Як погасити кредит

Погасити кредит CreditPlus або оплатити нараховані відсотки і пеню можна одним з таких способів:

 1. Банківською картою. За допомогою банківської карти (для оплати онлайн кредиту CreditPlus можна використовувати карту, зареєстровану в вашому кабінеті, а також будь-яку іншу) У вашому особистому кабінеті на нашому сайті. Посилання для входу в особистий кабінет Кредит Плюс знаходиться у верхній частині сайту. Ми рекомендуємо використовувати цей спосіб, так як він найбільш швидкий, простий і безкоштовний для клієнта. Комісія за проведення платежу відсутня.
 2. У терміналі ПриватБанку. Оплатити свій кредит можна в будь-якому терміналі ПриватБанку. В цьому випадку необхідно зайти в розділ "Комунальні платежі", в поле пошуку ввести код компанії CreditPlus - (41078230), а в призначенні платежу вказати свій ідентифікаційний код ІПН.
 3. У додатку Приват24. Оплатити кредит не виходячи з дому, за допомогою онлайн банкінгу Приват24. В цьому випадку потрібно авторизуватися в Приват24, перейти в розділ "Мої платежі", в поле пошуку вказати код компанії CreditPlus - (41078230), а в призначенні платежу вказати свій ідентифікаційний код ІПН.
 4. Через термінали: EasyPay, IBox, City24, Sistema (SIS). Для цього необхідно:
  1. обрати "CreditPlus" в категорії "Банківські послуги" (в EasyPay – категорія "Банки та фінансові послуги");
  2. вказати номер мобільного телефону, зазначений вами при реєстрації, або ваш ІПН;
  3. сплатити чи продовжити кредит.
 5. У касі банку. Для оплати кредиту можна звернутися в будь-який банк, і провести оплату через касу. В цьому випадку необхідно надати реквізити компанії CreditPlus.

ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА"
ЄДРПОУ 41078230
Рахунок №UA163206490000026507052600017
В АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (МФО 320649)
Призначення платежу: "Платіж по кредиту №ХХХХ, клієнт ПІБ, ІПН ХХХХХХХХХХ"

Звертаємо увагу, що в разі оплати через банк, може бути стягнена додаткова комісія банку, а платіж може надійти на наш рахунок тільки через кілька днів. Згідно з умовами договору, датою платежу вважається дата зарахування грошових коштів на наш рахунок.