Кредит на карту з 18 років в Україні

Доступний кредит в 18 років з швидким оформленням через інтернет. Відправляємо гроші на банківську карту за 7 хвилин без довідок і документів. Отримати позику в CreditPlus може будь-який повнолітній, незалежно від стану кредитної історії.

Що ми пропонуємо

У CreditPlus можна отримати від 500 до 12 000 гривень на термін до 30 днів. При оформленні першого кредиту, встановлюється бонусна процентна ставка в розмірі 0,01% в день. При повторному використанні нашого сервісу, ставка кредитування складе 1,8%.

На відміну від більшості подібних сервісів кредитування, ми кредитуємо всіх клієнтів, незалежно від їх платоспроможності і наявності боргів в інших компаніях.

Наші переваги

вигідні умови

Вигідно

Мінімальна ставка кредитування з можливістю нескінченного продовження терміну кредитування.

швидке оформлення

Швидко

Всього 15 хвилин для оформлення договору кредитування в віддаленому режимі через інтернет.

доступ через інтернет

Доступно

Взяти кредит онлайн з 18 років може кожен повнолітній українець, сервіс працює цілодобово.

 

Як взяти кредит онлайн з 18 років в Україні

Щоб взяти кредит готівкою з 18 років у CreditPlus необхідно зробити 3 прості речі.

 1. Оформити заявку - за допомогою кредитного калькулятора вкажіть необхідну суму і термін кредиту.
 2. Дочекатися рішення - заповніть невелику анкету-заявку клієнта і дочекайтеся рішення по своїй заявці.
 3. Підписати договір - підтвердіть договір за допомогою SMS повідомлення, і ми відразу відправимо вам гроші.

 

Що знадобиться при отриманні позики на карту в 18 років

Ми подбали, щоб максимально спростити процедуру оформлення позики. Щоб взяти гроші в борг, вам знадобиться наступне:

 • Паспортні дані та номер ІПН
 • Особиста банківська картка
 • Ноутбук або телефон з доступом до мережі інтернет

Як повернути кредит в КредитПлюс

Ми пропонуємо 4 способи для погашення кредитної позики. Ви маєте право самостійно вибрати будь-який із запропонованих варіантів.

 1. За допомогою банківської картки. Це самий простий, швидкий, і одночасно безкоштовний спосіб. Зайдіть в особистий кабінет на сайті CreditPlus.ua і виберіть розділ “оплатити кредит”
 2. За допомогою онлайн банкінгу Приват24. За допомогою онлайн банкінгу Приват24 можна оплатити кредит цілодобово в будь-якому населеному пункті. Для оплати виберіть розділ “мої платежі” і вкажіть код компанії - (41078230). Далі вкажіть свій ІПН та суму платежу.
 3. У найближчому терміналі ПриватБанку. Оплатити кредит можна в найближчому терміналі Приватбанку. В цьому випадку необхідно зайти в розділ "Комунальні платежі", в поле пошуку ввести код - (41078230), а в призначенні платежу вказати свій ідентифікаційний ІПН.
 4. У касі банку. Використовуйте будь-якого відділення банку. Надайте касиру реквізити компанії і ваш дані. Знайти реквізити можна в своєму особистому кабінеті. Зверніть увагу, що платіж в банку може оброблятися до 3 днів.

Що робити якщо не встигаєте повернути вчасно в строк

Деякі вісімнадцятирічні українці оформили кредит на карту не завжди можуть вчасно повернути кредит. На цей випадок ми готові запропонувати можливість відстрочки за допомогою послуги пролонгації терміну кредитного позики. Щоб отримати відстрочку, просто оплатіть нараховані відсотки, це дозволить автоматично продовжити дію вашого договору ще на один такий же термін.

Можливість вигідно взяти кредит на карту з 18 років

 1. Для всіх, хто вперше бере кредит в КредитПлюс ми надамо максимально можливу знижку. В цьому випадку ставка по кредиту становить 0,01%.
 2. Поверніть кредит вчасно і в подальшому гарантовано отримаєте знижку від 5% до 25%. З умовами надання знижок можна ознайомитись тут.
 3. Підписуйтесь на новини компанії і зможете отримати персональний промокод на свій майбутній кредит.