Взяти кредит онлайн на карту в Вінниці

Сервіс онлайн кредитування CreditPlus пропонує послуги короткострокових позик на карту в Вінниці. Без довідок, документів, та іншої бюрократичної тяганини. Швидке оформлення договору через інтернет і миттєве надання грошей на карту клієнта. Не потрібно вказувати на що береться кредит. Для нових клієнтів пропонуємо акційні умови - до 10000 гривень з нульовою процентною ставкою.

Кредитуємо всі категорії населення, незалежно від стану кредитної історії, активних позик або прострочень в інших компаніях.

 

Наші переваги

Онлайн кредитування є інноваційним способом фінансових взаємин, коли між позичальником і кредитором відсутній прямий контакт. МФО компанії вже використовують у своїй роботі найсучасніші технології, які в банках і державних фінансових установах знаходяться на стадії проектування або планування. Мікропозики від МФО компаній мають ряд переваг, недоступних традиційним компаніям кредитування.

швидке оформлення

Швидко

Практично миттєве оформлення за 7 хвилин, і відправка грошей на карту клієнта

доступні умови

Доступно

Краща процентна ставка по онлайн кредитами в Україні. Для постійних клієнтів – знижки

вигідно

Вигідно

Отримати доступ до онлайн сервісу можна з будь-якої точки України, без обмежень

 

Як отримати онлайн кредит у Вінниці

Оформлення кредиту в CreditPlus відбувається в автоматичному режимі в три етапи. Кожен мешканець Вінниці може подати заявку, відвідавши онлайн платформу кредитування. При цьому не потрібно завантажувати копії документів, або робити фотографії, при заповненні реєстраційної анкети потрібно лише вказати свої паспортні дані і номер ІПН.

Отримати кредит можуть особи, у віці від 18 до 65 років. Оформити кредит можна тільки на себе, використовуючи свої документи і платіжні реквізити. У разі, якщо при реєстрації будуть вказані дані іншої людини, то така заявка буде заблокована, а дані занесені в глобальний black list.

Особливості кредитування через інтернет такі, що отримати гроші в борг готівкою неможливо, тому, після підписання договору, гроші будуть відправлені клієнту на його банківську картку.

  1. Оформити заявку – необхідно вказати потрібну суму і термін, на який вона потрібна, за допомогою кредитного калькулятора.
  2. Дочекатися рішення – заповнити реєстраційну анкету та дочекатися рішення по своїй заявці.
  3. Підтвердити договір – підписати свою частину договору за допомогою SMS. Відразу після цього, гроші будуть відправлені на карту клієнта.

 

Приклад розрахунку кредиту

Розрахунок першої позики зі ставкою 0,95% в день

Кредит на 1000 гривень строком до 30 днів з процентною ставкою 0,95%, сума до повернення складе 1285 гривні.

Розрахунок повторної позики зі стандартною ставкою 1,9% в день.

При оформленні кредиту на 1000 гривень терміном на 30 днів з процентною ставкою 1,9%, сума до повернення складе 1570 гривень.

Розрахунок кредиту зі стандартною ставкою 1,9% в день і знижкою 25%

При отриманні позики на суму 1000 гривень зі ставкою 1,9% і знижкою 25% сума до повернення складає 1427,5 грн.

 

Знижки та акції

У CreditPlus можна оформити кредит з мінімальною процентною ставкою, або суттєвою знижкою, скориставшись умовами програми лояльності. Є кілька способів, які дозволяють отримати знижку.

  • Всім, хто вперше бере кредит в CreditPlus, автоматично надається максимальна знижка. В такому випадку процентна ставка позики буде дорівнювати 0,95% в день.
  • Тим, хто раніше брав кредит, і вчасно його повернув, буде надана знижка до 25% від суми позики.
  • Кожному клієнту, зареєстрованому в сервісі CreditPlus регулярно надаються персональні промокоди зі знижкою до 90%.
  • Компанія регулярно проводить акції та розіграші призів. Слідкуйте за новинами, щоб взяти участь в наступному заході.

 

Як погасити кредит

Умови CreditPlus дозволяють користуватися грошовою позикою до 30 днів. Далі необхідно закрити кредит і повернути гроші, або продовжити термін її дії. Зазвичай, продовження позики (пролонгація) використовується в тих випадках, коли не вистачає наявних коштів на повне погашення. За допомогою пролонгації можна продовжити дію терміну кредиту на ще один такий же термін, для цього потрібно лише погасити нараховані відсотки, і пеню, якщо така була нарахована.

Оплатити кредит можна будь-яким з трьох запропонованих способів:

  1. Оплатити банківською картою в особистому кабінеті. Потрібно вказати дані своєї карти в спеціальній формі, і оплатити кредит;
  2. У будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку. Цей спосіб дозволити закрити кредит, перебуваючи в будь-якому населеному пункті України. Інструкція по оплаті через термінал, можна знайти в довідці сайту;
  3. За допомогою інтернет банкінгу Приват24 – це найдоступніший і мобільний спосіб оплати. Можна використовувати як мобільний додаток в телефоні, так і десктопну комп'ютерну версію.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ