Мікрокредит онлайн на карту в Україні

Мікрокредитування на карту в Україні - вигідна пропозиція від компанії CreditPlus. Ми пропонуємо можливість взяти мікрокредит онлайн на суму до 10000 гривень за 7 хвилин. Швидке оформлення через інтернет без довідок і тривалого очікування. Кредитуємо з проблемною кредитною історією.

мікрокредит онлайн

Повністю онлайн

Послуга доступна на території всієї України

взяти мікрокредит на карту за 15 хвилин

Позика за 15 хвилин

Для оформлення потрібен тільки паспорт та ІПН код

мікрокредити без відмов

Без відмов

Мікрокредити непрацюючим, і з простроченням

 

Як взяти мікрокредит на карту онлайн

Процедура отримання мікрокредиту займає мінімум часу і зусиль. Для зручності, процедури, пов'язані з реєстрацією та оформленням, розбиті на 3 етапи, кожен з яких займає кілька хвилин. Перейдіть на головну сторінку сайту, щоб оформити кредит онлайн.

оформлення мікрокредиту

Заповнити заявку на мікрокредит

Вкажіть потрібну суму мікрокредиту і на який термін вона потрібна.

Взяти мікрокредит на карту за 15 хвилин

Зареєструватися в сервісі CreditPlus

Заповніть анкету позики, і дочекайтеся рішення.

мікрокредити без відмов

Підписати договір і отримати гроші

Підпишіть угоду і відразу ж отримаєте гроші.

 

Що знадобиться при отриманні мікрокредиту в CreditPlus

Послуги сервісу мікрокредитування доступні повнолітнім громадянам України віком від 18 до 65 років. Ми надаємо мікрокредит без довідок і поручителів протягом декількох хвилин. Щоб отримати кредит, потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. Також в процесі реєстрації знадобиться комп'ютер або телефон

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний номер
 • Мобільний телефон
 • Дійсна банківська картка

Які переваги дає мікрокредит

Інтернет кредитування пропонує масу корисних переваг, недоступних банківськими кредитами. Якщо гроші потрібні сьогодні, а їх немає, то тільки терміновий мікрокредит на карту дозволить швидко вирішити виниклі проблеми.

Сьогодні мікрокредити затребувані самими різними групами населення, з достатком і без, безробітними та тими, хто має гарну заробітну плату. Але найбільш затребуваний мікрокредит для тих, хто не має офіційного місця роботи або стабільного джерела доходу.

 • Швидко і просто. Завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу, взяти кредит онлайн на карту в Україні не становитиме проблем. Всі питання пов'язані з оформленням, візьме на себе кредитор.
 • Зручно й вигідно. Мікрокредитування онлайн - це послуга, яка доступна цілодобово всім і кожному. Потрібен тільки доступ до мережі інтернет. Ми пропонуємо розумний відсоток і вигідні умови користування позикою.
 • Безпечно і надійно. Послуги мікрокреждітованія онлайн на карту абсолютно безпечні, інформація про позику та персональна інформація клієнта захищені державними законами та найкращими технологіями шифрування даних.

Як погасити мікрокредит

Ми пропонуємо кілька варіантів погашення кредиту. Вибір методу лежить виключно на боці позичальника. Зверніть увагу, що при використанні деяких способів оплати може стягуватися комісія. Сервіс CreditPlus yе бере комісії за проведення платежів.

 1. Банківською карткою в особистому кабінеті. Це самий простий і швидкий спосіб оплати по кредиту. За часом займає пару хвилин, і повністю безкоштовний.
 2. В терміналі ПриватБанку. Для оплати скористайтеся скористайтеся найближчим терміналом Приватбанку. Ознайомитися з інструкцією по оплаті можна на цій сторінці.
 3. В інтернет-банкінгу Приват24. Щоб оплатити швидко, не виходячи з дому, скористайтеся послугами інтернет банкінгу Приват24. Інструкція по оплаті тут.
 4. В касі банку. Якщо перераховані способи вам не підходять, можна оплатити через касу будь-якого банку. Інструкція по оплаті тут.

Як взяти мікрокредит CreditPlus з вигодою

Ми постійно займається поліпшенням якості послуг, що надаються. Ми дбаємо про своїх постійних клієнтів і цінуємо відданість. Для тих, хто користується нашим сервісом регулярно, ми пропонуємо персональні умови, вигіднішу ставку кредитування, промокоди і бонуси - це дозволяє отримати необхідні гроші майже без переплат.

Для тих, хто вперше користується сервісом КредитПлюс, ми пропонуємо умови безпроцентної позики, для таких клієнтів ставка кредитування дорівнює 0,01%.

Підписуйтесь на новини компанії, і завжди будете в курсі акційних пропозицій. Найактивнішим клієнтам ми регулярно відправляємо персональні промокоди зі знижкою до 90%.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Гроші будуть у вас уже сьогодні!

Оформлюємо кредит за 7 хвилин

Взяти онлайн кредит