Позика на карту онлайн

Позика онлайн на карту - це сучасний спосіб отримати гроші в борг без звернення до банку. У CreditPlus можна оформити позику протягом декількох хвилин, і отримати гроші прямо на свою карту. Процедура оформлення позики універсальна і проста. Ми прибрали все зайве та максимально спростили реєстрацію, щоб отримати гроші, необхідно оформити заявку на головній сторінці сайту, зареєструватися і отримати доступ до особистого кабінету, потім дочекатися рішення по заявці і підтвердити договір кредитування. Пропозиція діє на території всієї України. Сервіс доступний цілодобово для всіх українців.

Чому обирають CreditPlus

позика онлайн на карту миттєво

За 7 хвилин

Оформляємо займ на карту 24/7

вигідні умови

Вигідно

Онлайн позики з мінімальною ставкою

позика онлайн

Доступно

Працюємо цілодобово, без перерв

Поряд з уже існуючими МФО компаніями, що пропонують послуги позик онлайн на карту, сервісу CreditPlus віддають перевагу завдяки комфортним умовам кредитування. З онлайн позиками в КредітПлюс клієнти істотно економлять на відсотках, отримуючи гроші практично за нульовою ставкою.

В CreditPlus дають позики онлайн клієнтам з поганою кредитною історією. Нас не цікавить стан вашої кредитної історії і взаємини з банками. Найголовніше - це ваша сумлінність і готовність вчасно погасити отриманий займ

Взяти швидку позику онлайн без відмов може кожен українець, який досяг повноліття. Щоб подати заявку потрібен тільки паспорт і дані ІПН коду. При цьому завантажувати копії документів в сервіс кредитування не потрібно.

CreditPlus дозволяє отримати займ онлайн на карту терміново. Тимчасові рамки процедури оформлення позики підійдуть кожному клієнту. Зазвичай, постійним клієнтам для реєстрації заявки і підписання договору кредитування необхідно всього 2 хвилини. Для тих, хто вперше бере онлайн позику, час оформлення договору не перевищує 15 хвилин.

Як в CreditPlus взяти позику онлайн на карту миттєво

Процедура оформлення позики в універсальна і проста. Ми прибрали все зайве і спростили реєстрацію до трьох кроків. Клієнти компанії можуть з однаковою легкістю подати заявку на кредит з будь-яких пристроїв - телефону, планшета або комп'ютера.

Затребуваність позик CreditPlus не просто слова - це результат взаємодії компанії зі своїми клієнтами. Ми цінуємо кожного, хто звертається в сервіс за допомогою, і готові йти на поступки кожному. При необхідності, ми можемо запропонувати безвідсоткову позику, без довідок і відмов. У разі проблем з погашенням, пропонуємо клієнтам можливість часткового погашення або пролонгації.

Акції, бонуси, промокоди

Компанія регулярно проводить промо акції і розсилки купонів. Всі клієнти, нові і постійні можуть скористатися знижками від CreditPlus щоб оформити онлайн позику на карту на вигідних умовах. Абсолютно всі нові клієнти автоматично отримують супер знижку на перший кредит під 0,95% в день.

Постійні клієнти отримують вигідну процентну знижку на оформлення позики онлайн на карту цілодобово в нашому сервісі.

  • Погасивши 1 займ з терміном користування більше 10 днів, вам стане доступна знижка на наступний кредит в розмірі 5%.
  • Погасивши 3 позики з терміном користування більше 10 днів, отримаєте знижку на наступну позику в розмірі 15%, і збільшите допустиму суму кредитної позики до 15000 гривень.
  • Погасивши 5 позик з терміном користування більше 10 днів, отримаєте знижку 25% і збільшите допустиму суму позики до 15000 гривень.

Як погасити позику CreditPlus

Погасити онлайн займ можна будь-яким із запропонованих нижче способів. Залежно від обраного способу може стягуватися комісія, а в деяких випадках процедура погашення позики може зайняти кілька днів.

  1. Щоб вам було зручно, ми пропонуємо різні способи погашення вашої позики. Найпростіший - оплатити банківською картою в своєму особистому кабінеті, потрібно просто вказати дані карти і здійснити платіж. Без комісій і затримок.
  2. Також ви можете використовувати для оплати будь-термінал ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24 або Sistema SIS
  3. У будь-який час доби ви можете оплатити позику за допомогою інтернет-банкінгу.

У CreditPlus не обов'язково повністю погашати позику. Якщо не вистачає грошей на повне погашення, можна скористатися послугою часткового погашення, просто сплативши нараховані відсотки. У цьому випадку кредит залишається активним, і клієнт може продовжувати користуватися позиковими грошима.

*Акційний займ на карту
Доступна сума 500-10 000 грн.
Відсоткова ставка перша позика під 0,95% - (согласно Правил та Договору)
Стандартна позика на карту
Повторна позика 500-15 000 грн.
Відсоткова ставка до 1,9%
Строк кредиту 3-30 днів.
Вік позичальника 18-65 років.
Розгляд заявки 7-15 хв.
Спосіб отримання онлайн, на банківську картку
Пролонгація доступна будь-яку кількість разів
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ