Позика терміново без відмов і перевірок в Україні

Сучасний світ стрімко розвивається і щодня змінюється. У наші дні вже не обов'язково потрібно йти в банк, щоб отримати фінансову допомогу. Фінтех компанії готові надавати позики онлайн без відмов і тривалого очікування. При цьому, всі аспекти, пов'язані з оформленням, мінімізовані і займають кілька хвилин. Однією з таких компаній є CreditPlus.

Термінові позики в Україні

Що краще - термінова позика без відмови в МФО, або кредит у банку, в його традиційному розумінні. На одній шальці терезів швидкість і ефективність, на інший - вигода і економія.

Онлайн займ в МФО

 • Швидке обслуговування - 7 хвилин
 • Без очікування рішення по заявці
 • Без відмов - схвалюється 9 з 10 заявок
 • Онлайн доступ до послуги по всій Україні
 • Мінімальні вимоги, без документів

Банківський кредит

 • Наявність пакета документів
 • Ретельна перевірка клієнта
 • Оформлення тільки в офісі банку (особиста присутність)
 • Недоступно для проблемних клієнтів
 • Низька ймовірність видачі в той же день

 

Як взяти позику в CreditPlus

Отримати позику терміново без відмови і перевірок в Україні можуть тільки українці у віці від 18 до 65 років. При реєстрації необхідно заповнити анкету, вказавши свої паспортні дані і номер та ідентифікаційного коду. Гроші виплачуються на особисту банківську карту клієнта. Зазвичай на видачу позики потрібно близько 7 хвилин. Для зручності ми розділили кроки реєстрації на 3 етапи.

заявка

Оформити заявку

Без завантаження скан-копій своїх документів і фотографій

реєстрація

Зареєструватися

Зазвичай рішення по заявці приймається протягом декількох хвилин.

отримання грошей

Отримати гроші

Підпишіть договір з допомогою SMS коду, і відразу ж отримаєте гроші.

Як повернути позику

Повернути позику або погасити нараховані відсотки можна декількома способами. Ми пропонуємо декілька способів погашення кредиту, що принципово відрізняються один від одного.

 • Швидко оплатити свою позику можна за допомогою банківської карти в кабінеті користувача. Це повністю безкоштовно і займає мінімум часу.
 • Так само швидко можна погасити кредит через додаток Приват24 або будь-який термінал ПриватБанку. Інструкція по цьому способу доступна в довідковому розділі
 • Якщо з якихось причин, перераховані вище методи не підійшли, ви можете оплатити кредит в касі будь-якого банку України.

Якщо трапилося так, що у вас не вистачає грошей для погашення позики, ви можете скористатися послугою часткового погашення або пролонгації.

Ми готові запропонувати більше, ніж ви очікуєте

Для того, щоб наші клієнти завжди були задоволені і залишалися з нами, ми готові запропонувати кредит онлайн на банківську карту в Україні на умовах, значно краще, ніж в інших компаніях. Ми працюємо цілодобово, і розглядаємо абсолютно всі заявки, в CreditPlus можна без проблем отримати позику з поганою кредитною історією.

Якщо ви вперше берете гроші в борг у CreditPlus, то гарантовано отримаєте максимальну знижку, і умови безпроцентної позики за ставкою 0,95%.

Якщо користуєтеся послугами онлайн позик CreditPlus постійно, отримаєте більш вигідні умови кредитування. Ознайомитися з умовами програми лояльності можна на сторінці довідки.

Підписуйтесь на новини компанії і будете першими дізнаватися інформацію про акції та отримувати промокоди.

Компанія CreditPlus гарантує повну анонімність дій своїх клієнтів. Вся фінансова інформація і персональні дані не підлягають розголошенню та використанню третіми особами. CreditPlus є торговою маркою і належить компанії «Авентус Україна» Компанія працює в правовому полі законодавства України та має всі необхідні ліцензії на право надання фінансових послуг.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ