Ситуації, коли гроші потрібні терміново, трапляються досить часто у найнесподіваніший момент. Швидкий кредитний сервіс допомагає впоратися із цими проблемами, перетворюючи їх на вирішені за короткий час.

Як взяти кредит з 18 років?

За допомогою кредитних сервісів онлайн можна брати кредит з 18 років в Україні незалежно від того, де ви знаходитесь – оформлення та обробка заяви здійснюється протягом лише декількох хвилин. У простому інтерфейсі сайту зможе розібратись навіть той, хто жодного разу до того не користувався послугою.

Все, що потрібно для оформлення кредиту з 18 років:

 • будь-яка діюча банківська картка,
 • дані паспорту та ідентифікаційного коду,
 • досягнення повноліття,
 • наявність мережі Інтернет та телефону під рукою.

Кредит з 18 років брати досить просто і безпечно – вся приватна інформація про клієнта, та дії, які він виконує, охороняється згідно з політикою конфіденційності. Жодних підводних каменів у вигляді прихованих платежів – інформація про усі відсоткові ставки та інші умови надається клієнтові до початку оформлення заяви.

Створення заявки відбувається наступним чином:

 1. Заповніть просту форму на екрані відповідними даними про необхідну суму, строк, а також – інформацію про себе.
 2. Очікуйте підтвердження дії через смс-повідомлення або електронну пошту.
 3. Отримайте свої гроші.

Вся операція займає усього декілька хвилин! Погашення відбувається дуже просто у комфортний для позивача спосіб: через банківську картку або банківський переказ, систему Приват 24 або за платіжними терміналами.

Переваги кредитного сервісу

Чому брати кредит готівкою з 18 років в наш час не так популярно, як за допомогою спеціальних онлайн-систем? Відповідь на це запитання криється у несчисленних перевагах:

 • Кожен перший клієнт має привілейовану фіксовану ставку відсотків розміром усього 0,01% на день;
 • Постійні користувачі отримують приємні бонуси у вигляді регулярної знижки відсоткової ставки. Вони також мають право брати участь у різноманітних акціях та пропозиціях від системи;
 • Функція «Приведи друга» дозволяє отримувати грошові бонуси за кожну операцію нового користувача, яку було проведено за вашою рекомендацією;
 • З опцією пролонгації з’являється можливість подовжити строк повернення кредиту у випадку, якщо у завчасно оговорену дату ви не встигаєте сплатити все.

Кожен користувач отримує доступ до особистого кабінету, захищеного параметрами конфіденційності, на сайті, у якому він може відстежити свої дії та знайти необхідну інформацію по кредиту.

Кредит з 18 років в Києві чи в будь-якому іншому місті можна отримати не тільки швидко, але й у будь-який час – автоматизована система обробки заяв дозволяє сервісові працювати навіть без людського контролю.

На сайті створено спеціальну рубрику «Питання та відповіді», у якій міститься інформація про усі важливі моменти кредитування. Якщо у вас з’явилося питання іншого характеру, скористуйтесь онлайн-чатом, через який можна написати в службу підтримки та вирішити усі запитання в режимі онлайн. Окрім того, внизу сторінки знаходяться усі контакти сервісу: електронна пошта, контактні телефони, посилання на листування у Facebook.

!