту, потрібно в кабінеті клієнта і перейти в розділ "Часткова оплата без продовження", і внести платіж, у відповідність з інструкцією.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ