Кредит в Запоріжжі

CreditPlus - один з найбільш популярних сервісів онлайн кредитування в Запоріжжі. Завдяки вигідним умовам і простому оформленню більш 20000 українців щодня користуються послугами швидких кредитів від CreditPlus.

Кожному, хто звертається в наш сервіс вперше, автоматично буде запропоновано безвідсотковий кредит онлайн на суму до 10000 гривень. Такі умови будуть доступні абсолютно для всіх, незалежно від стану кредитної історії, наявності фінансових труднощів, прострочень або проблем з оплатою своїх позик в різних кредитних компаніях.

У CreditPlus можна користуватися онлайн кредитом на карту до 30 днів. Потім необхідно повернути гроші. Але, якщо повернути гроші вчасно не виходить, можна скористатися послугою пролонгації, і продовжити термін дії договору на такий же період, сплативши лише нараховані відсотки. Примітно те, що продовжувати дію договору можна нескінченну кількість разів.

Як взяти кредит онлайн в Запоріжжі

Щоб взяти кредит онлайн потрібно мінімум часу і дій. Однією з особливостей позик в CreditPlus є просте оформлення.

Процедури оформлення (та їх нюанси), що використовуються банками та іншими фінансовими компаніями, не ефективні і повільні, найчастіше відлякують, і унеможливлюють отримання кредиту. Тому багато українців, яким потрібно швидко отримати невелику суму грошей, не можуть цього зробити. Причин багато, але вони банальні: немає можливості надати необхідні банку документи або довідки, відсутність постійного і надійного джерела отримання прибутку, погана кредитна історія та інше.

Компанія CreditPlus повністю змінила підхід до оформлення кредиту. Не потрібні ні довідки, ні документи. Також не потрібно бути присутнім в момент оформлення, і зовсім не потрібні поручителі. Залишився необхідний мінімум що дозволяє без зусиль отримати кредит протягом 7 хвилин. Процес кредитування відбувається дистанційно, позичальник може скористатися послугами сервісу перебуваючи в будь-якій точці України.

заявка

Оформити заявку

На цьому етапі необхідно вказати суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора на сайті.

реєстрація

Зареєструватися

Зареєструватися в сервісі CreditPlus, заповнити невелику анкету, і прив'язати свою карту.

отримати гроші

Отримати рішення

Дочекатися рішення по заявці (зазвичай протягом декількох хвилин), і підтвердити договір.

 

Переваги CreditPlus

В середньому, щоб отримати кредит онлайн, потрібно 7 хвилин. При цьому не потрібні довідки, документи та інші атрибути традиційного кредитування. Взяти гроші в борг можуть всі громадяни України у віці від 18 до 65 років, незалежно від місця розташування і часу доби.

Процентна ставка по онлайн кредиту одна з найнижчих серед МФО компаній і банків. Для повторних кредитів діє унікальна бонусна програма, яка дозволяє отримати додаткову знижку в розмірі до 25%.

Як повернути кредит

У CreditPlus не тільки легко взяти кредит. Також просто працює і процес погашення позики. Щоб забезпечити комфортні умови, існує кілька, принципово відмінних один від одного, способів оплати. Кожен клієнт має право самостійно вибирати, як оплачувати кредит.

  1. Найпростіший і зручний варіант – це погашення за допомогою банківської карти в своєму особистому кабінеті. Для цього потрібно вказати номер карти з якої буде відбуватися оплата, і підтвердити платіж. В цьому випадку, гроші будуть отримані миттєво, і без комісії.
  2. За допомогою програми Приват24. Для цього потрібно мати акаунт в інтернет-банкінгу Приват24. Оплатити можна через телефон або комп'ютер. Покрокова інструкція знаходиться в розділі ЯК ПОГАСИТИ.
  3. За допомогою терміналів самообслуговування ПриватБанку. Для цього необхідно мати картку ПриватБанку. Покрокова інструкція знаходиться в розділі ЯК ПОГАСИТИ.
  4. У будь-якому банку Запоріжжя. Для цього потрібно надати касирові банку реквізити компанії CreditPlus (можна взяти в своєму кабінеті), свій номер ІПН, ПІБ і номер кредитного договору.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ