Позика онлайн на карту миттєво

Позика онлайн на карту в CreditPlus - це шанс миттєво отримати до 6000 гривень під 0,01%. Пропозиція діє на території всієї України. Сервіс доступний цілодобово для всіх українців. Видача першої позики протягом 15 хвилин, при повторному зверненні менше 3 хвилин.

Чому обирають CreditPlus

Поряд з вже існуючими МФО компаніями, що пропонують послуги позик онлайн на карту, сервісу CreditPlus віддають перевагу завдяки комфортним умовам кредитування. З онлайн позиками в КредітПлюс клієнти істотно економлять на відсотках, отримуючи гроші практично за нульовою ставкою.

В CreditPlus дають позики онлайн клієнтам з поганою кредитною історією. Нас не цікавить стан вашої кредитної історії і взаємини з банками. Найголовніше - це ваша сумлінність і готовність вчасно погасити отриману позику.

Взяти швидку позику онлайн без відмов може кожен українець, який досяг повноліття. Щоб подати заявку потрібен тільки паспорт і дані ІПН коду. При цьому завантажувати копії документів в сервіс кредитування не потрібно.

CreditPlus дозволяє отримати позику онлайн на карту терміново. Часові рамки процедури оформлення позики підійдуть кожному клієнту. Зазвичай, постійним клієнтам для реєстрації заявки і підписання договору кредитування необхідно всього 3 хвилини. Для тих, хто вперше бере онлайн займ, час оформлення договору не перевищує 15 хвилин.

Як в CreditPlus взяти позику онлайн на карту миттєво

займ онлайн на карту миттєво

Подати заявку на отримання позики

Вкажіть потрібну суму і термін кредитування за допомогою калькулятора на сайті.

оформлення онлайн позики

Заповнити анкету і дочекатися рішення

Заповніть анкету клієнта, вказавши необхідну інформацію, потім дочекайтеся рішення.

підписати договір і отримати позику

Підписати договір і отримати гроші

Підтвердіть договір за допомогою SMS повідомлення, і через кілька хвилин ми відправимо вам гроші.

 

Процедура оформлення позики в універсальна і проста. Ми прибрали все зайве і спростили реєстрацію до трьох кроків. Клієнти компанії можуть з однаковою легкістю подати заявку на кредит за допомогою будь-яких пристроїв – CreditPlus телефону, планшета або комп'ютера. оформления займа в универсален и проста. Мы убрали все лишнее и упростили регистрацию до трех шагов. Клиенты компании могут с одинаковой легкостью подать заявку на кредит с любых устройств – телефона, планшета чи компьютера.

Як взяти позику онлайн на карту з максимальною вигодою

Популярність позик CreditPlus не просто слова – це результат взаємодії компанії зі своїми клієнтами. Ми цінуємо кожного, хто звертається в сервіс за допомогою, і готові йти на поступки кожному. При необхідності, ми можемо запропонувати безвідсоткову позику, позику без довідок і відмов. У разі проблем з погашенням, пропонуємо клієнтам можливість часткового погашення або пролонгації.

Акції, бонуси, промокоди

Компанія регулярно проводить промо акції і розсилки купонів. Всі клієнти, нові і постійні, можуть скористатися знижками від CreditPlus, щоб оформити онлайн позику на карту на вигідних умовах. Абсолютно всі нові клієнти автоматично отримують супер знижку на перший кредит під 0,01% в день.

Постійні клієнти отримують процентну знижку на оформлення позики онлайн на карту цілодобово в нашому сервісі.

  • Погасивши 1 займ з терміном користування більше 10 днів, вам стане доступна знижка на наступний кредит в розмірі 5%.
  • Погасивши 3 кредита з терміном користування більше 10 днів, отримаєте знижку на наступну позику в розмірі 15%, і збільшите допустиму суму кредитної позики до 7000 гривень.
  • Погасивши 5 кредитів зі строком користування більше 10 днів, отримаєте знижку 25% і збільшите допустиму суму позики до 10000 гривень.

Як погасити позику CreditPlus

Погасити онлайн позику можна будь-яким із запропонованих нижче способів. Залежно від обраного способу може стягуватися комісія, а в деяких випадках процедура погашення позики може зайняти кілька днів.

  1. За допомогою банківської карти в своєму особистому кабінеті. Цей спосіб повністю безкоштовний і вигідний з точки зору вартості, так як в цьому випадку не потрібно буде сплачувати комісії. За часом займає 1-2 хвилини.
  2. Оплатити отриману позику можна в будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку. Для цього відкрийте розділ «Комунальні платежі», в поле пошуку вкажіть код ЄДРПОУ 41078230. У меню послуг компанії CreditPlus вкажіть свій ІПН і внесіть необхідну суму.
  3. Також просто можна оплатити кредит за допомогою онлайн додатка Приват24. Відкрийте розділ «Мої платежі» знайдіть компанію за допомогою коду ЄДРПОУ 41078230. Потім вкажіть ваш код ІПН, і суму погашення.
  4. Якщо запропоновані варіанти вам не підходять, можна погасити свій кредит в касі будь-якого банку України.

У CreditPlus не обов'язково повністю гасити кредит. Якщо не вистачає грошей на повне погашення, можна скористатися послугою часткового погашення, просто сплативши нараховані відсотки. У цьому випадку кредит залишається активним і клієнт може продовжувати користуватися позиковими грошима.