Миттєвий кредит на карту онлайн

CreditPlus пропонує послуги миттєвого кредитування через інтернет. Щоб отримати гроші не потрібні ні документи, ні довідки. Повністю онлайн оформлення в віддаленому режимі, через інтернет.

  • Отримайте до 10000 гривень під 0,95% відсотків, якщо вперше берете кредит в CreditPlus.
  • Отримайте до 15000 гривень зі знижкою до 25%, якщо раніше вже користувалися нашими послугами.

Онлайн кредитування поєднує в собі традиційні банківські принципи та сучасні Фінтех технології. Перехід від принципу роботи face to face до віддаленого обслуговування дозволив значною мірою скоротити витрати і одночасно збільшити аудиторію клієнтів. Інтерес українців до миттєвим кредитами на карту викликаний унікальними особливостями, недоступними в традиційних областях фінансових послуг.

швидко

Швидко

Швидке оформлення кредиту за 7 хвилин.

вигідні умови

Вигідні умови

Кращі умови в Україні та мінімальна ставка.

доступно

Доступно

Працюємо цілодобово по всій Україні.

 

Взяти миттєвий кредит в CreditPlus

У CreditPlus оформлення позики розбите на 3 етапи. Це спрощує реєстрацію, і дозволяє виконати необхідні операції швидко і без помилок. Як правило, всі організаційні питання, пов'язані з реєстрацією, можна пройти протягом 7-15 хвилин. Стати клієнтом компанії можуть тільки громадяни України у віці від 18 до 65 років. При реєстрації знадобиться паспорт, ІПН код, а також особиста банківська картка.

  1. Відправити заявку. Вкажіть необхідну суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора в сервісі кредитування.
  2. Отримати рішення. Зареєструйтеся та заповніть анкету. Отримайте рішення за вашою заявкою.
  3. Підтвердити договір. Підпишіть свою частину договору за допомогою SMS, і ми відразу відправимо гроші.

Всі наші клієнти можуть отримати миттєвий кредит на більш вигідних умовах, ніж зазвичай. Умови надання знижки описані в розділі «Довідка». Слідкуйте за новинами компанії та беріть участь в наших акціях, і зможете отримати персональну знижку від CreditPlus.

Як погасити кредит

Для оплати кредиту ми пропонуємо скористатися будь-яким, із запропонованих нами способів. Залежно від обраного способу, може стягуватися комісія, посередником, який проводить платіж. Всі операції CreditPlus повністю безкоштовні і не мають комісій.

Зверніть увагу, що в разі проблем з оплатою кредиту в зазначений в договорі термін, можна скористатися спеціальною пропозицією «пролонгація» або «часткова оплата»

  1. Банківською картою через сайт CreditPlus. Дозволяє практично моментально оплатити кредит. Потрібно вказати дані карти і суму платежу, а потім провести платіж.
  2. За допомогою терміналу або інтернет додатки ПриватБанку. Для оплати потрібно вказати код ЄДРПОУ 41078230. У меню послуг компанії CreditPlus вписати свій номер ІПН та вказати суму платежу. Потім зробити оплату.
  3. Якщо запропоновані варіанти вам не підходять, можна погасити свій кредит в касі будь-якого банку України.

Пролонгація або часткове погашення

Пролонгація дозволяє продовжити термін дії кредитування на ще один термін (такий же, який був зазначений в договорі). Щоб скористатися цією можливістю, необхідно обов'язково оплатити всю суму нарахованих відсотків і пеню, якщо така є. Після внесення оплати, термін договору буде продовжений автоматично.

Часткове погашення можна використовувати, якщо не вистачає грошей для повного погашення кредиту. Щоб скористатися такою послугою, необхідно в своєму кабінеті користувача натиснути кнопку "Часткова оплата без продовження".

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ