Споживчий кредит на будь-які цілі

Найпростіший спосіб отримати споживчий кредит в Україні – оформити онлайн займ в CreditPlus. Ми не обмежуємо наших клієнтів можливими цілями кредитування, вони можуть бути будь-якими. Не потрібно підтверджувати свої доходи, при реєстрації досить вказати паспортні дані та ІПН код. CreditPlus доступний цілодобово, щоб взяти позику знадобиться всього 7 хвилин. Не пропустіть можливість отримати гроші в борг з максимальною вигодою. Для тих, хто вперше звертається в наш сервіс, гарантовано зможе оформити свій займ за мінімальною ставкою 0,01%.

 

Переваги споживчих кредитів від CreditPlus

Ми відкриті до співпраці з будь-якими клієнтами, незалежно від стану кредитної історії, наявності відкритих позик в інших компаніях або прострочень. Надаємо кредит онлайн без відмов на будь-які цілі: придбання техніки, оплату послуг, або просто на розваги. Завдяки унікальним технологічним рішенням, які використовуються нами в кредитуванні, наші клієнти можуть отримати гроші в борг не докладаючи зусиль, без бюрократичної метушні і недоречних питань. Кредитуємо цілодобово по всій Україні.

швидке оформлення

Швидко

Миттєве оформлення кредиту через інтернет, за 7 хвилин.

вигідні умови

Вигідно

Пропонуємо найвигідніші умови в ніші онлайн кредитування.

доступно всюди

Доступно

Щоб оформити кредит, досить мати під рукою мобільний телефон.

 

Як отримати кредит в CreditPlus

Щоб взяти споживчий кредит онлайн, необхідно мати можливість підключитися до інтернету. Для цього можна використовувати будь-який пристрій: комп'ютер, ноутбук, планшет, або смартфон.

Щоб отримати гроші, потрібно мати карту будь-якого банку України. Після укладення договору кредитування, гроші будуть відправлені за допомогою банківського переказу, саме на цю карту. Це дозволяє отримати гроші, і використовувати їх практично миттєво. Процедура оформлення споживчого позики складається з трьох кроків.

  1. Оформлення заявки на сайті – необхідно вказати потрібну суму і кількість днів кредитування.
  2. Реєстрація та підтвердження – потрібно заповнити реєстраційну анкету, і дочекатися рішення по заявці.
  3. Підтвердження договору – після підтвердження договору за допомогою СМС повідомлення, гроші відправляються на карту клієнта.

 

Приклад розрахунку кредиту

Розрахунок першої позики зі ставкою 0,01% в день

Кредит на 1000 гривень строком до 30 днів з процентною ставкою 0,01%, сума до повернення складе 1003 гривні.

Розрахунок повторної позики зі стандартною ставкою 1,9% в день.

При оформленні кредиту на 1000 гривень терміном на 30 днів з процентною ставкою 1,9%, сума до повернення складе 1570 гривень.

Розрахунок кредиту зі стандартною ставкою 1,9% в день і знижкою 25%

При отриманні позики на суму 1000 гривень зі ставкою 1,9% і знижкою 25% сума до повернення складає 1427,5 грн.

 

Як погасити кредит

У CreditPlus позика надається на термін до 30 днів. Після закінчення терміну кредитування, зазначеного в договорі, необхідно повернути гроші, повернувши позику. Якщо не оплатити кредит до зазначеної в договорі дати, буде нараховуватися штраф у вигляді відсотків від тіла кредиту. Такий кредит буде вважатися простроченим.

Щоб уникнути прострочення, можна скористатися послугою пролонгації і продовжити кредит на ще один такий же період. Для цього необхідно попередньо погасити нараховані відсотки і пеню, якщо така була нарахована за прострочення по оплаті.

Погасити кредит можна будь-яким із запропонованих способів.

  1. Банківською карткою в особистому кабінеті. Це дуже просто, швидко і зручно. Гроші надходять на ваш рахунок миттєво.
  2. За допомогою терміналів самообслуговування ПриватБанку. Цей спосіб доступний в будь-якому місті України. Інструкція по оплаті знаходиться в довідковому розділі.
  3. За допомогою інтернет банкінгу Приват24. Можна використовувати цілодобово, без прив'язки до якого-небудь населеного пункту.
  4. У будь-якому банку. Необхідно передати касиру реквізити компанії, ваш ІПН код і дані ПІБ.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ