Моментальні позики на карту від CreditPlus

Пропонуємо послуги моментальних позик на карту без перевірок по всій Україні. Скористайтеся пропозицією CreditPlus, щоб швидко, і з максимальною вигодою отримати гроші в борг. Подайте заявку, і через 7 хвилин, отримаєте гроші прямо на свою карту.

Сьогодні позики з моментальним схваленням є самим швидкісним і зручним способом отримання грошей. Коли гроші потрібні терміново, то саме послуги мікрофінансових компаній можуть допомогти вирішити проблему. Компанія CreditPlus щодня надає невеликі мікрокредити, для вирішення ускладнень з грошима.

моментальні позики

Позики з моментальним оформленням

Оформлюємо позику за 7 хвилин

мінімальна ставка кредитування

Пропонуємо найвигідні умови

Перша позика з мінімальною ставкою 0,01%

цілодобово

Кредитуємо цілодобово, без посередників

Працюємо цілодобово по всій Україні

*Акційні умови отримання моментальної позики

‣ Сума 1-ї позики 500 - 10 000 грн.
‣ Ставка 1-ї позики 0,01% - (акційна ставка згідно Правил та Договору кредитування.)
‣ Строк кредиту 3 - 30 днів.
‣ Вік позичальника Від 18 - до 65 років.
‣ Розгляд заявки 7 - 15 хвилин.
‣ Способи отримання Онлайн, на банківську карту.
‣ Вимоги ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон, без фото
‣ Пролонгація Без обмежень, згідно Правил та Договору кредитування.

Умови отримання повторного кредиту

Сума повторного кредиту 500 - 12 000 грн.
Ставка повторного кредиту до 1,8% (акційна ставка згідно Правил та Договору кредитування.)
Строк кредиту 3 - 30 днів.
вік позичальника Від 18 - до 65 років.
Розгляд заявки 2 - 5 хвилин.
Способи отримання кредиту Онлайн, на банківську карту.
Вимоги ІПН код, паспорт України, банківська карта, телефон, без фото
Пролонгація Без обмежень, згідно Правил та Договору кредитування.
▸ Як взяти моментальну позику в CreditPlus?

Щоб взяти моментальний займ без перевірки на карту, вам знадобиться приблизно 7 хвилин. В процесі оформлення кредиту не потрібні ваші документи, довідки, фото та інші речі.

  1. За допомогою кредитного калькулятора вкажіть потрібну вам суму, і на який термін ви хочете її отримати.
  2. Заповніть невелику анкету, і дайте відповідь на кілька простих запитань вашого консультанта.
  3. Підпишіть вашу частину кредитного договору за допомогою СМС повідомлення, і ми моментально відправимо гроші на вашу карту.
▸ Що необхідно знати?

CreditPlus працює цілодобово, надаючи свої послуги онлайн, через інтернет. У будь-який час дня і ночі можна отримати позику, не виходячи з дому. Наші вимоги мінімальні: потрібно бути повнолітнім, ми кредитуємо громадян України у віці від 18 до 65 років.

Вам не знадобляться скан-копії документів, фотографії або поручителі. В ході реєстрації потрібно вказати свої паспортні дані і номер податкового коду. Також потрібно вказати дані своєї особистої банківської карти.

▸ Як отримати знижку?

Абсолютно всі клієнти нашої компанії можуть отримати кредит з більш вигідними умовами. Ми пропонуємо кілька способів отримання знижки.

  • Якщо це ваш перший займ в КредітПлюс, тоді вам буде автоматично надано максимальна знижка. В цьому випадку ви зможете отримати до 10000 гривень терміном до 30 днів під 0,01% на добу.
  • Якщо раніше ви вже користувалися послугами нашого сервісу, тоді вам буде доступна накопичувальна система знижок на оформлення наступної позики. Якщо ви не допускали прострочень, і погашали кредит в зазначений термін, розмір знижки буде досягати 25%.
▸ Як погасити онлайн позику моментально?

Закрити позику так само просто, як і отримати. Ми пропонуємо кілька способів оплати, які допоможуть вам без зусиль, швидко закрити кредит.

  1. Максимально швидко і просто можна погасити позику за допомогою своєї банківської картки в особистому кабінеті. Потрібно вказати потрібну суму, ввести дані карти і натиснути кнопку оплатити.
  2. Не менш просто погасити позику за допомогою мобільного додатку Приват24. Для цього можна використовувати додаток на комп'ютері або в вашому телефоні. Відповідна інструкція вказана в розділі довідки на сайті.
  3. Для оплати кредиту можна використовувати термінали самообслуговування ПриватБанку. Підійде будь-який термінал, що знаходиться поруч з вами. Відповідна інструкція вказана в розділі довідки на сайті.
  4. Також оплатити кредит можна в будь-якому банку. Для цього необхідно надати касиру реквізити нашої компанії (їх можна завантажити в своєму особистому кабінеті), вказати суму платежу, а також своє податковий номер і ПІБ.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Гроші будуть у вас уже сьогодні!

Оформлюємо кредит за 7 хвилин

Взяти онлайн кредит