Якщо Вам 18 і немає своєї кредитної історії, якщо відмовив банк, а позика потрібна терміново, то для отримання позики Вам підійде сервіс Creditplus.ua. Тут можна взяти кредит онлайн з 18-ти років. Тут на будь-які цілі позики видають протягом 10-ти хвилин після відправки інтернет-заявки. З реєстраційних документів знадобиться тільки паспорт, для отримання грошей - ВЛАСНА банківська карта. Підійде дебетова, зарплатна, студентська, будь-яка аналогова. Але своя особиста.

Отримавши кредит без довідок і поручителів, з 18-ти років Ви зможете почати формувати свою позитивну кредитну історію. Що, безсумнівно, стане в нагоді в подальшому для запитів по товарним позикам, великим грошовим сумам, іпотеці і іншого.

Взяти кредит з 18-ти років, готівкою та терміново

Організація «Кредит Плюс» спеціалізується на видачі інтернет-позик. Пропонуючи клієнтам отримати позику за максимально спрощеною схемою, дає шанс взяти готівку під відсоток швидко і безпечно. Серед позичальників можливість отримати гроші надається особам, які досягли повноліття.

Якщо Вам виповнилося 18 років, є українська прописка, але немає необхідної карти, зробіть наступне:

• перевірте паспорт, щоб був без прострочення по вклеєним фото. Інакше документ вважається недійсним;

• зверніться в будь-який банк;

• відкрийте дебетну (дебетову) карту. Краще безкоштовну - як зручніше. Активуйте її. Буває, що пропонують карти миттєві і / або іменні. Іменну потрібно чекати, миттєву - отримаєте відразу;

• можете не розповідати, навіщо потрібна карта - Ви маєте на це право;

• Не передавайте нікому реквізити карти. Періодично міняйте ПІНи, не пишіть коди на карті. Не повідомляйте їх нікому, в тому числі і по телефону. Співробітникам банку - теж не повідомляйте.

Тепер з пластиковою карткою на руках Ви вільні робити запит в «Кредит Плюс» про позику, коли буде зручно - хоч вдень, хоч вночі. Перед одержанням позики в Creditplus.ua потрібен тільки НОМЕР картки - на неї зайдуть гроші.

Онлайн кредит з 18-ти років без довідки про доходи

Звичайно, можна спробувати отримати кредит в 18-ти років в Україні через банк. Але там є ряд нюансів:

• для отримання позики в банку однозначно потрібно буде виділити час на похід до відділення і співбесіду зі співробітником. Отримати кредит миттєво - не вийде;

• доведеться заповнювати паперові анкети, перераховувати родичів, вказувати наявність квартири, майна, реєструвати свій дохід, в тому числі - неофіційний. Навіть для простої дебетної картки - винятків немає;

• доведеться відзвітувати, на що потрібні Вам гроші. Не факт, що менеджер, якого Ви бачите перший раз в житті, вирішить, що причина для позики - поважна;

• немає гарантії, що Вас взагалі прокредитують, тим більше в 18 років. Як виняток - дадуть суму, на яку можна купити хіба що пиріжки;

• для банку в цьому віці буде потрібен поручитель.

«Кредит Плюс» - зовсім інший підхід до повнолітніх клієнтів. Тут реально отримати кредит з 18-ти років по Україні і без довідок, і без поручителів. Відповідь на запит про позику Ви отримаєте досить швидко. Довідки не потрібні - тільки інтернет. Запит відправляйте хоч в кафе, хоч в парку на лавочці, хоч в магазині перед розпродажем.

Кредит онлайн з 18-ти років

Просто вибираєте потрібну суму на онлайн калькуляторі, переглядаєте, що будете винні для погашення позики, пишіть, куди зарахувати гроші - і відправляєте запит через Creditplus.ua. Бажаному результату для того, щоб взяти кредит з 18-ти років, дуже сприяє наявність позитивної кредитної історії у позичальника. Якщо такої немає - не біда, вчасно закриєте цю позику - отримаєте позитивну карму для БКІ (Бюро кредитних історій). Далі брати позики буде простіше.

Перед запитом врахуйте, будь ласка, наступне:

• відсотки за користування нараховують на всю суму, яку Вам переведуть на картку. Якщо Ви не скористаєтесь усіма грошима або будете витрачати їх по частинах - на загальній сумі до погашення це не відіб'ється ніяк. Відсотки нараховують кожен день на всі гроші, які Вам перерахували. Ви ж можете робити з ними все, що завгодно. Тому не забувайте про необхідність конкретних витрат з розміром бажаної позики;

• інтернет / онлайн кредит з 18-ти років погасити можна хоч через той же інтернет, хоч в офлайні: терміналі, касі, тощо. Але, вдаючись до допомоги посередників, є ризик мимоволі затримати перерахування коштів для закриття кредитного Договору.

Тому кредит з 18-ти років по Україні краще буде закрити мінімум дні за три до крайнього терміну. І пам'ятайте - чим раніше погашаєте, тим менше переплачуєте. Кредит з 18 років без довідок і поручителів в Україні з «Кредит Плюс» - це завжди зручно і вигідно.