Моментальні позики на карту від CreditPlus

Швидко позичити гроші в Україні можна не тільки в банку, безліч МФО готові надати моментальний займ на карту без перевірок. Залежно від необхідної суми, будуть відрізнятися і умови. При моментальному оформленні без перевірок, або з формальної перевіркою, кредитор включає до вартості позики додаткові статті витрат, головним чином пов'язані з підвищеним ризиком неповернення наданих коштів.

Компанія CreditPlus - одна з найбільших МФО України. Наш сервіс оформлення моментальних позик на карту дозволяє отримати потрібну суму з мінімальною процентною ставкою. Кожному новому позичальникові ми пропонуємо взяти перший кредит практично без відсотків і переплат. Ми оформимо вашу позику за 7 хвилин, при цьому вам потрібно буде тільки заповнити невелику заявку у нас на сайті, отримати рішення і підписати договір. Гроші ми відправимо вам на карту.

Взяти моментальну позику без перевірок в CreditPlus можна цілодобово

Щоб взяти моментальну позику, вам знадобиться приблизно 7 хвилин. В процесі оформлення позики не потрібні ваші документи, довідки, фото та інші речі.

  1. Виберіть потрібну суму
  2. Пройдіть реєстрацію і отримаєте схвалення заявки
  3. Підпишіть ваш договір і ми відправимо вам гроші

Що необхідно знати про процентну ставку

На відміну від банків, усі МФО компанії по-іншому розраховують процентну ставку і вартість позики. Вибираючи компанію, де оформити позику, можна побачити пропоновану ставку, в середньому від 0,01% до 2,5%. На перший погляд вона здається маленькою, справа в тому, що вона розраховується за кожен день користування позикою.

Наприклад, якщо взяти кредит на 1000 гривень під 1,9% в день, тоді через 10 днів необхідно повернути 1100 гривень (1000×1.9%×10=1190 грн.)

Розраховуючи річну вартість кредиту, багатьох лякає перспектива отримати позику під 1,9% в день. Річна процентна ставка такої позики складе 693,5%. Це дійсно дуже багато, але насправді, взявши позику в МФО, ви ніколи не отримаєте таких умов. Справа в тому, що максимальний термін в МФО становить 30 днів. Тому максимальний розмір процентної ставки при 30-денному терміні складе 57%. Що відповідає умовам в банку.

моментальна позики

Моментальна позика на карту

мінімальна відсоткова ставка

Доступні умови без перевірок

без проверок

Працюємо цілодобово 24/7

CreditPlus працює цілодобово, надаючи свої послуги моментально, через інтернет. У будь-який час дня і ночі можна взяти моментальний займ на карту без перевірок, не виходячи з дому. Наші вимоги мінімальні: потрібно бути повнолітнім, ми кредитуємо громадян України у віці від 18 до 65 років.

Вам не знадобляться скан-копії документів, фотографії або поручителі. В ході реєстрації потрібно вказати свої паспортні дані і номер податкового коду. Також потрібно вказати дані своєї особистої банківської карти.

*Акційна позика
Перша позика 500-10000 грн.
Ставка 1-ї позики 0,95% - (акційна ставка згідно Правил та Договору)
Умови отримання повторної позики
Повторна позика 500-15 000 грн.
Ставка повторної позики до 1,9%
Строк 3-30 днів.
Вік позичальника 18-65 років.
Опрацювання заявки Перша позика 7-15 хв. При повторному зверненні 2-5 хв.
Способи отримання Моментально на карту.
Вимоги Паспорт, ІПН, банківська картка, телефон
Пролонгація Будь-яка кількість разів.

Чи є знижки для нових і постійних клієнтів

Абсолютно всі клієнти нашої компанії можуть отримати позику з більш вигідними умовами. Ми пропонуємо кілька способів отримання знижки.

  • Якщо це ваша перша позика в CreditPlus, тоді вам буде автоматично надано максимальну знижку. В цьому випадку можна отримати до 10000 гривень терміном до 30 днів під 0,95% на добу.
  • Якщо раніше ви вже користувалися послугами нашого сервісу, тоді вам буде доступна накопичувальна система знижок на оформлення наступної позики. Якщо ви не допускали прострочення, і повнртали позику в зазначений термін, розмір знижки буде досягати 25%.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ