Ось уявіть, що у вас зламався телефон, до зарплати ще кілька днів, а вільних грошей на лагодження немає. У сучасному світі людині дуже складно прожити кілька днів без зв'язку, тому гаджет треба терміново ремонтувати. Вам потрібно буквально пару сотень гривень на кілька днів, для цього і існує послуга мікрокредитування.

По суті, це невеликі (від 300 до 3000 гривень) і короткострокові (від 1 до 14 днів) позики, які видаються з мінімальними вимогами до позичальника

Мікрокредити онлайн. Швидко і просто

З будь-якою людиною може трапитися така ситуація, в якій терміново потрібні гроші. Далеко не завжди потрібна сума може виявитися на руках день в день, а друзі та родичі оперативно виручити з обставин, що склалися. Немає сенсу звертатися і в банк, якщо необхідна сума варіюється в межах від 300 до 3000 гривень, та ще й потрібна на короткий термін.

В такому випадку оптимальним виходом стане звернення в компанію, де можна оформити мікрокредит онлайн без відмови. Такі організації - не рідкість на ринку України і називаються МФО (мікрофінансові організації). Що найцікавіше: для оформлення заявки і отримання грошей навіть необов'язково виходити з дому, тому що всі операції проводяться безпосередньо на сайті, онлайн. Тому потенційному позичальнику знадобиться тільки комп'ютер (смартфон або планшет) з виходом в інтернет і банківська картка, на яку будуть перераховані гроші.

Як узяти мікрокредит: основні вимоги

Щоб стати клієнтом компанії та отримати мікрокредит на карту, необхідно відповідати певним критеріям. Сюди можна віднести наступні вимоги:

 • Вік старше 18 років;
 • Наявність паспорту та ІНН;
 • Наявність діючої банківської карти;
 • Наявність мобільного телефону та електронної пошти для зв’язку. І це все!

Якщо все вищеперераховане не викликає труднощів, то можна переходити до заповнення анкети, представленої на сайті. Вона складається з невеликої кількості полів. Дуже важливо розуміти, що їх потрібно заповнювати лише правдивою інформацією і перевірити на наявність помилок, інакше схвалення заявки буде неможливо і будь-яка невідповідність може вплинути негативним чином на рішення кредитної установи.
Зазвичай щоб узяти мікрокредит в Україні, знадобиться вказати наступну інформацію:

 • ПІБ;
 • Дату та місце народження;
 • Адресу реєстрації та проживання;
 • Контактні номери телефонів;
 • Паспортні дані;
 • Свідчення про роботу чи доходи;
 • Дані про родину; 
 • Соціальний статус. 

Відмінною рисою компаній, що видають мікрокредити онлайн, є те, що тут гроші можуть отримати навіть люди з поганою кредитною історією. Це точно сподобається тим клієнтам, які в минулому мали проблеми з поверненням грошей в банки, але зараз можуть дозволити собі вчасно повертати позики.

Мікрокредит онлайн на карту – як отримати

Як вже зазначалося вище, для початку необхідно заповнити детальну анкету. Це не займе багато часу (не більше 15 хвилин). Після цього заявка потрапляє на розгляд. Вся процедура може зайняти до 30 хвилин. Вам повідомлять про рішення, після чого гроші надходять на зазначену в анкеті карту. Ви можете відразу ними розпоряджатися: знімати готівкою або розраховуватися карткою в будь-якій точці.

Всі дані ви заповнюєте онлайн, в Особистому кабінеті, що гарантує збереження і конфіденційність. Гроші переводяться відразу на вашу банківську карту, тому не важливо, де ви хочете отримати мікрокредит: в Києві чи будь-якому іншому місті.

Мікрокредити в Україні видаються на певний термін, зазвичай до двох тижнів, іноді можна взяти на місяць. Але оскільки суми не великі, цього часу цілком вистачає, щоб вирішити свої фінансові питання і встигнути повернути позику в строк.