Послуги швидких позик онлайн з оформленням і виплатою на банківську карту. У CreditPlus можна взяти в кредит до 10000 гривень за 15 хвилин без довідок і поручителів. Щоб отримати гроші, потрібно заповнити невелику заявку, потім відповісти на питання і підписати договір.

Особливості отримання швидкої позики

 

швидкий займ онлайн

Швидко

Щоб отримати швидку позику потрібно не більше 15 хвилин. Оформлення позики повністю через інтернет.

займ з виплатою на карту

Вигідно

Пропонуємо найвигідніші умови кредитування. Для всіх клієнтів перший займ зі ставкою 0,01%.

зручно і доступно

Зручно

Сервіс доступний цілодобово. Скористатися послугами може будь-який повнолітній громадянин.

 

Як взяти швидку позику на карту в Україні

Багато сучасних компаній онлайн кредитування приділяють велику увагу документам, що надаються, і можуть відмовити у випадках, якщо надані дані викликають сумнів. На відміну від більшості таких компаній, ми пропонуємо по справжньому інноваційний спосіб кредитування. Щоб взяти швидку позику в CreditPlus, абсолютно немає необхідності робити ксерокопії документів, і потім завантажувати їх на сайті кредитора. У нас можна швидко зайняти гроші, заповнивши просту анкету і підтвердивши договір за допомогою SMS повідомлення.

оформлення заявки на позику

Заповніть заявку

Вкажіть необхідну вам суму і термін позики.

займ з виплатою на карту

очікуйте рішення

Протягом декількох хвилин ми приймемо рішення.

підтвердження договору

Підтвердіть договір

Підтвердіть ваш договір і ми відразу відправимо гроші.

 

Що необхідно щоб взяти позику

  • Паспорт та ІПН
  • Карта будь-якого банку
  • Мобільний телефон

Кому доступні наші послуги

Ми надаємо послуги кредитування тільки повнолітнім українцям. Щоб взяти швидку позику на карту без відмови в КредитПлюс знадобиться паспорт (ID карта), а також довідка про присвоєння ідентифікаційного податкового коду. Сервіс кредитує тільки через інтернет. Для оформлення швидкої позики онлайн знадобиться телефон, ноутбук або комп'ютер.

Як повернути позику

Ми пропонуємо різні способи для оплати кредиту або нарахованих відсотків. У нас є 4 способи, що принципово відрізняються один від одного.

  1. В особистому кабінеті. Найпростіший спосіб погашення кредиту. Зайдіть в свій аккаунт на creditplus.ua, вкажіть дані карти і оплатіть рахунок.
  2. Мобільний додаток Приват24. Оплата через мобільний додаток Приват24 - це універсальний спосіб, доступний цілодобово, без прив'язки до місця розташування.
  3. Термінал ПриватБанку. Оплата за допомогою терміналу ПриватБанку. Знайдіть в меню терміналу нашу компанію за номером (41078230), вкажіть ваш ІПН код і суму оплати.
  4. У касі банку. Щоб погасити кредит звертайтеся в будь-який банк. Надайте реквізити компанії і необхідну суму платежу.

Що робити, якщо не виходить закрити кредит вчасно

Якщо у вас не вистачає грошей, щоб погасити позику повністю, використовуйте послугу пролонгації, або часткового погашення. Пролонгація дозволяє продовжити термін дії кредитного договору. Щоб скористатися послугою, необхідно сплатити нараховані відсотки і пеню (при наявності). Після внесення оплати, термін договору буде продовжений автоматично.

Щоб погасити тільки частину швидкої позики на карту, зайдіть в свій аккаунт на сайті, і натисніть на кнопку "Часткова оплата без продовження".

Програма лояльності від КредитПлюс

  • Абсолютно всі, хто вперше бере швидку позику онлайн, отримає максимальну знижку. Для таких клієнтів відсоткова ставка становить 0,01% на добу.
  • Розмір знижки буде збільшуватися з кожним вчасно закритим кредитом. За умовами програми лояльності можна отримати знижку на оформлення позики до 25%. Умови надання знижки описані на сторінці Програма лояльності.
  • Підписуйтесь на новини компанії, і будете першими дізнаватися про наші акції та отримувати персональні промокоди.