Взяти кредит онлайн в Полтаві

Отримати гроші в борг від CreditPlus в Полтаві за 7 хвилин. Послуги швидкого онлайн кредитування на карту без черг і очікувань. Для всіх нових клієнтів доступно до 6000 гривень з відсотковою ставкою 0,01% в день. Для тих, хто раніше брав кредит в CreditPlus, максимальна сума кредиту збільшується до 10000 гривень. У цьому випадку процентна ставка дорівнює 1,8% в день. Для таких клієнтів надаються персональні знижки відповідно до програми лояльності. В обох випадках кредит надається на термін до 30 днів.

Факти на користь CreditPlus

Щодня більше 10000 чоловік звертаються в CreditPlus і оформляють мікропозики для вирішення своїх фінансових потреб. Підвищений споживчий попит легко пояснюється тими можливостями, які пропонуються абсолютно кожного клієнта, як в Полтаві, так і в Україні в цілому.

  1. Щоб взяти гроші в кредит в CreditPlus, потрібно не більше 7 хвилин. Відразу після підписання договору кредитування, гроші будуть відправлені на банківську карту, зазначену клієнтом.
  2. Ідеальні умови кредитування дозволяють оформити кредит без відсотків для тих, хто це робить вперше. Для інших категорій клієнтів передбачена програма знижок до 25%.
  3. Отримати кредит може будь-який повнолітній громадянин України незалежно від свого місця розташування або фінансового статусу, наприклад, з поганою кредитною історією.

Можливості сучасних технологій дозволяють значно скоротити час і ресурси необхідні для надання послуг фінансового характеру. Щоб отримати кредит онлайн на карту необхідно близько 7 хвилин, при цьому абсолютно не потрібні довідки про доходи, і документи. Абсолютно немає потреби проходити через бюрократичну тяганину чиновників.

Як взяти кредит готівкою в Полтаві

Сервіс CreditPlus надає послуги кредитування через інтернет. Процес оформлення позики автоматизований, і для зручності розділений на три етапи, кожен з яких доступний і простий для кожного клієнта.

Щоб отримати кредит онлайн в Полтаві, необхідно мати телефон, комп'ютер або ноутбук з доступом до мережі інтернет, дійсний паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Ми надаємо кошти за допомогою банківського платежу, тому обов'язково необхідно мати діючу банківську карту будь-якого банку України.

заявка

1 крок

Подати заявку, з зазначенням необхідної суми і терміном позики.

оформлення

2 крок

Зареєструватися в сервісі, заповнити анкету і відповісти на питання.

підтвердження

3 крок

Отримати рішення і потім підтвердити договір за допомогою смс коду.

 

Приклад розрахунку кредиту

Розрахунок першої позики зі ставкою 0,01% в день

Кредит готівкою на 1000 гривень строком до 30 днів з процентною ставкою 0,01%, сума до повернення складе 1003 гривні.

Розрахунок повторної позики зі стандартною ставкою 1,8% в день.

При оформленні кредиту на 1000 гривень терміном на 30 днів з процентною ставкою 1,8%, сума до повернення складе 1540 гривень.

Розрахунок кредиту зі стандартною ставкою 1,8% в день і знижкою 25%

При отриманні позики на суму 1000 гривень зі ставкою 1,8% і знижкою 25% сума до повернення складає 1360 грн.

Що потрібно знати про погашення кредиту

За умовами кредитної угоди, CreditPlus надає мікропозики на термін до 30 днів. Після закінчення цього терміну, необхідно закрити кредит, або продовжити його дію за допомогою послуги пролонгації.

Пролонгація дозволяє продовжити термін кредитування на таку кількість днів, яку було зазначено в чинному договорі кредитування. Таку послугу використовують в тих випадках, якщо не вистачає грошей, щоб закрити кредит у зазначений термін.

Також можна скористатися послугою часткового погашення. У цьому випадку клієнт погашає кредит на ту суму, яка у нього є в наявність. В першу чергу погашаються нараховані відсотки (якщо такі є), а потім тіло кредиту.

Щоб погасити кредит в Полтаві, можна використовувати кілька способів, найбільш популярні, і часто використовувані перераховані нижче:

  • Банківською картою в своєму кабінеті на сайті CreditPlus. Цей спосіб найшвидший і не вимагає додаткових коштів. Потрібно зайти в свій кабінет, вказати дані карти з якої будуть списані кошти і зробити платіж.
  • Також швидко можна оплатити свій кредит з допомогу мобільного або десктопного додатка Приват24. У цьому випадку погашення відбувається так само швидко.
  • Оплатити кредит можна в будь-якому терміналі ПриватБанку.
  • Якщо запропоновані способи не доступні, можна звернутися в будь-який банк і сплатити кредит через касу. При цьому необхідно передати касиру реквізити компанії CreditPlus, повідомити свої ПІБ та номер ІПН коду.