Мікропозика на карту за 7 хвилин

Послуги мікропозик на карту від CreditPlus для швидкого вирішення будь-яких фінансових потреб. Отримайте до 10000 гривень за 15 хвилин на вашу банківську карту, без перевірок і відмов.

Мікропозика на карту в Україні користується величезною популярністю, головним чином, завдяки можливості швидко і без питань отримати невелику суму в борг. Оформити мікропозику досить просто, потрібно лише звернутися в будь-яку мікрофінансову організацію. Зазвичай, в МФО кредитують практично всіх, не відмовляючи нікому. Щоб взяти мікропозику не знадобитися багато часу і зусиль, зазвичай, у всіх компаніях процедура оформлення однакова, відрізнятися можуть лише умови: термін, відсоткова ставка, доступна сума, умови повернення.

Як отримати мікропозику на карту онлайн

Для оформлення мікропозики онлайн знадобиться приблизно 15 хвилин. Процедура оформлення дуже проста і доступна кожному українцю.

зручне оформлення

Оформити заявку

Вкажіть на калькуляторі суму і термін мікропозики.

дочекатися рішення

Отримати рішення

Заповніть анкету і дайте відповідь на кілька питань.

підтвердити договір

Укласти договір

Підтвердіть договір за допомогою СМС, і отримаєте гроші.

 

Мікропозика у CreditPlus

На відміну від більшості фінансових організацій, ми пропонуємо мікропозику на карту на більш вигідних умовах з більш зручним оформленням, без довідок і документів. У більшості випадків, можна взяти мікропозику з поганою кредитною історією або непогашеними позиками в інших компаніях.

Не потрібно збирати численні документи, сканувати їх, і завантажувати на сайті. Щоб подати заявку, потрібно вказати свої паспортні дані в анкеті клієнта, і потрібну суму.

Ми працюємо цілодобово в онлайн режимі, через інтернет, тому оформляємо мікропозики на карту. Щоб отримати гроші необхідно мати банківську карту, саме на неї згодом буде перерахована вся сума вашого позики. Надалі, зняти готівку можна в будь-якому банкоматі.

Як і більшість МФО компаній, ми надаємо мікропозики онлайн, тому для реєстрації в CreditPlus вам знадобиться мобільний телефон, ноутбук або комп'ютер.

У чому наші переваги

швидке оформлення

Швидко

Оформляємо мікропозику протягом 15 хвилин.

вигідні умови

Вигідно

Вигідні умови з мінімальною переплатою.

зручний сервіс

Зручно

Чи не задаємо питання, не вимагаємо документи.

 

Як швидко погасити мікропозику

Щоб оплатити відсотки, або погасити мікропозику використовуйте будь-який з чотирьох, запропонованих нижче способів. Вам доступні онлайн і офлайн способи оплати.

  1. Використовуйте банківську картку і оплачуйте кредит в своєму персональному кабінеті на сайті КредитПлюс. В цьому випадку, вам знадобиться 1-2 хвилини, до того ж, це абсолютно безкоштовно.
  2. Використовуйте додаток Приват24 в своєму телефоні, і зможете оплатити кредит не виходячи з дому за кілька хвилин, натисканням кількох кнопок.
  3. Також для оплати мікропозики можна використовувати найближчий до вас термінал самообслуговування ПриватБанку. Це зручний і доступний спосіб.
  4. Якщо вам не підходить жоден з перерахованих вище способів, зверніться в касу будь-якого банку. Надайте касиру реквізити нашої компанії і вкажіть суму платежу. Зверніть увагу, що в банку платіж може оброблятися до 3 днів.

Переваги для постійних клієнтів

Хочете взяти мікропозику на карту вигідно? Якщо раніше ви не користувалися послугами КредитПлюс, ми надамо максимальну знижку, з її допомогою вартість вашої позики складе 0,01% в день. Розмір переплати буде мінімальним.

Для тих хто раніше вже брав мікропозики онлайн в нашому сервісі, ми надамо знижку до 25% на наступний позику, за умови, що ви не допускали прострочень, і повертали гроші вчасно.

Хочете отримати промокод, підписуйтесь на новини компанії, і будете першими дізнаватися про нові акції та доступних знижки на швидкі позики.