Отримати кредит пенсіонерам в Україні

Отримати позику пенсіонерам в Україні досить просто, якщо їх вік не перевищує 75 років і вони мають пенсію. Також вони повинні мати українське громадянство і постійну прописку на території країни. Варто відзначити, що деякі МФО також видають позики до 80 років, але їх небагато, а процентна ставка вища.

Пенсійні позики набирають популярність, оскільки дана категорія громадян відповідально ставиться до боргів і своєчасно погашає їх. Саме тому видача позики пенсіонерам можлива в режимі он-лайн.

Як отримати кредит пенсіонеру, що не працює

Пенсіонери, як і будь-які інші позичальники в МФО, отримують гроші в борг на загальних умовах. Зокрема, пенсійний займ передбачає наступне:

  • Подачу заявки через цей сайт.
  • Надання реквізитів для отримання грошей.
  • Заповнення анкети.

Вже через кілька хвилин заявка буде схвалена, і гроші будуть переведені на зазначений рахунок. Важливо розуміти, що позичальник нічого не платить, оформляючи позику через даний портал. Всі витрати несуть МФО. Це природно, в силу того, що вони зацікавлені в популяризації своїх продуктів.

Ще один важливий момент - це подача заявок відразу в кілька МФО. Справа в тому, що завжди є ймовірність отримання відмови. Щоб звести її до мінімуму, варто оформляти позику відразу в декількох компаніях. Тоді ви майже гарантовано отримаєте гроші в борг. Якщо ви отримаєте схвалення відразу від декількох компаній, то у вас буде право вибору тієї, яка пропонує найбільш привабливі умови співпраці.

Багато хто не розуміє, як правильно подавати заявку в режимі онлайн, оскільки надати паспорт фізично неможливо. Насправді все просто: потрібно зробити дві фотографії. Перша - фотографія паспорта, а друга - ваша на його тлі. Другий знімок необхідний, щоб фахівці зрозуміли, що це не шахраї подають заявку на мікрокредит через ваші документи.

Що робити при відмові

Робот обробляє всі заявки з усіх порталів в автоматичному режимі. Тому, отримавши відмову, не варто засмучуватися. Є кілька основних причин для відмови, а саме:

  • Невідповідність стандартним умовам кредитування.
  • Наявність діючих позик в інших МФО.
  • Наявність прострочень в інших МФО.
  • Невідповідність інформації в паспорті даним в анкеті.
  • Погано видно цифри або окремі літери в фотографії паспорта.

Якщо ж все це не про вас, то спробуйте повторити відправку заявки через кілька днів. Можливо, мала місце системна помилка. При повторній обробці заявки є ймовірність отримання схвалення.

Таким чином, отримати необхідну суму в борг пенсіонерам досить легко. А при кожному наступному зверненні умови кредитування будуть більш привабливими. Так, знижується ставка по мікрокредитам, а максимальна сума збільшується. До речі, є можливість продовжити дію договору за неможливості погасити заборгованість до дати планового платежу.

Право на пролонгацію надається за незначну плату. Сума повинна бути на вашій банківській картці, прив'язаній до особистого кабінету на сайті МФО. При нестачі коштів у продовженні кредитного договору буде відмовлено.