Мікрокредит — це доволі популярна сьогодні послуга. Адже з одного боку ви берете позику у фінансовій організації і це велика відповідальність, а з іншого — це зовсім незначний борг, який можна швидко та легко віддати. Умови співпраці з нашою організацією передбачають кредитування строком до 30 днів.

Наскільки просто отримати мікрокредит в Credit Plus

Найбільш популярними у цій темі є питання щодо того, чи кожен може взяти позику такого типу. Насправді так, ми готові співпрацювати з усіма бажаючими. Подаючи заявку на отримання мікрокредитів в Києві, вам не потрібно надавати нам:

 • даних про поручителів;

 • інформацію про майно, яке може використовуватись як застава;

 • свою кредитну історію;

 • виписки з місця роботи.

Головними документами, що вважаються необхідними для отримання позики у Credit Plus, є паспорт та ідентифікаційний код. Якщо ви отримуєте мікрокредит у Києві безпосередньо у відділенні нашої фінансової організації, то з цих документів будуть зроблені копії, які наші співробітники прикріплять до основного договору з клієнтом.

Ніяких додаткових внесків та комісій при мікрокредитуванні

Доволі багато банківських установ сьогодні вимагають від клієнта сплачення комісії за видачу мікрокредитів. У нас передбачено більш лояльні умови співпраці, а тому жодних додаткових стягнень взято не буде.

Які ще є переваги співпраці саме з нашою компанією:

 • Ніякої бюрократії

  Багато громадян нашої країни доволі часто стикаються з такою проблемою, як необхідність зібрати величезну кількість документації для проведення будь-яких фінансових процедур. Завдяки діяльності Credit Plus у вас є нагода отримати достатньо велику суму коштів без всіляких звітувань у паперовому вигляді.

 • Привітне обслуговування

  До нас хочеться повертатись як мінімум через якість надання послуг. Тут готові вислухати всі ваші запитання та миттєво відповісти на них розглянути окремі нюанси при видачі кредиту, подарувати чималі бонуси за постійне користування послугами Credit Plus.

 • Не потрібно навіть виходити з будинку

  На нашому сайті можна без жодних клопотів отримати мікрокредит. При цьому вам не потрібно буде їхати за підтвердженням безпосередньо в офіс компанії.

  Після того, як ви вкажете свої дані у спеціальній анкеті та відправите заявку на отримання мікрокредиту нам, її миттєво оброблятимуть спеціалісти компанії.

Ми працюємо по-справжньому оперативно, тому відразу після схвалення запиту потрібна сума надійде вам на карту.

Можна самостійно розрахувати відсотки по мікрокредиту

Яку саме суму ви плануєте позичати? Не дуже й хочеться сидіти з калькулятором та довго вираховувати, скільки потрібно буде сплатити за кредит розміром в одну тисячу гривень, взятий на три дні, а скільки з такий же, тільки на вісім. Щоб подібні завдання перед вами не виникали, вправні спеціалісти нашої організації створили зручну систему обрахунку, яку ви бачите на сайті. Тепер ви самі можете розрахувати суму, яку слід буде сплатити Credit Plus при тому чи іншому розмірі займу.

Отримати мікрокредит швидко — це не щось надзвичайне, а проста фінансова процедура, що не відбере у вас більше 30 хвилин. До речі, для тих, хто позичає гроші в Credit Plus вже не вперше, тривалість процесу складає всього 5 хвилин. Наші постійні клієнти мають ще багато приємних переваг, про які ви незабаром дізнаєтесь.

!