Мікрокредит онлайн на карту в Україні

Мікрокредит на картку CreditPlus - це відмінний інструмент для вирішення термінових фінансових питань. Його можна використовувати в тих випадках, коли на покупку не вистачає готівки, коли потрібно терміново купити ліки, подарунок, або допомогти людині, яка перебуває далеко від вас. Часто українці беруть мікрокредит онлайн просто тому що це швидше і зручніше, ніж звертатися в банк або позичати у знайомих.

Ми гарантовано надамо можливість отримати мікрокредит на карту з вигідними для вас умовами. Протягом 7 хвилин затвердимо формальні питання, складемо договір і відправимо гроші на вашу карту.

через інтернет

Оформлення онлайн

взяти мікрокредит на карту за 15 хвилин

Мікрокредит за 7 хвилин

мікрокредити без відмов

гроші на карту

Мікрокредит CreditPlus має безліч корисних якостей, які недоступні банківським позикам. Якщо гроші потрібні сьогодні, а їх немає, то тільки терміновий мікрокредит на карту дозволить швидко вирішити виниклі проблеми. Сьогодні мікрокредити затребувані самими різними групами населення, з достатком і без, безробітними (бо можна взяти мікрокредит без довідок і наявності постійного місця роботи), студентами (бо не потрібно трудовий стаж і джерело стабільного заробітку), домогосподарками (ми не відмовляємо через відсутність доходів), і навіть приватними підприємцями (для миттєвого отримання додаткового джерела фінансів).

Як відбувається оформлення мікрокредиту онлайн в CreditPlus

Оформляючи мікрокредит в CreditPlus необхідно знати, що наші послуги доступні тільки для повнолітніх українців у віці від 18 до 65 років, що мають паспорт і ІПН код. На відміну від банків, ми пропонуємо максимально просту, зручну і одночасно швидку процедуру оформлення, що складається з декількох кроків.

  1. Щоб отримати мікрокредит онлайн, потратьте декілька хвилин на заповнення заявки, і зареєструйтеся на сайті.
  2. Дочекайтеся рішення по заявці, ми відправимо його в СМС. Також ви зможете дізнатися про рішення в особистому кабінеті.
  3. І нарешті, ми надішлемо вам унікальний цифровий ідентифікатор за допомогою якого вам потрібно підтвердити договір. Після цього, ми миттєво відправимо гроші на вашу банківську карту.

Повернути мікрокредит можна онлайн і офлайн

Існує два принципово різних способи повністю закрити, або оплатити частину мікрокредиту. Для зручності, ми рекомендуємо погашати мікрокредит онлайн, це зручно тим, що сервіси проведення онлайн платежів завжди під рукою, і доступні цілодобово. Офлайн спосіб не такий швидкий, але дозволяє заплатити готівкою, а також доступний в тим випадках, коли немає доступу до інтернету.

  1. Найпростіший і швидкий спосіб - оплата онлайн в особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Можна користатися цілодобово, без будь-яких обмежень. Платіж буде зарахований миттєво.
  2. Також ви можете погасити мікрокредит онлайн за допомогою додатка Приват24. Час зарахування платежу залежить від ПриватБанку, як правило, протягом 15 хв. Доступно цілодобово.
  3. Якщо ви хочете погасити мікропозику готівкою, використовуйте термінали самообслуговування ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema SIS. Зарахування коштів відбувається протягом 15 хв. Доступно цілодобово.
  4. Якщо з яких-небудь причин ви не можете самостійно провести платіж, зверніться в будь-який український банк, надайте платіжні реквізити (вони знаходяться у вашому особистому кабінеті).
*Акційний мікрокредит онлайн
Перший мікрокредит 500-10000 грн.
Ставка 1-го мікрокредиту 0,95% - (акційна ставка згідно Правил та Договору)
Умови отримання повторного мікрокредиту
Повторний мікрокредит 500-15000 грн.
Ставка повторної позики до 1,9%
Строк 3-30 днів.
Вік позичальника 18-65 років.
Розгляд заявки Перша позика 7-15 хв. При повторному зверненні 2-5 хв.
Способи отримання Моментально, на картку.
Вимоги Паспорт, ІПН, банківська картка, телефон
Пролонгація Без обмежень.

Що робити якщо не виходить погасити мікрокредит

В силу різних обставин, не завжди є можливість погасити кредит вчасно. Щоб не з'явилася заборгованість, можна скористатися послугою пролонгації, і продовжити кредит на ще один термін. Для цього потрібно сплатити суму вже нарахованих відсотків і подати запит на пролонгацію.

Дізнайтеся кому і як ми даємо знижки

Ви отримаєте максимальну знижку, коли вперше оформляєте мікрокредит на карту в нашому сервісі. Для вас буде діяти акційна ставка кредитування 0,95%.

Коли ви повторно вирішите взяти мікрекредіт, отримаєте персональну знижку. Розмір такої знижки залежить від кількості раніше взятих і вчасно закритих мікропозик. Для найактивніших клієнтів розмір знижки може досягати 90%.

Приймайте участь в нашій програмі лояльності, і гарантовано отримаєте мікрокредит на вигідних умовах.

Підпишіться на наші новини в фейсбук, і першими дізнаєтеся про наші акції, а також вам дістанеться цінний подарунок (комп'ютерні гаджети, побутова техніка, поїздка на море).

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ