Термінові кредити на карту по всій Україні

Пропонуємо послуги кредитування на карту терміново і без відмов по всій Україні. У CreditPlus можна отримати до 10000 гривень за 15 хвилин. Для оформлення потрібно заповнити невелику анкету, відповісти на питання кредитного фахівця і підтвердити договір.

Переваги термінових кредитів в МФО

Мікрокредит є “молодшим братом” традиційного банківського кредиту. Це така ж фінансова послуга, що дозволяє терміново отримати в борг необхідну суму грошей, як і будь-якому банку, але на більш простих умовах. Сьогодні взяти кредит готівкою в банку практично неможливо, потрібно мати хорошу кредитну історію, підтвердити наявність стабільного, а головне офіційного доходу. І, навіть якщо вдасться виконати всі вимоги банку, все одно отримати готівку навряд чи вдасться. Зазвичай банк видає позикові кошти на конкретні цілі, і жорстко контролює їх використання. При цьому грошові кошти надаються безготівковим способом.

На відміну від банків, мікрокредити в МФО компаніях є повною протилежністю, їх просто отримати, потрібно мінімум документів, мінімум часу, а грошові кошти надаються готівкою.

термінове оформлення

Швидке оформлення

Як правило, потрібно не більше 15 хвилин, щоб взяти кредит терміново без відмови, і отримати гроші на свою карту.

вигідні умови термінової позики

Вигідні умови

Одна з найнижчих процентних ставок в сфері короткочасних позик. Перший кредит повністю безвідсоткових.

працюємо цілодобово

Цілодобовий доступ

Доступ до послуг МФО надається цілодобово, в будь-якій точці України.

 

Як взяти кредит на карту терміново

Сервіс CreditPlus доступний онлайн, через інтернет, всім бажаючим. Ми гарантуємо безпечне кредитування, повну анонімність і захист, відповідно до норм і законів України. Щоб отримати позику терміново, потрібно оформити заявку і відповісти на кілька запитань.

  1. За допомогою кредитного калькулятора виберіть бажаний термін і суму позики. На цьому етапі ви можете дізнатися точну суму, яку потрібно буде повернути з урахуванням відсотків, що нараховуються.
  2. Заповніть анкету клієнта, і дайте відповідь на питання кредитного фахівця компанії.
  3. І нарешті, щоб отримати гроші в борг терміново, підтвердіть договір за допомогою СМС повідомлення, і ми відразу ж відправимо вам гроші.

Хто може взяти кредит

Скористатися послугами компанії можуть громадяни України, які досягли повнолітнього віку. Знадобиться паспорт і ідентифікаційний код. В ході укладення договору, потрібно буде заповнити анкету, вказавши свої паспортні дані і номер ІПН. Завантажувати скан-копії документів не потрібно. Ми надаємо термінові кредити онлайн через інтернет, тому вам обов'язково знадобиться банківська карта, видана на ваше ім'я.

  • Паспорт та ІПН код
  • Банківська картка
  • Мобільний телефон

Як оплатити кредит в CreditPlus

Для оплати кредиту можна використовувати будь-який зручний для вас спосіб, із запропонованих нижче.

За допомогою будь-якої банківської картки в своєму особистому кабінеті. Це дуже просто і займає всього пару хвилин. Зайдіть в свій кабінет, виберіть розділ “оплата кредиту ”, вкажіть платіжну інформацію.

В онлайн банкінгу Приват24, віддалено в будь-якому куточку країни, цілодобово. Це один з найпоширеніших способів, зручний і одночасно швидкий. З його допомогою можна терміново сплатити позику за кілька хвилин. Потрібно зайти в розділ “Мої платежі” знайти нас за кодом ЄДРПОУ, і оплатити позику.

Оплатити кредит можна в будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку. Цей спосіб також досить зручний і часто використовується клієнтами CreditPlus. Щоб оплатити позику, зайдіть в розділ «Комунальні платежі» знайдіть нас за кодом ЄДРПОУ, вкажіть ваш ІПН, суму платежу, і сплатити позику.

Якщо не виходить скористатися запропонованими способами, можна оплатити терміновий кредит в касі банку. Для цього потрібно надати реквізити компанії касиру і вказати суму платежу.

Як оформити пролонгацію позики

Якщо не встигаєте погасити кредит вчасно, або у вас не вистачає на це коштів, можна відстрочити виплату, продовживши термін дії кредитного договору, або оплатити тільки частину. Для продовження кредиту потрібно активувати дану послугу в своєму особистому кабінеті на сайті сервісу онлайн кредитування. Щоб скористатися можливістю погасити частину термінового кредиту, натисніть на кнопку “Часткова оплата без продовження”.

Програма лояльності та акції від CreditPlus

CreditPlus регулярно проводить промо акції, в цей час можна оформити кредит значно вигідніше, заощадивши на відсотках. Всі клієнти компанії, які хоч раз отримували кредит в CreditPlus, мають шанс виграти цінний приз (мобільний телефон, навушники та ін.).

  • Для тих, хто вперше оформляє кредит в CreditPlus ми робимо спеціальну знижку 99%. У цьому випадку кредит стає безвідсотковим, і сума до повернення буде дорівнює сумі отриманої позики.
  • Якщо вже брали у нас кредит, і вчасно його повернули, буде доступна знижка в розмірі від 5% до 25% у відповідність з умовами програми лояльності.
  • Хочете отримати цінний приз, підписуйтесь на наші новини, і будете першими дізнаватися про наші акції.