Кредит онлайн в Чернігові

З CreditPlus можна взяти перший кредит онлайн у Чернігові зі знижкою 50%. Ми не ставимо запитання про цілі фінансової підтримки — на квартиру, на авто або на оплату навчання.

Це оптимальний варіант для тих, кому потрібен терміновий кредит. Без довідок, поручителів та ідеальної кредитної історії — ми працюємо із заявками різної складності.

Як оформити кредит у Чернігові

Перший кредит ми обробляємо 7-15 хвилин, а повторний — до 5. Ми працюємо цілодобово та без перерв. Для того щоб взяти кредит онлайн у Чернігові, треба зробити наступне:

  • вибрати необхідну суму та строк погашення на онлайн-калькуляторі;
  • заповнити реєстраційну форму (потрібно заповнити дані паспорта, ІПН, номер телефону тощо);
  • дочекатися рішення верифікації за заявкою та підтвердити договір за допомогою SMS.

Ми не просимо скан-копії документів і фотографії з ними. Паспорт, ідентифікаційний код, дані банківської картки та номер телефону будуть потрібні тільки на етапі реєстрації.

Які умови кредитування

Оформити позику може будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років. Той, хто жодного разу не брав кредит онлайн у Чернігові, може отримати його з максимальною знижкою.

Після першого кредиту клієнт підпадає під нашу програму лояльності. CreditPlus регулярно проводить різні промоакції, в період яких можна отримати персональні промокоди на знижки.

Які переваги

швидке оформлення

Швидко

Компанія оперативно опрацює анкету та після схвалення на рахунок перерахують гроші.

Зручно

Зручно

Не потрібно залишати зону комфорту — все проходить онлайн.

Без питань

Без питань

Незалежно від ваших фінансових потреб ми готові допомогти з кредитом онлайн у Чернігові.

Як погасити заборгованість

Ми надаємо послуги онлайн, а тому сплатити кредит можна так само в інтернеті. Де сплатити кредит за допомогою карти та цілодобово:

  • у терміналах ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema;
  • в інтернет-банкінгу Приват24;
  • в особистому кабінеті на сайті.

Якщо не виходить закрити кредит онлайн у Чернігові, можна зробити це в касі будь-якого банку. Однак варто враховувати, що у кожного банку свій графік роботи, а платіж може пройти тільки за 3 доби. Позичальнику потрібно правильно розрахувати час погашення, щоб кредит не став простроченим. Крім того, банк стягує комісію за переказ.

Що робити, якщо не виходить погасити в строк

Клієнт може подовжити дію кредитного договору. Послуга пролонгації доступна на рівно той самий період, який був спочатку. Для цього треба сплатити тільки нараховані відсотки, а якщо прострочення вже почалося, то і пеню.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ