Кредит онлайн з 18 років

CreditPlus спеціалізується на кредитуванні різних категорій населення країни. Українці можуть оформити в інтернеті кредит з 18 років без довідок і поручителів. Отримати позику можна на строк до 30 днів.

Якщо клієнт вперше користується послугами компанії, максимальна сума мікрокредиту — 10 тисяч гривень з акційною ставкою 0,95% на день. При повторному зверненні ліміт зростає до 15 тисяч зі ставкою 1,9%. Незалежно від кредитної історії, місця роботи або проживання будь-який громадянин України може отримати позику з 18 років.

вигідні умови

Вигідно

Мінімальна ставка кредитування

швидке оформлення

Швидко

Кредит за 7 хвилин

кредит з 18 років

Доступно

Оформлення без довідки про доходи

Кредит онлайн з 18 років у банках і МФО

Отримати кредит з 18 років без відмови в банку практично неможливо. Банки оперують інформацією про кредитну історію — потрібно, щоб вона була позитивною. Позичальник, який щойно досяг повноліття, не може вплинути на це, оскільки ще не оформляв кредити. Крім цього, банкам необхідні гарантії повернення коштів. Для цього треба отримати довідки з місця роботи та проживання, документи, що засвідчують стабільний дохід тощо.

У CreditPlus нічого з перерахованого вище не знадобиться. Компанія не спирається на кредитну історію клієнта під час ухвалення рішення про видачу позики. Крім того, якщо позичальник вчасно погасить заборгованість, у нього є шанс поліпшити свою кредитну історію. Таким чином він зможе в майбутньому розраховувати на більші суми виплат.

Умови кредитування в CreditPlus

// Перший кредит Повторний кредит
Сума 10 тисяч грн 15 тисяч грн
Ставка (на день) 0,95% 1,8%
Аналіз заявки 7–15 хвилин 2–5 хвилин
Строк До 30 днів
Вік позичальника 18–65 років
Способи отримання коштів Онлайн на картку
Необхідні документи/речі Паспорт, ІПН, власна активна картка, телефон
Подовження кредиту Необмежена кількість разів

Як оформити кредит з 18 років

  1. Вибрати потрібну суму та строк погашення на онлайн-калькуляторі на сайті CreditPlus.
  2. Пройти коротку реєстрацію зі стандартними запитаннями: ПІБ, дані паспорта та ІПН, номер телефону тощо.
  3. Зачекати на позитивне рішення за заявкою, а потім підтвердити договір за допомогою SMS. Після цього на картку клієнта перекажуть кошти.

У майбутньому клієнт стане учасником програми лояльності. Він зможе отримати персональні знижки на позики — CreditPlus регулярно проводить різні промо.

Як самостійно погасити кредит

Щоб повністю погасити позику, необхідно оплатити тіло кредиту плюс нараховані відсотки. Зробити це можна в будь-якому відділенні банку готівкою. Однак переказ може зайняти до 3-х діб. Клієнтові варто врахувати час закінчення строку, щоб не прострочити позику та не сплачувати пеню.

Можна провести миттєвий переказ онлайн: у Приват24, терміналах ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema SIS або на сайті creditplus.ua в особистому кабінеті.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ