Мікропозика на карту за 7 хвилин

CreditPlus — українська компанія, яка входить до міжнародної мережі Aventus Group. Організація видає мікрокредити різним категоріям населення України.

Мікропозика онлайн — це можливість отримати невелику суму. Для оформлення потрібні тільки паспорт, ІПН та активна банківська картка. Перевага CreditPlus — цілодобовий сервіс, доступний у будь-якій точці країни.

Як взяти мікрокредит онлайн

Щоб взяти мікрокредит на карту, потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код. Дані цих документів необхідно ввести при реєстрації на сайті. Також необхідно бути громадянином України віком від 18 до 65 років.

Ми спростили процедуру оформлення мікропозики, вона складається з трьох етапів. Що потрібно зробити:

  • вибрати суму й термін на онлайн-калькуляторі;
  • заповнити коротку анкету;
  • отримати рішення та віртуально підписати договір за допомогою SMS-коду. Гроші надійдуть на рахунок моментально.
Тип міні-кредиту Перший Повторний
Ставка, % 0,01 1,9
Максимальна сума, грн 10 000 15 000
Час розгляду анкети на мікропозику, хвилин 7-15 2-5
Строк, днів 3-30
Пролонгація позики Є
Документи/інше Ідентифікаційний код, паспорт громадянина України, активна банківська картка, телефон або ПК з виходом в інтернет

CreditPlus видає перші кредити за акційною ставкою — 0,01%. Наприклад, взявши мікропозику на карту на 5 тисяч грн на 7 днів, потрібно буде повернути 5007 грн. Максимальна сума кредитування — 10 000 грн.

Компанія дбає про своїх постійних клієнтів. Для них діє програма лояльності. Під неї потрапляють усі, хто хоча б раз брав позикові кошти в CreditPlus. Ті клієнти, які закривають мікро позики без прострочень, отримують особливі переваги в подальшому. В період акцій компанія надсилає їм персональні промокоди. Вони дають можливість активувати індивідуальну знижку на наступну позику.

Переваги мікрокредитів CreditPlus

Послуга доступна 24/7 по всій Україні. Технологічний процес автоматизований і не переривається ні на хвилину. Якщо з якоїсь причини клієнт перервав реєстрацію на сайті, її можна завершити в будь-який момент і потім продовжити з того ж кроку.

Після реєстрації з'являється доступ до особистого кабінету, де вже зберігаються його зафіксовані та перевірені дані. Тому повторний запит на мікрокредит буде оброблятися системою негайно і в першу чергу.

КредитПлюс приділяє увагу кредитній історії позичальника. Але щоб позичити потенційному клієнту короткострокову позику, не спирається на неї. Таким чином, отримати позику може практично будь-яка людина — ми розглядаємо 100% заявок.

Оформити мікрокредит на картку онлайн так само просто, як і погасити. Це можна зробити як онлайн, так і готівкою. Найоптимальніший спосіб — в особистому кабінеті. В цьому разі не стягується додаткова комісія за погашення, оскільки оплата проходить без банку-посередника.

Відповіді на запитання про міні-кредити

Що буде, якщо не платити за мікропозикою?

Клієнт підписує договір кредитування, згідно з яким погоджується на його умови. Отже, він зобов'язаний до зазначеного терміну повернути позикові кошти та погасити нараховані відсотки за використання міні-позики. Якщо він не встигає цього зробити, можна оформити пролонгацію.

Без своєчасного внесення оплати мікрокредит вважається простроченим. Залежно від того, скільки кредит залишається непогашеним, щодня нараховуються штраф і пеня.

Що робити, якщо накопичилася велика сума простроченої позики?

Компанія завжди готова йти назустріч кожному. Якщо накопичився великий кредитний борг і позичальник не може погасити його, можлива реструктуризація кредиту. Позичальникові потрібно звернутися до нас у чаті або зателефонувати й обговорити всі деталі з консультантом. Можна оформити пролонгацію або розбити виплати на декілька частин. Такі послуги обговорюються в індивідуальному порядку, і вони застосовуються у форс-мажорних ситуаціях.

Як взяти мікропозику на банківську карту за поганої кредитної історії?

Ми можемо надати невелику мікропозику будь-якому громадянину України. Кредитна історія — не визначальний фактор при схваленні онлайн заявки. Головне, щоб у потенційного клієнта не було незакритих боргів перед КредитПлюс. Також важливо надати актуальні та правдиві дані про себе, які не містять помилок.

Як оплатити мікропозику?

Ви можете погасити короткострокову мікропозику онлайн або готівкою. На вибір — 4 варіанти, як закрити позику:

  • в особистому кабінеті за допомогою банківської картки через інтернет. Погашення — моментальне;
  • у додатку Приват24. Гроші надходять на наш рахунок миттєво;
  • у терміналах ПриватБанку, IBox, EasyPay, City24, Sistema готівкою.
  • у касі будь-якого банку готівкою.

Юридична довідка

CreditPlus — українська фінтех-компанія, яка входить до складу міжнародної мережі Aventus Group (ЄДРПОУ: 41078230).

Документи:

Приклад розрахунку за умови звичайної ставки

(15000 грн на 8 днів): (15000 * 0,019 * 8) + 15000 = 17280 грн.

За додаткових запитань

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ