Допомога в отриманні кредиту від CreditPlus

Пропонуємо реальну допомогу з отриманням кредиту в Україні. Онлайн сервіс CreditPlus готовий допомогти в будь-який, навіть самої безнадійної ситуації, коли відмовили всі. Щоб отримати позику, необхідно зареєструватися, і заповнити заявку, потім відповісти на питання кредитного консультанта. Відразу ж після цього, ми підберемо умови позики у відповідність до ваших вимог.

Знайти в інтернеті пропозицію про допомогу з отриманням кредиту зовсім не складно, реклама таких послуг зустрічається на кожному кроці. Проблема в тому, що ті компанії, які надають такі послуги, насправді не займаються кредитуванням. У більшості випадків, це звичайні посередники, які підбирають компанії відповідно до заданих параметрів. При цьому, вони роблять це не безкоштовно, а за відсоток від суми виданої позики. Надалі сума комісійних посередника лягає на плечі позичальника.

На відміну від безлічі посередників, що існують в інтернеті, CreditPlus є мікрофінансовою компанією, яка напряму пропонує послуги онлайн кредитування на карту.

Що потрібно знати про CreditPlus

CreditPlus пропонує допомогу в отриманні кредиту боржникам, безробітним, особам занесеним в чорних список і ін. Ми самостійно і безпосередньо розглядаємо заявки, оцінюємо ризики і фінансові можливості клієнтів. Це дозволяє мінімізувати витрати, і запропонувати максимально вигідні умови.

швидке оформлення

Швидко

За 7 хвилин підберемо оптимальні умови.

зручний сервіс

Просто

Реальна допомога в отриманні кредиту.

вигідні умови

Вигідно

Пропонуємо кращу ставку по онлайн позиками.

Тим, хто вперше оформляє позику в нашій компанії, ми підготували по-справжньому вигідну пропозицію – кредит без відмови з мінімальною процентною ставкою. Не залежно від стану кредитної історії, ми допоможемо отримати кредит готівкою до 10000 гривень під 0,95% в день.

Якщо ви вже брали у нас кредит раніше, ми також підемо на поступки, і запропонуємо вигідні умови, в таких випадках, ми пропонуємо знижку до 25%. Розмір знижки залежить від суми попередніх позик. Детальніше про знижки можна дізнатися в розділі довідка.

Як оформити кредит

Ми пропонуємо максимально просту процедуру, доступну кожному українцеві незалежно від фінансового статусу, місця розташування і часу. Отримати допомогу в отриманні кредиту в CreditPlus можуть особи, які досягли повноліття, у віці від 18 до 65 років. Для оформлення позики необхідний паспорт громадянина України, ідентифікаційний код ІПН та особиста банківська картка.

  1. Подати заявку. Вказати суму і термін позики за допомогою кредитного калькулятора на сайті.
  2. Заповнити анкету. Зареєструватися і заповнити анкету клієнта. Відповісти на питання кредитного менеджера.
  3. Підтвердити договір. Підписати договір за допомогою СМС повідомлення і отримати гроші.

Як погасити кредит

Для оплати кредиту можна використовувати будь-який, з запропонованих нижче, способів. Зверніть увагу, що в залежності від обраного способу, може стягуватися комісія.

Клієнти, які відчувають труднощі з своєчасним погашенням позики, можуть скористатися послугою пролонгації, і відстрочити дату закриття кредиту на ще один термін, заплативши тільки суму нарахованих відсотків.

  1. Банківською картою в своєму кабінеті. Цей спосіб повністю безкоштовний і вигідний з точки зору вартості, так як в цьому випадку не потрібно буде оплачувати комісії. За часом займає 1-2 хвилини.
  2. У будь-якому терміналі Приватбанку. Для цього відкрийте розділ «Комунальні платежі», в поле пошуку вкажіть код ЄДРПОУ 41078230. У меню послуг компанії CreditPlus вкажіть свій ІПН і внесіть необхідну суму.
  3. В онлайн додатку Приват24. Відкрийте розділ «Мої платежі» знайдіть компанію за допомогою коду ЄДРПОУ 41078230. Потім вкажіть ваш коду, і оплачуєте погашення.
  4. Якщо запропоновані варіанти вам не підходять, можна погасити свій кредит в касі будь-якого банку України.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ