Отримати позику безробітним в Україні в день звернення

Отримати позику безробітним в банку неможливо. Однак існують мікрофінансові організації, що охоче кредитують дану категорію населення. Гроші зараховуються на вказаний клієнтом рахунок або карту за кілька хвилин після схвалення. Комісія передбачена в усіх випадках крім одного, якщо карта прив’язана до сайту МФО. Однак заяву бажано подати одразу в декілька МФО для значного підвищення шансів на отримання схвалення.

 

Як отримати позику через даний портал

Цей сайт пропонує отримати гроші в борг у провідних мікрофінансових організаціях України. Для цього потрібно лише переконатися, що ви відповідаєте стандартним вимогам. Зокрема, позичальник повинен бути повнолітнім, але максимальний вік не повинен перевищувати 75 років на момент закриття позики. Необхідно мати стабільний дохід (навіть неофіційний), а також клієнт зобов'язаний бути громадянином України з постійною реєстрацією на території країни.

Після цього можна буде вибрати одну з МФО, зазначених тут, для отримання грошових коштів. Позику видають на банківську карту, рахунок в банку, готівкою, тощо. Варто відзначити, що зарахування відбувається практично миттєво після отримання схвалення. Однак при перерахуванні на банківський рахунок транзакція проходить протягом 3-5 банківських днів. Те ж саме стосується погашення заборгованості, тому враховуйте ці нюанси при погашенні боргу, щоб не вийти на прострочення.

Отримати позики безробітним через цей сайт набагато вигідніше, ніж через офіційні сайти МФО, так як в цьому випадку ви отримуєте ряд додаткових переваг:

  • Високий пріоритет обробки заявки.
  • Підвищені шанси на отримання схвалення за рахунок чинної угоди між сайтом і зазначеними тут МФО.
  • Повна інформаційна підтримка.
  • Можливість прочитати корисні статті про кредитування і про небезпеки, які таїть в собі незнання кредитних продуктів.
  • Робота 24/7.
  • Щомісячний моніторинг фінансового ринку з метою пошуку більш вигідних пропозицій. Якщо якась МФО запропонує ще нижче ставки або інші умови співпраці, то вона витіснить найслабшу з даного списку.

Важливо розуміти, що МФО не вимагають довідки про доходи. Вам потрібно лише пред'явити паспорт. При оформленні позики онлайн потрібно надати фотографію паспорта і вашу фотографію на його тлі, щоб фахівці бачили, що саме ви є позичальником, а не шахраї намагаються отримати гроші злочинним шляхом.

Про програму лояльності

Зазначені на цьому сайті МФО пропонують цікаві програми лояльності. Відповідно до їхніх умов, позичальник отримує більш вигідні умови співпраці під час кожного наступного звернення до організації. Таким чином, дійсно вигідно працювати з конкретно взятою компанією, а не оформляти мікропозики щоразу в новій.

Так, при повторних зверненнях процентна ставка знижується, максимальна сума і термін кредитування збільшуються. Постійні клієнти також можуть розраховувати на безвідсотковий період користування грошима компанії. Як саме отримати безвідсоткову позику варто уточнити у фахівців даного сайту

!