Про сервіс CreditPlus

СreditPlus, як товарний знак, офіційно зареєстрований і належить ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВЕНТУС УКРАЇНА» (далі - Товариство).

Ми є товариством з 100% іноземним капіталом. Завдяки цьому ведемо відповідальний бізнес в Україні, який включає набір обов'язкових цілей і гарантій для всіх зацікавлених сторін. Ми враховуємо європейську практику в роботі з клієнтами і наданні їм фінансових послуг. Стратегія управління нашого бізнесу зводитися до створення для клієнта зручного і надійного продукту, який з одного боку буде задовольняти його фінансові потреби, а з іншого - включати в себе найвищі вимоги до якості і захисту його прав як споживача.

Товариство є фінансовою установою і надає свої послуги на підставі ліцензій. З детальною інформацією про Товариство, діючі ліцензії і ін., ви можете ознайомитися на нашому Веб-сайті: https://creditplus.ua.

CreditPlus – це зручний сервіс простого онлайн кредитування. Можливості сервісу дозволяють обробляти заявки споживачів у режимі 24/7 і надавати гроші за 7 хвилин, отримавши тільки найнеобхідніші дані.

Що пропонує сервіс CreditPlus

  • Просту реєстрацію на Веб-сайті.
  • Швидке оформлення кредиту.
  • Кредит під 0,01% в день для всіх нових споживачів.
  • Надання мінімальної кількості інформації і документів.
  • Цілодобове кредитування і підтримка з будь-яких питань.

Гарантії і конфіденційність

Ми працюємо виключно в рамках законодавства України. Регулювання нашої фінансової діяльності контролюється: З 01.07.2020 року Національним банком України. До 30.06.2020 року (включно) Національною комісією, яка здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Взаємовідносини між товариством і споживачами регулюються законодавством України і документами, з якими ви можете ознайомитися на нашому Веб-сайті в розділі "Документи".

Контакти:

Адрес: 03062, м. Київ, проспект Перемоги 90-А

Телефон гарячої лінії: 0 (800) 753-363 (безкоштовно по Україні)

Графік роботи служби клієнтської підтримки:

Понеділок - п'ятниця з 8:00 до 23:00
Субота - неділя з 9:00 до 21:00
Обробка заявок на кредит – цілодобово без вихідних.

Графік роботи Товариства:

Понеділок - четвер з 9:00 до 18:00
П'ятниця з 9:00 до 16:45
Перерва з 13:00 до 13:45

Вихідні дні:

Субота і неділя, а також святкові та неробочі дні.