Кредит на карту терміново за 7 хвилин

Міжнародна компанія CreditPlus протягом декількох років надає послуги мікрокредитування. Організація видає жителям України гроші в кредит без довідок і поручителів. Розглядаються анкети клієнтів з поганою кредитною історією. Перший кредит доступний на суму до 10 тисяч гривень, а повторний — до 15.

Які особливості та переваги кредитування на картку

Оформляючи кредит на картку, ви мінімізуєте контакт з готівкою і під час отримання, і під час погашення. Це особливо актуально в період вірусів і карантинів. Для того щоб отримати кредит готівкою, потрібно особисто звертатися до відділення, спілкуватися з співробітниками фінустанови тощо. Під час закриття кредиту знову треба йти до банку та пройти всі етапи погашення.

За кредиту на картку можна убезпечити себе і пройти всі кроки від отримання до погашення онлайн. Наприклад, розрахуватися в особистому кабінеті на сайті або в інтернет-банкінгу Приват24. Доступні й інші способи: наприклад, оплата через термінали ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema. Якщо онлайн-оплата не підходить, зверніться в будь-яке відділення банку. Однак варто враховувати графік роботи й час зарахування платежу — до 3-х діб.

Ще одна перевага — лояльність до кредитної історії клієнта. Компанія перевіряє її, але не ставить таких жорстких обмежень, як банки. Відсоток схвалення заявок високий. Завдяки цьому позичальник може оформити кредит терміново без відмов.

Як взяти кредит на картку терміново

Для того щоб оформити швидкий кредит на картку терміново, не треба витрачати багато часу. Мета CreditPlus — надавати швидкі та якісні послуги кредитування. Знадобляться паспорт, ідентифікаційний код, активна банківська картка та вихід в інтернет (з комп'ютера або телефону).

Після того як клієнт визначився із сумою й терміном на онлайн-калькуляторі, він пройде реєстрацію. Тут потрібно буде відповісти на декілька коротких запитань, а також ввести дані документів, картки та номер телефону. Потім їх перевірить автоматична скорингова система. Після прийняття позитивного рішення на вказаний номер телефону прийде повідомлення для вступу договору в силу. Їхати нікуди не потрібно — щоб взяти кредит на картку терміново, необхідне тільки віртуальне підтвердження. Потім на рахунок моментально перерахують гроші.

Які умови кредитування

Сума (першого/повторного кредиту) 10 000/15 000 грн
Ставка 0,95/1,9%
Час обробки До 7/15 хвилин
Послуга подовження Доступна без обмежень у кількості звернень
Строк 3-30 днів
Вік позичальника 18-65 років
Як підвищити шанси на отримання кредиту?

З CreditPlus можна взяти кредит на картку терміново. Невисокий відсоток відмов існує. Але як правило, заявки не схвалюють тим позичальникам, які відкрили багато кредитів в різних організаціях і систематично не виплачують їх. Можлива відмова, якщо допущені помилки в заповненні даних. Варто акуратно вводити їх, а також надавати правдиву та актуальну інформацію.

Чи можна отримати гроші на картку вночі?

Ми працюємо цілодобово та без перерв. Програма скорингу автоматично переглядає всі заявки 24/7. Якщо до них не виникає додаткових запитань, кошти перекажуть миттєво. Якщо знадобиться перевірка верифікаторів, процедура займе ще декілька хвилин.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ