Приватні позики за 15 від CreditPlus

Приватна позика є однією з форм кредитування, альтернативним варіантом банківського кредиту. Загальновідомо, що банки дуже обережно вибирають собі клієнтів, і вважають за краще відмовлятися від тих, хто не відповідає висунутим вимогам. Тому, коли потрібно позичити гроші, багато українців вимушено звертаються до приватних кредиторів.

На відміну від традиційного банківського кредитування приватні позики більш ризиковані, і в деяких випадках можуть бути значно дорожчими. До недавнього часу отримати позику можна було або в банку, або у приватних осіб. З появою мікрофінансових компаній ситуація змінилася на краще, тепер отримати позику від приватної особи не складає труднощів, досить звернутися в будь-яку компанію мікрокредитування.

Як взяти приватну позику на карту онлайн в CreditPlus

CreditPlus пропонує послуги приватних позик на карту онлайн в Україні. Скористатися сервісом кредитування можуть особи віком від 18 до 65 років, які мають паспорт та ідентифікаційний код.

У CreditPlus однаково легко отримати приватну позику в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та будь-якому іншому місті. Ми кредитуємо через інтернет, цілодобово і без вихідних.

 1. Вкажіть суму і термін позики. Надішліть заявку, вказавши суму і термін позики.
 2. Дайте відповідь на питання. Дайте відповідь на кілька питань нашого фахівця.
 3. Підтвердіть договір. Підтвердіть ваш договір приватної позики.

Особливості приватних позик

Приватна позика від CreditPlus має ряд особливостей і переваг, завдяки яким користується попитом перед іншими приватними позиками в Україні. Ми пропонуємо вигідні умови, лояльне ставлення до осіб з проблемною кредитною історією.

цілодобово

Працюємо цілодобово

Цілодобовий доступ до сервісу 24/7 без обмежень.

вигідні умови приватної позики

Вигідні умови

Пропонуємо послуги приватних позик без застави та передоплат в Україні

Доступні всім

Доступні для всіх

При оформленні не потрібні довідки, поручителі і застава.

 

Що знадобиться при оформленні кредиту

Ми не ставимо нездійсненних умов і вимог, щоб отримати позику онлайн на карту, ви повинні бути старше 18 років, мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду та особисту банківську карту.

 • Паспорт та ІПН код
 • Банківська картка
 • Мобільний телефон

Як повернути кредит

Оплатити приватний позику можна будь-яким із запропонованих нижче способом.

 1. В особистому кабінеті. Це самий зручний і швидкий спосіб погасити свій займ. Потрібно зайти в свій особистий кабінет, натиснути кнопку “оплатити кредит” і слідувати запропонованої іструкції.
 2. За допомогою Приват24. Цей спосіб дозволяє сплатити кредит онлайн з комп'ютера або телефону, не виходячи з дому. Необхідно мати акаунт в Приват24.
 3. У терміналі ПриватБанку. Можна використовувати будь-який термінал ПриватБанку по всій Україні. Дозволяє оплатити позику цілодобово.
 4. У банкуПовільний, але найнадійніший спосіб погашення кредиту. Працює навіть якщо не буде інтернет зв'язку. В цьому випадку необхідно передати касиру банку реквізити компанії CreditPlus, і повідомити суму платежу.

Як оформити пролонгацію позики

Якщо не встигаєте вчасно оплатити позику, використовуйте можливості послуг пролонгації позики або продовження строку. Активуйте послугу в своєму особистому кабінеті, загасіть нараховані відсотки і ваш позику автоматично буде продовжений на такий же період. Або виберіть послугу “Часткова оплата без продовження”.

Як отримати позику вигідно

 • Для всіх, хто вперше оформляє позику в CreditPlus, ми надамо максимальну знижку. В цьому випадку ставка кредитування складе 0,95% в день.
 • Для тих, хто раніше вже брав кредит, і вчасно його повернув, буде доступна знижка в розмірі від 5% до 25% відповідно до умов програми лояльності.
 • Хочете отримати цінний приз, підписуйтесь на новини компанії, і будете першими дізнаватися про наші акції.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ