Моментальні позики на карту від CreditPlus

Пропонуємо послуги моментальних позик на карту без перевірок по всій Україні. Скористайтеся пропозицією CreditPlus, щоб швидко, і з максимальною вигодою отримати гроші в борг. Подай заявку, і через 7 хвилин, отримаєш гроші прямо на свою карту.

Сьогодні позики з моментальним схваленням є самим швидкісним і зручним способом отримання грошей. Коли гроші потрібні терміново, то саме послуги мікрофінансових компаній можуть допомогти вирішити проблему. Компанія CreditPlus щодня надає допомогу в наданні невеликих мікрокредитів, для вирішення ускладнень з грошима. Скориставшись нашим сервісом онлайн кредитування, ви отримаєте миттєвий позику вигідно і швидко.

моментальні позики

Позики з моментальним оформленням

Знадобиться всього 7 хвилин для оформлення позики, гроші відправимо вам на карту.

мінімальна ставка кредитування

Оформляємо займ з мінімальною ставкою

Перша позика для всіх буде надано з мінімальною ставкою – 0,01% в день.

цілодобово

Кредитуємо цілодобово, без перевірок

Отримати миттєву позику можна цілодобово по всій Україні, і без перевірок.

 

Як взяти моментальну позику в CreditPlus

Щоб взяти моментальний займ без перевірки на карту, вам знадобиться приблизно 7 хвилин. В процесі оформлення кредиту не потрібні ваші документи, довідки, фото та інші речі.

  1. Подайте заявку. За допомогою кредитного калькулятора вкажіть потрібну вам суму, і на який термін ви хочете її отримати.
  2. Зареєструйтесь. Заповніть невелику анкету, і дайте відповідь на кілька простих запитань вашого консультанта.
  3. Отримайте гроші. Підпишіть вашу частину кредитного договору за допомогою СМС повідомлення, і ми моментально відправимо гроші на вашу карту.

Що необхідно знати

CreditPlus працює цілодобово, надаючи свої послуги онлайн, через інтернет. У будь-який час дня і ночі можна отримати позику, не виходячи з дому. Наші вимоги мінімальні: потрібно бути повнолітнім, ми кредитуємо громадян України у віці від 18 до 65 років.

Вам не знадобляться скан-копії документів, фотографії або поручителі. В ході реєстрації потрібно вказати свої паспортні дані і номер податкового коду. Також потрібно вказати дані своєї особистої банківської карти.

Особливі переваги для нових і постійних клієнтів

Абсолютно всі клієнти нашої компанії можуть отримати кредит з більш вигідними умовами. Ми пропонуємо кілька способів отримання знижки.

  • Якщо це ваш перший займ в КредітПлюс, тоді вам буде автоматично надано максимальна знижка. В цьому випадку ви зможете отримати до 10000 гривень терміном до 30 днів під 0,01% на добу.
  • Якщо раніше ви вже користувалися послугами нашого сервісу, тоді вам буде доступна накопичувальна система знижок на оформлення наступної позики. Якщо ви не допускали прострочень, і погашали кредит в зазначений термін, розмір знижки буде досягати 25%.

Як погасити онлайн займ моментально

Погасити свій займ так само просто, як і отримати його. Ми пропонуємо кілька способів оплати, які допоможуть вам без зусиль, швидко закрити кредит.

  1. Максимально швидко і просто можна погасити позику за допомогою своєї банківської картки в особистому кабінеті. Потрібно вказати потрібну суму, ввести дані карти і натиснути кнопку оплатити.
  2. Не менш просто погасити позику за допомогою мобільного додатку Приват24. Для цього можна використовувати додаток на комп'ютері або в вашому телефоні. Відповідна інструкція вказана в розділі довідки на сайті.
  3. Для оплати кредиту можна використовувати термінали самообслуговування ПриватБанку. Підійде будь-який термінал, що знаходиться поруч з вами. Відповідна інструкція вказана в розділі довідки на сайті.
  4. Також оплатити кредит можна в будь-якому банку. Для цього необхідно надати касиру реквізити нашої компанії (їх можна завантажити в своєму особистому кабінеті), вказати суму платежу, а також своє податковий номер і ПІБ.