Кредит пенсіонерам на карту

Отримати кредит для пенсіонера непросте завдання. Всі знають, що банки обмежують видачу позик для осіб пенсійного віку. Багато хто не розуміє, чому їм відмовляють, а насправді причина банальна — пенсіонери входять у групу осіб підвищеного ризику.

До недавнього часу альтернативи банківському кредитуванню не існувало, і літнім українцям було досить складно знайти де позичити гроші. Сьогодні такої проблеми вже не існує завдяки послузі швидких мікрокредитів від небанківських компаній — МФО.

CreditPlus — одна з найбільших фінансових компаній України. Ми надаємо експрес-позики на банківську картку без обмежень за віком. Взяти кредит можуть пенсіонери, студенти та навіть безробітні українці. Особливі умови дозволяють надавати кредит пенсіонерам на вигідних умовах.

Як пенсіонеру взяти кредит в CreditPlus

Онлайн-сервіс CreditPlus цілодобово, і вдень, і вночі. Щоб взяти кредит, пенсіонеру знадобиться зробити всього кілька дій. Зазвичай необхідно оформити заявку, потім дочекатися рішення і підтвердити договір.

заявка пенсіонера на кредит

Оформити заявку

У заявці повідомте потрібну вам суму грошей і строк

відповісти на питання

Дочекатися рішення

Зареєструйтеся та заповніть невелику анкету

отримати гроші

Отримати гроші

Підпишіть договір після схвалення заявки

Особливості кредитів пенсіонерам на картку

КредітПлюс пропонує своїм клієнтам по справжньому унікальний сервіс з унікальними можливостями. Принципове рішення кредитувати пенсіонерів через інтернет, дозволило значно скоротити витрати і вартість позики. Час оформлення скоротився в рази, тепер потрібно всього 15 хвилин, щоб вирішити всі організаційні питання і підписати договір. Проходячи реєстрацію та оформлення позики, зовсім не потрібні документи, тільки заповнити анкету даними з паспорта та ІПН. Ми надаємо кредит пенсіонерам без поручителів, довідок і застав.

Онлайн кредитування дозволяє відмовитися від необхідності особистого спілкування позичальника і кредитора. Всі організаційні питання вирішуються віддалено, через інтернет. Надаючи гроші в борг, ми відправляємо потрібну позичальнику суму на його банківську картку.

*Умови оформлення кредиту (акційні та стандартні)
Перший кредит 500 - 10 000 грн
*Акційна відсоткова ставка 0,01% згідно з Правилами та Договором
Умови отримання повторної позики
Повторний кредит 500 - 15 000 грн
Стандартна ставка До 1,9%
Строк 3 - 30 днів
Вік позичальника ід 18 до 65 років
Розгляд заявки Перша — 7-15 хв. Повторна — 2-5 хв
Способи отримання Кредит на банківську картку
Необхідні документи та предмети ІПН, паспорт громадянина України, активна банківська картка, телефон
Пролонгація Без обмежень, згідно з Правилами та Договором

Переваги і знижки для постійних клієнтів

Хочете отримати гроші на карту практично без відсотків? Звертайтеся в сервіс CreditPlus. Якщо це ваш перший кредит, отримаєте його з мінімальною процентною ставкою 0,01% в день.

Якщо ви вже брали у нас позику, зможете отримати знижку від 50% до 90% на наступну. Для цього потрібно ознайомитися з умовами програми лояльності.

Ми часто проводимо акції і даруємо промокоди. Підписуйтесь на новини компанії, і будете першими дізнаватися про наші нові пропозиції.

Що вам знадобиться?

Ми відмовилися від вимог завантажувати скан-копії документів. В ході заповнення заявки клієнт повинен вказати свої паспортні дані та ідентифікаційний код. Для комунікації з нашим сервісом знадобиться мобільний телефон або комп'ютер з доступом до інтернету.

Хто може скористатися нашими послугами?

Ми готові кредитувати всіх осіб старше 18 років. Отримати позику можуть студенти, пенсіонери, безробітні, люди з достатком і ін. Щоб стати клієнтом нашої компанії, потрібно мати паспорт України та податковий ідентифікаційний код.

Як швидко погасити свій кредит?

Оплатити можна будь-яким з представлених нижче способів. Ми пропонуємо використовувати найпопулярніші серед українців платіжні системи.

  1. Банківською картою в своєму особистому кабінеті на сайті. Це просто, швидко і безкоштовно.
  2. У додатку Приват24 можна миттєво оплатити кредит в кілька кліків.
  3. У терміналах ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema SIS за допомогою карти. Переказ займе до 15 хвилин.
  4. У будь-якому банку. Цей спосіб дозволить пенсіонерам розплатитися за позикою навіть тоді, коли відмовили всі електронні способи оплати.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ