Оформляємо мікропозику онлайн за 7 хвилин

Мікропозика - фінансовий продукт від МФО CreditPlus, що дає можливість практично миттєво взяти в борг невелику суму грошей на будь-які цілі. Наш сервіс дозволяє оформити мікропозику онлайн зі спрощеною процедурою. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, заповнити анкету і отримати рішення.

Мікропозики мають унікальну можливість взяти кредит в стислий терміни, зазвичай 10-30 хвилин, при цьому сама процедура оформлення виглядає більше як формальність, ніж звичний процес укладання кредитного договору як в банку. Усі мікрофінансові компанії МФО працюють онлайн, через інтернет. Це дозволяє скористатися їх послугами в будь-який час, в будь-якому місці, досить просто зайти на сайт МФО і подати відповідну заявку.

швидке оформлення

Швидко

Відправляємо гроші на карту на протязі 7 хвилин.

вигідні умови

Вигідно

Вигідні умови з мінімальною переплатою.

зручний сервіс

Зручно

Не задаємо питання, не вимагаємо документи.

Взяти мікропозику в CreditPlus в онлайн режимі

Мікропозику в CreditPlus можуть взяти тільки громадяни України у віці від 18 до 65 років. Під час реєстрації вам знадобиться ваш паспорт, ідентифікаційний код, особиста банківська картка та мобільний телефон. Скористатися сервісом можна цілодобово, в будь-який зручний для вас час. Ми працюємо онлайн, тому доступні в будь-якому населеному пункті, на території, де є інтернет-зв'язок. Типовий порядок оформлення мікропозик виглядає так:

  1. Вказати потрібну вам суму і термін. Для цього можна використовувати кредитний калькулятор, з його допомогою можна відразу побачити, вартість мікропозики і дату погашення. Зазначена вами сума і кількість днів є орієнтовними. Надалі, на етапі реєстрації ви зможете змінити ці параметри.
  2. Зареєструватися на сайті і заповнити анкету клієнта, слідуючи інструкціям і підказкам, які будуть з'являтися, якщо зазначена інформація не коректна. Реєструючись на сайті, вам знадобиться вказати особисту інформацію, паспортні дані, номер податкового коду, а також пройти процедуру верифікації. Це дозволить нам переконатися, що карта належить саме вам, і її не використовують в шахрайських цілях. Також вам потрібно буде відповісти на декілька запитань нашого фахівця.
  3. Отримавши підтвердження і схвалення заявки, вам відкриється доступ в особистий кабінет, де потрібно ознайомиться з договором кредитування, правилами нашого сервісу і іншими документами. Потім ми відправимо вам унікальний СМС-ідентифікатор, з його допомогою необхідно підтвердити договір. І після цього ми відправимо вам гроші. Зазвичай для цього необхідно 7-15 хв. Якщо раніше ви вже користувалися послугами нашого сервісу, процедура оформлення буде займати 2-5 хв.
*Умови отримання акційної мікропозики
Перша мікропозика 500-10 000 грн.
Ставка при першому оформленні 0,95% - (акційна ставка згідно Правил і Договору)
Умови повторної мікропозики
Повторна мікропозика 500-15 000 грн.
Ставка при повторному зверненні до 1,9%
Строк 3-30 днів
Вік позичальника 18 - до 65 років
Розгляд заявки 7-15 хв.
Способи отримання онлайн, на карту.
Вимоги ІПН код, паспорт, банківська карта, телефон
Пролонгація Без обмежень, згідно Правил і Договору.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ