Кредит готівкою у Полтаві

Компанія «Кредит Плюс» видає короткострокові позики населенню у віці від 18 до 65 років, незалежно від наявності офіційного місця роботи або доходу.

 Можна розраховувати на суму від 500 до 5000 гривень при першому зверненні, в кожній наступній заявці сума збільшується до 10 000 гривень. Видають позики на термін від 3 до 30 днів, що зручно, коли розраховуєш погасити борг із зарплати або найближчого доходу.

Головні переваги отримання в Полтавській області кредиту онлайн на нашому сервісі:

  • оперативність: заповнення анкети в перший раз у вас може зайняти до 15 хвилин, в наступні рази час скорочується до трьох-чотирьох хвилин;
  • процес перевірки та узгодження автоматизований, тому відповідь і гроші на карту ви отримуєте протягом декількох годин;
  • потрібен мінімальний пакет документів для оформлення (паспорт, ІПН);
  • вся процедура відбувається віддалено, не треба їхати до відділення і витрачати час на дорогу. Отримати кредит онлайн в Полтавській області можна також за допомогою нашої компанії;
  • сервіс працює цілодобово, тому гроші отримати можна навіть вночі;
  • клієнтська підтримка відповість на всі ваші запитання за допомогою будь-якого зручного каналу зв'язку;
  • гроші перераховують на банківську карту, що дає свободу вибору: ви можете розраховуватися в магазинах за товари і продукти, можете в інтернеті оплатити будь-який рахунок або купити що необхідно, є також можливість зняти готівку в банкоматі.

 Як бачимо, брати позику в мікрофінансовій організації набагато вигідніше, ніж у банку. Терміновість і простота подачі всіх документів, а також той факт, що на вашу кредитну історію або рівень заробітної плати ніхто не дивиться, має вирішальне значення.

Як оформити кредит онлайн в Полтаві

Процедура оформлення кредитів онлайн в Полтавській області зводиться до заповнення заявки у вигляді анкети на сайті Credit Plus.

Для подачі заявки на позику, вам необхідно вказати дані паспорта і ваш ідентифікаційний податковий номер, прикріпити дані по банківській карті (на неї пізніше надійдуть гроші, тому перевірте термін дії), а також надати особисті дані (ПІБ, місто, адреса, сімейний стан і тд).

Ми дотримуємося конфіденційності і безпеки передачі інформації, тому всі ваші дані зберігаються в Особистому кабінеті, доступ до якого буде тільки у вас.

На головній сторінці сайту треба вибрати суму і термін погашення, далі натиснути кнопку «Отримати гроші», після чого вас і перекине на анкету.

Якщо виникнуть питання щодо оформлення, завжди можна звернутися до консультантів.

Отримати кредит онлайн в Полтаві без довідки про доходи

Кредити онлайн в Полтавській області отримати легко за допомогою нашого сервісу, навіть якщо ви не можете надати довідку про доходи. Ми знаємо, що багато хто нині працює неофіційно і отримати такий папірець не може, тому вимагати від клієнтів неможливого - не хочемо.

Для отримання в Полтаві кредиту онлайн досить буде паспорта, ІПН і діючої банківської карти. Це все з документів, що потрібно вам.