Довідкова інформація

Кредит пенсіонерам на карту

До 10000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Трапляються різні моменти, коли пенсіонеру може знадобитися кредит онлайн. Можливо, не вистачає грошей на ліки або банально покупку продуктів. При цьому не кожна кредитна компанія готова кредитувати людей старшого віку з огляду на те, що вони входять в так звану групу ризику. CreditPlus - одна з найбільш лояльних компаній по відношенню до клієнтів. Ми надаємо вигідні кредити різним соціальним категоріям населення країни, в тому числі кредити для пенсіонерів. Ми пропонуємо оформити перший кредит зі ставкою 0,01% строком до 30 днів. Це означає, що сума, яку ви взяли на самому початку, практично рівноцінна тій, що ви повернете. Символічна переплата не вдарить по гаманцю, але зможе виправити ваше поточне положення.

Чому пенсіонерам неохоче видають кредити?

Світ невпинно рухається вперед, і пенсіонери абсолютно відрізняються від тих, яких ми могли бачити ще років десять тому. Сучасні пенсіонери активно займаються спортом, використовують просунуті технології, мають у своєму розпорядженні інноваційні гаджети і навіть акаунти в соцмережах. Проте прийнято вважати, що пенсіонери - не до кінця забезпечена категорія населення, тому видавати їм кредит досить ризиковано, враховуючи їх поважний вік.

Отримати кредит пенсіонеру досі непросте завдання, особливо, якщо він звертається в банк. В деяких фінустановах пенсіонерам можуть видати кредит без відмов. Однак для того щоб підтвердити можливість повернення грошей, наприклад, в банку, потрібно зробити багато складних дій. Почнемо з того, що банки зовсім неохоче видають маленькі суми, і для того, щоб кредит схвалили, потрібно наполегливо постаратися. Людина, яка офіційно працевлаштована, зобов'язана принести в банк такий документ, як довідка про доходи. Таким чином, вона зможе підтвердити свою платоспроможність. Пенсіонери ж повинні підтвердити свою платоспроможність іншими шляхами. Наприклад, це довідка про пенсійні нарахування з фонду або виписка по рахунку, якщо пенсія надходить на картку. Також необхідна копія пенсійного посвідчення та довідка з місця роботи (якщо пенсіонер працевлаштований).

Так чому ж пенсіонери входять до групи ризику? По-перше, людям похилого віку набагато складніше повернути необхідну суму, якщо у них немає піклування. По-друге, їх здоров'я вже не таке надійне і деяких людей воно може підвести. Як би там не було банк розраховує на те, що позичальник погасить узяту суму, тому намагається звести ризики до мінімуму.

В якому випадку вигідно буде взяти кредит в банку, а в якому випадку в МФО?

У загальному і цілому МФО набагато простіше і лояльніше. Це пов'язано безпосередньо з тим, що клієнт бере гроші на термін, який не перевищує місяця, а сума, як правило, не перевищує порогу 15-20 тисяч гривень. Таким чином, у позичальника не вимагають багато документів, фотографій на фоні довідок та іншої бюрократії. У банку пенсіонеру доведеться зіткнутися з проходженням багатоетапних перевірок, верифікації, а потім довго чекати рішення.

У банку має сенс брати кредит в тому випадку, якщо планується якась глобальна купівля. Це придбання квартири або будинку, автомобіля, також це може бути кредит на відкриття бізнесу. Здебільшого пенсіонери рідко потребують таких речей, їм потрібні гроші до наступної пенсії, тому кредит онлайн - актуальніше. Наприклад, в CreditPlus кредит для пенсіонерів можна отримати набагато зручніше і комфортніше. Як ми говорили раніше, сучасні пенсіонери відрізняються від тих, що були раніше. Відповідно, це покоління більш знайоме з гаджетами. Вони можуть абсолютно спокійно перейти на сайт компанії, заповнити заявку і отримати переказ безпосередньо на власну банківську картку. Зрештою, це зручно, оскільки можна проводити платежі за допомогою карти, розраховуватися в терміналах, а при необхідності знімати в банкоматі готівку.

Що стосується відсотків: спершу здається, що в банки вони вигідніше, але це не зовсім так. МФО видають короткострокові позики, тому розраховувати річний відсоток не має сенсу. Наприклад, в CreditPlus перший кредит можна взяти під 0,01%, а повторний - під 1,9% з можливістю отримати знижку на наступну позику.

В оформленні у банку є підводні камені. Наприклад, за дострокове погашення людина змушена платити додаткову комісію, оскільки було розірвано угоду кредитування раніше обумовленого терміну. Це не порушення, але відсотки за дострокове погашення прописуються в договорі. Як правило, в МФО комісія за дострокове погашення відсутня - в цьому їх перевага.

Як пенсіонер може отримати кредит в CreditPlus під мінімальний відсоток?

Як ми говорили раніше, в CreditPlus можна отримати кредит практично безкоштовно (з мінімальною переплатою). Головна умова - бути громадянином України не старше 65 років і вперше подати заявку. Тільки той, хто вперше оформить кредит в CreditPlus, зможе отримати його під 0,01%.

Для того щоб зробити це, необхідно перейти на наш сайт, вибрати на кредитному калькуляторі бажану суму, а також термін погашення. Після цього потрібно пройти коротку реєстрацію, де треба вказати дані паспорта, ідентифікаційного коду, номер активної банківської карти, виданої на ім'я позичальника, номер мобільного телефону на і т. і. Після схвалення заявки позичальник отримає SMS-код, за допомогою якого потрібно підписати договір . У свою чергу, ми переведемо гроші миттєво.