Кредит пенсіонерам на карту

Отримати кредит для пенсіонера непросте завдання. Всі знають, що банки обмежують видачу позик для осіб пенсійного віку. Багато хто не розуміє, чому їм відмовляють, а насправді причина досить банальна – пенсіонери відносяться до групи осіб підвищеного ризику.

До недавнього часу альтернативи банківському кредитуванню не існувало, і літнім українцям було досить складно знайти де позичити гроші. Сьогодні такої проблеми вже не існує, завдяки послузі швидких мікрокредитів від небанківських компаній, так званих МФО.

Один з лідерів в ніші мікрокредитування, компанія CreditPlus надає експрес позики на банківську карту без обмежень за віком. Взяти кредит можуть пенсіонери, студенти, і навіть безробітні українці. Особливі умови кредитування дозволяють надавати кредит пенсіонерам на вигідних умовах.

Як взяти кредит пенсіонеру в CreditPlus

Онлайн сервіс CreditPlus цілодобово, і вдень, і вночі. Щоб взяти кредит пенсіонеру знадобиться зробити всього кілька дій. Зазвичай, необхідно оформити заявку, потім дочекатися рішення і підтвердити договір.

заявка пенсіонера на кредит

Оформити заявку

У заявці повідомте скільки вам потрібно грошей і на який термін.

відповісти на питання

Отримайте рішення

Дайте відповідь на питання кредитного фахівця.

отримати гроші

Отримайте гроші

Підтвердіть договір і отримаєте гроші.

 

Особливості кредитів пенсіонерам на картку

КредітПлюс пропонує своїм клієнтам по справжньому унікальний сервіс з унікальними можливостями. Принципове рішення кредитувати пенсіонерів через інтернет, дозволило значно скоротити витрати і вартість кредиту для позичальника. Час оформлення скоротився в рази, тепер потрібно всього 15 хвилин, щоб вирішити всі організаційні питання і підписати договір. Проходячи реєстрацію та оформлення позики, зовсім не потрібні документи, лише тільки заповнити анкету даними з паспорта та ІПН. Ми надаємо кредит пенсіонерам без поручителів, довідок і застав.

Швидко

Кредит пенсіонерам за 15 хвилин

Вигідно

Пропонуємо вигідні умови для пенсіонерів

Зручно

Повністю онлайн кредит на карту

 

Що знадобиться для отримання кредиту

Ми повністю відмовилися від вимог завантажувати скан-копії документів. В ході заповнення заявки, клієнт повинен вказати свої паспортні дані і номер ідентифікаційного коду.

Для комунікації з нашим сервісом знадобитися мобільний телефон з доступом до мережі інтернет або комп'ютер.

Онлайн кредитування дозволяє відмовитися від необхідності особистого спілкування позичальника і кредитора. Всі організаційні питання вирішуються віддалено, через інтернет. Надаючи гроші в борг, ми відправляємо потрібну позичальнику суму на його банківську картку.

Хто може скористатися нашими послугами

Ми готові кредитувати всіх осіб старше 18 років. Отримати позику можуть студенти, пенсіонери, безробітні, люди з достатком і ін. Щоб стати клієнтом нашої компанії, потрібно мати паспорт України та податковий ідентифікаційний код.

 

4 способи швидко погасити свій кредит

Заплатити за кредитом можна будь-яким із запропонованих нижче способів. Ми пропонуємо використовувати найпопулярніші, і часто використовувані українцями платіжні системи, а також традиційні способи.

Онлайн, не виходячи з дому.

  1. Банківською картою в своєму особистому кабінеті на сайті Це дуже просто, швидко, і повністю безкоштовно.
  2. Додаток Приват24. Використовуючи додаток Приват24, можна дуже швидко оплатити кредит в кілька кліків.

У будь-якому магазині або банку.

  1. Використовуйте термінали ПриватБанку. Використовуйте найрозгалуженішу мережу терміналів самообслуговування. Це зручно і швидко.
  2. У будь-якому банку. Цей спосіб дозволить розплатитися за позикою пенсіонеру навіть тоді, коли відмовили всі електронні способи оплати.

Переваги для постійних клієнтів

Хочете отримати гроші в борг практично без відсотків? Звертайтеся в сервіс CreditPlus. Якщо це ваш перший кредит, отримаєте його з вигідною процентною ставкою 0,95% в день.

Якщо вже брали у нас кредит, зможете отримати знижку до 25% на наступну позику. Для цього потрібно ознайомитися з умовами програми лояльності.

Ми часто проводимо акції і даруємо промокоди. Підписуйтесь на новини компанії, і будете першими дізнаватися про наші нові пропозиції.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ