Як погасити кредит

Погасити кредит CreditPlus або оплатити нараховані відсотки і пеню можна одним з таких способів:

 1. Банківською картою. За допомогою банківської карти (для оплати онлайн кредиту CreditPlus можна використовувати карту, зареєстровану в вашому кабінеті, а також будь-яку іншу) У вашому особистому кабінеті на нашому сайті. Посилання для входу в особистий кабінет Кредит Плюс знаходиться у верхній частині сайту. Ми рекомендуємо використовувати цей спосіб, так як він найбільш швидкий, простий і безкоштовний для клієнта. Комісія за проведення платежу відсутня.
 2. У терміналі ПриватБанку. Оплатити свій кредит можна в будь-якому терміналі ПриватБанку. В цьому випадку необхідно зайти в розділ "Комунальні платежі", в поле пошуку ввести код компанії CreditPlus - (41078230), а в призначенні платежу вказати свій ідентифікаційний код ІПН. В цьому випадку може стягуватися комісія банком.
 3. У додатку Приват24. Оплатити кредит не виходячи з дому, за допомогою онлайн банкігу Приват24. В цьому випадку потрібно авторизуватися в Приват24, перейти в розділ "Мої платежі", в поле пошуку вказати код компанії CreditPlus - (41078230), а в призначенні платежу вказати свій ідентифікаційний код ІПН. В цьому випадку може стягуватися комісія банком.
 4. У касі банку. Для оплати кредиту можна звернутися в будь-який банк, і провести оплату через касу. В цьому випадку необхідно надати реквізити компанії CreditPlus.
  • ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА"
  • ЕДРПОУ 41078230
  • Рахунок №UA163206490000026507052600017
  • В АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (МФО 320649)
  • Призначення платежу: "Платіж по кредиту №ХХХХ, клієнт прізвище ім'я по батькові, ІПН ХХХХХХХХХХ"

Звертаємо увагу, що в разі оплати через банк, може бути стягнена додаткова комісія банку, а платіж може надійти на наш рахунок тільки через кілька днів. Згідно з умовами договору, датою платежу вважається дата зарахування грошових коштів на наш рахунок.