Експрес кредит на карту онлайн

Термінові кредити з експрес оформленням за 7 хвилин від CreditPlus. Допомагаємо вирішити будь-які фінансові проблеми в найкоротші терміни. Кредитуємо в онлайн режимі, через інтернет, без документів і довідок.

Як взяти експрес кредит онлайн в CreditPlus

Процедура оформлення експрес кредиту розбита на три етапи. Завдяки унікальним технологічним рішенням, нам вдалося виключити безліч непотрібних операцій, що уповільнюють процес кредитування. Ми працюємо в онлайн режимі, тому оформлення експрес позики відбувається через інтернет, у віддаленому режимі.

Особи, які вперше звертаються в наш сервіс онлайн кредитування зможуть отримати до 10000 гривень на термін до 30 днів, при цьому буде діяти акційна ставка кредитування 0,95% на добу.

Після погашення першої позики, доступна сума при подальшому звернені збільшується до 15000 гривень, при цьому можна отримати знижку до 25%, якщо не допускати прострочень, і вчасно повертати позики.

  1. Вкажіть потрібну вам суму і термін кредиту за допомогою калькулятора на сайті.
  2. Заповніть анкету і дайте відповідь на питання кредитного фахівця. Потім дочекайтеся рішення по своїй заявці.
  3. Підтвердіть договір кредитування, і ми відразу відправимо вам гроші на вашу карту.

Чому українці звертаються в CreditPlus

Можливості експрес кредитування в CreditPlus вигідно відрізняються від усіх подібних сервісів в Україні. Ми готові кредитувати всіх, хто звертається до нас за фінансовою допомогою.

вигідні умови

Вигідно

Кредитуємо готівкою на карту, з мінімальною ставкою. Пропонуємо одну з найнижчих ставок по Україні.

експрес оформлення за 7 хвилин

Швидко

Кожен українець може отримати експрес кредит в день звернення за 15 хвилин через спрощену процедуру оформлення.

доступ по всій Україні

Доступно

Сервіс кредитування доступний цілодобово в будь-якому населеному пункті України. Працюємо без перерв і вихідних.

 

Що знадобиться при отриманні експрес кредиту

Скористатися послугами кредитування може кожен повнолітній українець. Щоб отримати мікропозику потрібно вказати свої паспортні дані і номер ІПН коду в заявці. Завантажувати копії документів не потрібно.

Ми кредитуємо всі групи населення: клієнтів з поганою кредитною історією, студентів, пенсіонерів, безробітних.

Способи погашення кредиту

Погасити кредит, або нараховані відсотки можна декількома способами. Ви можете використовувати будь-який, зручний вам спосіб.

  1. Швидко оплатити кредит в експрес режимі можна за допомогою банківської карти в особистому кабінеті КредитПлюс. Необхідно авторизуватися в своєму кабінеті, перейти в розділ «Оплатити кредит», вказати дані своєї карти і суму платежу. Варто зазначити, що цей спосіб дозволяє погасити кредит без додаткових комісій платіжних систем.
  2. Щоб закрити кредит, можна скористатися онлайн додатком Приват24. Цей спосіб можна використовувати цілодобово, без прив'язки до будь-якого місця. Платіж надходить миттєво, без затримок і додаткових дій.
  3. У будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку. Знайдіть в меню терміналу нашу компанію за кодом 41078230, потім вкажіть ваш ІПН код і суму платежу. При погашенні позики через термінал, враховуйте, що ПриватБанк бере комісію за проведення платежу.
  4. Якщо немає можливості використовувати перераховані варіанти, зверніться в касу будь-якого банку. Надайте реквізити компанії і ваші персональні дані, а також вкажіть суму платежу. У цьому випадку також буде стягуватися комісія банком.
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ