Швидкий кредит на карту за 15 хвилин

Отримати швидкий кредит в Україні – це непросте завдання, впорається з якої може далеко не кожен. У CreditPlus можна без проблем оформити швидкий кредит за 7 хвилин без перевірок і відмов. При реєстрації необхідні паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта.

Наші переваги

Ми створили сервіс, що надає послуги швидких кредитів онлайн на карту в Україні, доступний кожному українцю в будь-який час доби. На відміну від більшості схожих компаній, CreditPlus набагато безпечніше, простіше і вигідніше. Ми повністю відмовилися від застарілих технологій, прибрали все зайве і залишили лише саму суть – функціональну та мобільний онлайн платформу. З її допомогою можна в лічені хвилини отримати будь-яку суму грошей, без надання численних документів і довідок.

онлайн заявка

Швидко

Це по-справжньому швидкий кредит. На оформлення договору потрібно не більше 7 хвилин.

вигідні умови

Вигідно

Одна з найнижчих ставок в ніші онлайн кредитування. Перша позика під 0,95%.

просте оформлення

Просто

Щоб оформити кредит не потрібно завантажувати фото і документи. Тільки заповнити анкету і вказати номер карти.

 

Як взяти швидкий кредит на карту онлайн

Оформити позику можна в будь-який час, і вдень, і вночі. Потрібно заповнити заявку на сайті і дочекатися рішення по ній.

заповнити анкету

Подати заявку

Заповніть анкету і вкажіть потрібну суму кредиту і термін.

очікування рішення

Дочекатися рішення

Дайте відповідь на кілька питань і дочекайтеся рішення.

отримати кредит

Отримати гроші

Підтвердіть договір і отримаєте гроші.

 

Протягом 7 хвилин, після отримання вашої заявки, ми приймемо рішення, і, якщо воно буде позитивним, надамо вам на підпис договір кредитування. Підписання здійснюється за допомогою SMS коду. Це швидкий, простий, а головне легальний спосіб укласти договір через інтернет. У будь-якому випадку, з вами зв'яжеться наш фахівець для підтвердження вашої особистості і намірів. Відразу ж після укладення угоди про кредитування, ми відправимо необхідну вам суму грошей на зазначену в анкеті банківську карту.

Що потрібно при оформленні кредиту в CreditPlus

В ході заповнення заявки на отримання швидкого кредиту онлайн необхідно вказати паспортні дані і ваш номер податкового коду ІПН. Завантажувати скан копії не потрібно. Ми видаємо позики через інтернет, тому, щоб отримати гроші потрібно мати банківську карту.

Також необхідно мати мобільний телефон для зв'язку з нашим фахівцем з кредитування та можливість підписати індивідуальну частину договору за допомогою SMS. Послуга кредит на карту онлайн доступна всім повнолітнім українцям віком від 18 до 65 років. У момент оформлення позики необхідно перебувати на території України.

4 способи швидко погасити свій кредит

Ми пропонуємо вам 4 способи швидко погасити свій кредит, або нараховані відсотки.

Через інтернет, не виходячи з дому.

  1. В особистому кабінеті за допомогою банківської карти. Це найшвидший спосіб, до того ж повністю безкоштовний.
  2. За допомогою онлайн банкінгу Приват24. В цьому випадку необхідно авторизуватися в своєму кабінеті Приват24, перейти в розділ “Мої платежі”, знайти нашу компанію за допомогою коду ЄДРПОУ (41078230), в призначення платежу вказати свій ІПН код.

У будь-якому населеному пункті

  1. За допомогою мережі терміналів ПриватБанку. В цьому випадку необхідно вибрати в меню пункт "Комунальні платежі", в поле пошуку ввести код нашої компанії - (41078230), а в призначення платежу вказати свій ідентифікаційний код ІПН.
  2. У касі будь-якого банку України. В цьому випадку необхідно надати реквізити компанії КредитПлюс. За проведення платежу банк може брати комісію.

Акції та знижки для постійних клієнтів

Всі, хто хоч раз брав кредит в CreditPlus автоматично отримують статус постійного клієнта, і можуть скористатися додатковими перевагами. Наша лояльність і визнання можуть виражатися в наданні персональних умов кредитування. Це можуть бути персональні промокоди, акційні умови зі знижками, подарунки та багато іншого. Щоб використовувати свої можливості по максимуму, стежте за новинами компанії, шукайте публічні промокоди на наших сторінках в соцмережах.

знижка Для тих, хто вперше користується сервісом CreditPlus і хоче отримати швидкий кредит, ми даруємо максимальну знижку, в цьому випадку процентна ставка складе 0,95% на добу.

програма заохочення Для тих, хто вже є нашим постійним клієнтом, ми готові запропонувати накопичувальну систему знижок. Умови отримання знижки можна дізнатися на сторінці довідки.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ