Швидкий займ - термінове оформлення

Швидкий кредит онлайн — найбільш оптимальна за умовами та часом послуга, коли гроші потрібні терміново. Як правило, експрес-кредити можна оформити за 15-20 хвилин. Час очікування залежить від конкретної компанії. CreditPlus видає гроші швидко й без додаткових перевірок. Клієнту не потрібно надавати довідки про доходи або з місця роботи. Буде потрібен мінімальний пакет документів і банківська картка. Після того як договір набере чинності, на неї моментально перекажуть гроші.

Умови отримання швидкого кредиту

Тип швидкої позики 1-й Повторний
Відсоткова ставка, % 0,01 1,9
Сума, грн До 10 000 До 15 000
Строки, днів 3-30
Способи переказу коштів Онлайн, на активну банківську картку
Віковий поріг позичальника 18-65 років
Документи та речі для оформлення

Паспорт громадянина України, ідентифікаційний код,

банківська картка, телефон або ПК з виходом в інтернет

Пролонгація Доступно без обмежень у кількості заявок на подовження

Оформлення швидкої позики на картку

CreditPlus максимально спростив процедуру оформлення і видачі кредиту, щоб клієнт миттєво отримав гроші. Йому не потрібно особисто звертатися до відділення банку або іншої фінустанови, заповнювати довгі анкети. Також не треба очікувати первинного перегляду фахівцем, потім рішення банку за кредитною історією, а після — остаточного схвалення або відмови.

Ми використовуємо автоматизовані скорингові технології. Такі інновації дозволяють спростити процес розгляду заявок, скоротити час видачі позик і мінімізувати вимоги.

3 кроки, щоб взяти позику:

 1. вибрати суму й терміни на онлайн-калькуляторі;
 2. заповнити дані паспорта, ІПН, банківської карти тощо;
 3. дочекатися рішення щодо заявки та підтвердити договір за допомогою SMS-коду.

Особливості першого та повторного кредитів

Ми надаємо послуги максимально швидко, і позичальник отримує необхідну суму вчасно. Процес оформлення першого кредиту займає до 15 хвилин. Але якщо клієнт звернеться до нас знову, він зможе взяти повторну позику ще швидше. Подача заявки займе до 5 хвилин. Скорингова система й наші фахівці перевіряють усю інформацію про позичальника під час першого звернення. Вона фіксується й зберігається. Тому час очікування скоротиться в декілька разів.

Переваги моментальної позики в CreditPlus

 • Ставка на перший кредит — 0,01%. Клієнт, який вперше звертається в нашу компанію, отримає гроші на акційних умовах. До кінця терміну він поверне практично ту ж суму.
 • Усе проходить в інтернеті: від подачі заявки до ухвалення рішення щодо неї.
 • Доступно в будь-якій точці України. Ми не прив'язані до конкретного місця. Ви зможете отримати гроші швидко, не залишаючи дім, офіс, місце відпочинку або будь-яку іншу локацію.
 • Комфортні суми та строки. Мікрофінансові організації видають порівняно невеликі суми. Ми не переступаємо поріг середньої зарплати українця, щоб з наступних виплат позичальник без зусиль зміг погасити позику.
 • Подовження без обмежень. Якщо у клієнта не вистачає коштів для погашення позики, він може скористатися пролонгацією. Доступно стільки сеансів, скільки буде потрібно.

Де та як повернути кредит

 • Погашення через особистий кабінет. Найбільш проста та зручна процедура. Оплата карткою.
 • Закриття позики в Приват24. Оплата карткою.
 • Внесення коштів через термінали ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema. Оплата готівкою.
 • Звернення в банк. Клієнт може погасити позику в касі будь-якого українського банку. Час переказу грошей — до 3-х робочих днів.

Експрес-кредит на вигідних умовах — як отримати

Усі клієнти CreditPlus автоматично приєднуються до нашої програми лояльності. Ми даруємо знижки в день народження, відправляємо промокоди тим, хто вчасно закриває кредити, і багато іншого. Щоб активувати знижку на наступний кредит, потрібно ввести промокод. Ми надсилаємо всю необхідну інформацію в супровідному листі. У ньому зашито посилання, яке направить користувача для активації знижки за промокодом.

Компанія регулярно проводить різні онлайн-акції, конкурси та промо. В їхніх межах можна виграти призи (гіроборди, смартфони, телевізори та інші гаджети), подорожі, знижки тощо.

Юридична інформація про компанію

CreditPlus — український бренд, який належить міжнародній мережі Aventus Group. Повна юридична назва — ТОВ "Авентус Україна" ЄДРПОУ 41078230.

Компанія має в своєму розпорядженні всі необхідні документи та дозволи на діяльність:

Відсоткова ставка

 • Акційні умови: 0,01% на день.
 • Стандартні умови: 1,9% на день.
 • Річна ставка (APR): 693,5% на рік.

Приклад розрахунку кредиту на 6000 грн, терміном 15 днів із стандартною ставкою

(6 000 * 0,019 * 15) + 6 000 = 7 710. Цю суму потрібно повернути до кінця терміну.

Консультація та вирішення додаткових питань

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ