Моментальний кредит онлайн на карту в Україні

Послуги моментальних онлайн кредитів від CreditPlus з оформленням через інтернет і виплатою на банківську карту. Не пропустіть шанс отримати гроші під мінімальний відсоток. Для отримання позики не потрібні довідки і документи.

Причини популярності CreditPlus

Компанії онлайн кредитування з кожним днем стають все більш популярними. Раніше, коли потрібні були гроші, українці йшли в банки або кредитні організації. Після появи невеликих МФО компаній, ситуація кардинально змінилася. Тепер, щоб позичити невелику суму, не обов'язково продиратися крізь бюрократичні лабіринти, можна звернутися в будь-який сервіс мікрокредитування, і отримати гроші практично миттєво (за 10-15 хвилин), пройшовши формальний процес реєстрації та оформлення договору.

Послугами CreditPlus користуються в першу чергу завдяки вигідним умовам кредитування, ми пропонуємо невисоку процентну ставку, яка в більшості випадків може бути додатково знижена за допомогою промокодів або акційних умов.

Взяти моментальний кредит на карту можна практично в будь-якому куточку країни. Для цього підійде будь-який гаджет з доступ до мережі інтернет. Подати заявку і оформити швидку позику на карту можна цілодобово, без черг і особистої присутності.

швидке кредитування

Швидко

Потрібно всього 7 хвилин, щоб гроші опинилися на вашій картці.

вигідні умови

Вигідно

Перша позика для всіх клієнтів під 0,95% на добу.

доступний сервіс

Доступно

Онлайн сервіс кредитування доступний цілодобово.

 

Як взяти моментальний кредит на карту

Щоб взяти кредит в CreditPlus необхідний мінімум часу і зусиль. Ми прибрали все зайве і другорядне, залишивши лише саму суть. 3 простих кроки відділяють вас від отримання грошей.

  1. Подайте заявку - потрібно вказати необхідну суму і термін за допомогою кредитного калькулятора на сайті.
  2. Зареєструйтесь - заповніть реєстраційну анкету та відповідайте на питання кредитного фахівця.
  3. Підпишіть договір - за допомогою СМС коду підтвердіть свою частину договору, і ми відразу відправимо вам гроші.

 

Умови кредитування

Послуги сервісу доступні тільки особам, які досягли повноліття, що знаходяться у віці від 18 до 65 років. Оформлення позик є тільки тим, хто має паспорт громадянина України або його аналог - ID карту. В ході реєстрації також знадобиться ідентифікаційний код.

Як отримати знижку

Кожен, хто оформляє моментальний кредит онлайн на карту в CreditPlus, може скористатися знижкою відповідно до умов програми лояльності. Є два способи отримання знижки:

  1. Якщо це ваш перший кредит в CreditPlus, значить отримаєте кредит за мінімальною процентною ставкою – 0,95%.
  2. Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, і повертали позики, не допускаючи прострочень, зможете отримати персональну знижку до 25% на подальші позики.

Як повернути моментальний кредит онлайн

Закрити кредит або оплатити його частину можна декількома способами. Вибирайте будь-який відповідний вам спосіб із запропонованих нижче:

  1. В особистому кабінеті. Це найбільш простий, і одночасно швидкий спосіб погашення. Зайдіть в свій аккаунт на creditplus.ua, вкажіть дані своєї карти і оплатіть рахунок.
  2. У мобільному додатку Приват24. Оплата через мобільний додаток Приват24 можлива цілодобово, без прив'язки до якого-небудь місця перебування.
  3. У терміналі Приватбанку. Знайдіть в меню терміналу нашу компанію за номером (41078230), вкажіть ваш ІПН код, потрібну суму, і натиску кнопку оплатити.
  4. У касі банку. Щоб погасити позику, звертайтеся в будь-який банк. Надайте реквізити компанії, і необхідну суму платежу.

Як пролонгувати або сплатити частину кредиту

Якщо не виходить вчасно закрити кредит, можна оплатити його частину або скористатися послугою пролонгації. Пролонгація дозволяє продовжити дію поточного договору. Щоб скористатися послугою, обов'язково необхідно сплатити вже нараховані відсотки і пеню, якщо вона присутня. Після внесення оплати, термін договору буде продовжений автоматично.

Також можна оплатити тільки частину швидкої позики на карту, зайдіть в свій аккаунт на сайті, і натисніть на кнопку "Часткова оплата без продовження".

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ