Кредит онлайн в Сумах

Швидкий кредит за 7 хвилин на будь-які цілі. Щоб отримати гроші, потрібно заповнити реєстраційну анкету, і дочекатися схвалення і підтвердити договір.

Новим клієнтам пропонуємо особливі умови кредитування, для тих, хто вперше оформляє кредит в CreditPlus, зможе отримати до 10000 гривень зі ставкою 0,01% в день. Тим, хто раніше вже користувався послугами онлайн кредитів в Сумах, буде доступна персональна знижка до 25%, а максимальна сума збільшиться до 15000 гривень. Кредит надається на термін до 30 днів.

Отримати кредит в CreditPlus можна в будь-який момент, сервіс працює цілодобово, без перерв і вихідних.

Переваги онлайн кредитів

Онлайн кредити хоч і з'явилися порівняно недавно, але вже користуються величезною популярністю, і затребувані у всіх населених пунктах України, в тому числі і в Сумах. Українцям припала до душі можливість позичити невелику суму, без необхідності оформляти кредит в банку, або шукати допомоги у рідних.

Онлайн кредит від CreditPlus дозволяє вирішити будь-які фінансові проблеми, маючи під рукою лише телефон. Щоб отримати потрібну суму, досить відкрити онлайн сервіс CreditPlus вказати потрібну суму, потім зареєструватися, якщо це перший візит, і підтвердити свої наміри. Гроші будуть відправлені на вашу банківську карту, відразу ж після підтвердження договору.

швидке оформлення

Швидко

Щоб оформити кредит і отримати гроші на свою карту, знадобиться не більше 7 хвилин.

Невелика ставка

Вигідно

Вартість кредитного позики CreditPlus буде мінімальною завдяки мінімальній ставці.

по всій Україні

Доступно

Отримати гроші в борг у Сумах буде так само просто, як в будь-якому іншому місті України.

 

Як взяти кредит онлайн в Сумах

Послуги кредитування в CreditPlus доступні тільки українцям, які досягли повноліття. Ми не вимагаємо документів і довідок. Однак при заповненні реєстраційної анкети, потрібно буде вказати паспортні дані та податковий номер ІПН.

Процедура оформлення складається з трьох невеликих етапів: потрібно оформити заявку, отримати доступ до особистого кабінету поле реєстрації, отримати рішення і підтвердити свою частину кредитного договору за допомогою СМС повідомлення.

Після підтвердження договору, гроші будуть відправлені на карту клієнта. У зв'язку з тим, що особливості онлайн кредитів не дозволяють отримати гроші готівкою, використовується банківський переказ. Щоб виключити можливість шахрайства і непорозумінь, при реєстрації необхідно вказувати особисту банківську карту, отриману в банку. Згідно з умовами кредитного договору, кредит вважається виданим в той момент, коли гроші були успішно переведені на карту клієнта.

Приклад розрахунку кредиту

Кредит зі ставкою 0,01% в день.

При оформленні позики на 1000 гривень терміном 30 днів з процентною ставкою 0,01%, сума до повернення складе 1003 гривні.

Кредит зі ставкою 1,9% в день.

Позика на 1000 гривень з терміном до 30 днів зі ставкою 1,9%, сума до повернення складе 1570 гривень.

Кредит зі ставкою 1,9% в день + знижка 25%.

Позика на 1000 гривень під 1,9% і знижкою 25%, сума до повернення складає 1427,5 грн.

Як отримати знижку на кредит

Отримати знижку при оформленні онлайн кредиту можна кількома способами:

  • Для тих, хто вперше бере кредит в CreditPlus, отримає максимальну знижку. Процентна ставка в цьому випадку буде дорівнює 0,01% в день.
  • Тим, хто вчасно поверне свій кредит, не допустивши прострочення, наступного разу буде надана індивідуальна відсоткова знижка, у відповідність з нашою програмою лояльності. Розмір знижки може досягати 25%, від суми позики.
  • Слідкуйте за новинами компанії, беріть участь в акціях, що проводяться компанією, і гарантовано отримаєте свій особистий, унікальний промокод, який в подальшому дасть право на знижку. Розмір такої знижки може досягати розміру до 90% від суми кредиту.

Як погасити кредит

Згідно договору кредитування, позика надається на термін до 30 днів. Після закінчення цього періоду, необхідно повернути гроші, або продовжити термін кредитування, скориставшись послугою пролонгації. Щоб продовжити дію договору, спочатку потрібно погасити нараховані відсотки і пеню, якщо така є, після цього можна буде продовжити кредит.

Для погашення кредиту ми пропонуємо кілька різних способів. Кожен в праві використовувати будь-який зручний для його спосіб.

  1. В особистому кабінеті за допомогою будь-якої банківської карти.
  2. У терміналах ПриватБанку по всій Україні
  3. За допомогою програми Приват24, цілодобово.
  4. Готівкою – в будь-якому відділенні банку.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ