Мікропозика на картку онлайн

До 10000 грн під 0,01% в день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

CreditPlus — компанія, яка входить до міжнародної мережі Aventus Group. Організація видає мікропозики різним категоріям населення. Для оформлення потрібні лише паспорт, ІПН і активна банківська карта. Дані цих документів необхідно ввести при реєстрації на сайті. Перевага CreditPlus — цілодобовий сервіс, доступний в будь-якій точці країни.

Ми спростили процедуру оформлення мікропозики, вона складається з трьох етапів. Що потрібно зробити:

ознайомиться з умовами

вибрати суму і термін на онлайн-калькуляторі

заповнити заявку без довідок

зареєструватися і заповнити коротку заявку

отримати мікропозику онлайн

отримати рішення і підписати договір за допомогою SMS-коду

Умови отримання мікропозики

  Перший кредит Повторний кредит
Ставка, % 0,01% на день — знижена відсоткова ставка згідно з програмою лояльності 1,9% на день — стандартна відсоткова ставка (річна відсоткова ставка — 695,4%)
Максимальна сума, грн 10 000 15 000
Час розгляду анкети, хвилин 7-15 2-5
Строк, днів 3-30
Продовження терміну кредитування Є
Документи/інше Паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, банківська картка, телефон або ПК з виходом в інтернет

Компанія дбає про своїх постійних клієнтів. Для них діє програма лояльності. Під неї потрапляють всі, хто хоча б раз брав мікропозику на карту в CreditPlus. Ті клієнти, які закривають мікропозики без прострочень, отримують особливі переваги в подальшому. В період акцій компанія відправляє їм персональні промокоди. Вони дають можливість активувати індивідуальну знижку на наступну позику.

Переваги мікрокредитів CreditPlus

Послуга доступна 24/7 по всій Україні. Технологічний процес автоматизований і не переривається ні на хвилину. Якщо з якоїсь причини клієнт перервав реєстрацію на сайті, її можна завершити в будь-який момент і потім продовжити з того ж кроку.

Після реєстрації з'являється доступ в особистий кабінет, де вже зберігаються його зафіксовані і перевірені дані. Тому повторний запит на мікрокредит буде оброблятися системою негайно і в першу чергу.

КредітПлюс приділяє увагу кредитної історії позичальника. Але щоб надати потенційному клієнту мікрокредит на карту онлайн — не спирається на неї. Таким чином, отримати позику може практично будь-яка людина — ми розглядаємо 100% заявок.

Оформити короткострокову позику так само просто, як і погасити. Це можна зробити як онлайн, так і готівкою. Найоптимальніший спосіб — в особистому кабінеті. В такому випадку не стягується додаткова комісія за погашення, оскільки оплата проходить без банку-посередника.

Відповіді на запитання про мікропозики

Чому важливо погашати мікропозику?

Клієнт підписує договір кредитування, згідно з яким погоджується на його умови. Отже, він зобов'язаний до зазначеного терміну повернути позикові кошти та погасити нараховані відсотки за використання міні-кредиту. Якщо він не встигає цього зробити, можна оформити пролонгацію.

Без своєчасного внесення оплати мікрокредит вважається простроченим. Залежно від того, скільки кредит залишається непогашеним, щодня нараховуються штраф (фіксована сума) і пеня (визначається відсотками — відповідно до суми експрес кредиту).

Що робити, якщо накопичилось велике прострочення по позиці??

Компанія завжди готова йти назустріч клієнтам. Якщо накопичився великий кредитний борг і позичальник не може погасити його, можлива реструктуризація кредиту. Клієнтові потрібно звернутися до нас у чаті або зателефонувати й обговорити всі деталі з консультантом. Можна оформити пролонгацію або розбити виплати на декілька частин. Такі послуги обговорюються в індивідуальному порядку, і вони застосовуються у форс-мажорних ситуаціях.

Як отримати мікропозику за поганої кредитної історії?

Ми можемо надати невелику суму будь-якому громадянину України. Кредитна історія — не визначальний фактор при схваленні онлайн заявки. Головне, щоб у потенційного клієнта не було незакритих боргів перед CreditPlus. Також важливо надати актуальні та правдиві дані про себе, які не містять помилок.

Як оплатити позику?

Погасити короткострокову мікро позику можна через інтернет або готівкою. На вибір — 4 варіанти, як закрити позику:

  • в особистому кабінеті за допомогою банківської картки через інтернет. Погашення — моментальне;
  • у додатку Приват24 карткою. Гроші надходять на наш рахунок миттєво;
  • у терміналах ПриватБанку, IBox, EasyPay, City24, Sistema (SIS) готівкою. Може стягуватися незначна комісія;
  • у касі будь-якого банку готівкою.

Юридична довідка

CreditPlus — українська фінтех-компанія, яка входить до складу міжнародної мережі Aventus Group (ЄДРПОУ: 41078230).

Документи:

Приклад розрахунку при оформленні мікропозики зі зниженою відсотковою ставкою

Розмір кредиту — 1000 гривень, тривалість — 10 дней, відсотки — 0,01% на день.

(0,0001 * 10 * 1000) + 1000 = 1001 грн. Підсумковий розмір платежу: 1001 гривень.

Приклад розрахунку мікропозики зі стандартною відсотковою ставкою

Розмір кредиту — 1000 гривень, тривалість — 10 днів, відсотки — 1,9% на день.

(0,019 * 10 * 1000) + 1000 = 1190 грн. Підсумковий розмір платежу: 1190 гривень.

При дополнительных вопросах

Опубліковано Олена Журенко

Оновлене Олена Журенко