Швидкий кредит – популярна серед населення України послуга вже кілька років. Компанія «Кредит Плюс» видає позики клієнтам, не вимагаючи надати довідку про доходи або підтвердити офіційно працевлаштування. Ви можете просити суму від 500 до 4000 гривень при першому звертанні (в подальшому, якщо клієнт вчасно повертає борг, він може претендувати на збільшення суми кредиту до 10 000 гривень) на термін від 3 до 30 днів.

Вимоги до позичальника мінімальні: 

 • Вік від 18 до 65 років (в даний діапазон потрапляють студенти та, навіть, пенсіонери));
 • Наявність паспорту з реєстрацією на території України а також індивідуального податкового номеру (ІПН)
 • Мобільний телефон;
 • Картка банку;
 • доступ до Інтернету. 

В Запоріжжі оформити заявку на кредит онлайн можна просто на сайті сервісу, обравши за допомогою спеціального повзунка на головній сторінці сайту суму та термін, далі просто тиснете кнопку «Отримати гроші» і заповнюєте нескладну анкету. Питання в загальному прості і зрозумілі.

Час оформлення займає не більше ніж 15 хвилин, головне підготувати необхідні документи для подання заявки і бути максимально уважним при заповненні.

Де в Запоріжжі вигідніше узяти кредит онлайн?

Якщо ви задаєтеся питанням, де в Запоріжжі краще всього взяти кредит онлайн, ми розповімо ро переваги кредитування в нашій компанії.

 • Миттєве оформлення та швидка видача грошей просто на банківську картку;
 • Мінімальний пакет документів;
 • Автоматизована система розгляду заявки і схвалення позики, що пришвидшує процес отримання грошей (немає людського фактору і працює сервіс 24/7);
 • Прозорі умови та конфіденційність;
 • Висококваліфікований персонал;
 • Для нас немає значення, з якою метою вам потрібні гроші;
 • Міжнародний сервіс та безпека ваших персональних даних у відповідності з європейськими стандартами..

В будь-якому випадку, приймати рішення тільки вам, але на сьогоднішний день компанія “Кредитплюс” – один з найзручніших та найбільш оперативних сервісів, якщо терміново знадобився кредит онлайн в Запорізькій області.  

Кредит онлайн в Запоріжжі: що потрібно знати

Кредити онлайн в Запорізькій області терміново і оперативно видають лише мікрофінансові компанії. Якщо клієнт вперше звертається в сервіс, потрібно пройти реєстрацію в Особистому кабінеті, там же вказати дані карти, на яку переведуть позику. При наступних зверненнях процедура спрощується і зводиться до вибору суми та терміну, тому займає вже пару хвилин.

 Повертати кредит просто: можна робити це за допомогою тієї ж карти, на яку гроші отримували, просто на сайті організації. Це зручно для більшості користувачів, оскільки це швидко і безкоштовно. Дехто користується терміналами ПриватБанку або інтернет-банкінгом Приват24, гасить борг за реквізитами в касі будь-якого банку, а також повертає через популярні мережі платіжних терміналів. Ці способи теж зручні і гарні, але є один нюанс: з вас візьмуть комісію і часом вона значна.

 За будь-яких обставин, якщо вам терміново знадобилися гроші онлайн, ми рекомендуємо звернутися в нашу компанію. До всіх клієнтів ставимося однаково добре, не вимагаємо великий пакет документів і видаємо позики в 98% звернень.

 Хочете взяти в Запоріжжі кредит онлайн - ми раді допомогти вже зараз!