Коротка інструкція для осіб, що бажають погасити кредит вчасно і без прострочень  в CreditPlus.

Як правильно і швидко погасити кредит онлайн, не виходячи з дому

Погасити кредит в CreditPlus через інтернет можна в повному обсязі, включаючи нараховані відсотки і пені (на випадок, якщо такі набіжать). Або, якщо необхідно продовжити позику / кредит, дозволено сплатити тільки нараховані за користування кредитом суми одним з нижчевикладених способів. При цьому розмір виконаних нарахувань за послуги кредитування на момент продовження терміну Договору значення не має. Відсотки погашаються позичальником повністю, а натомість позичальник отримує від організації можливість в автоматичному режимі продовжити, а трохи пізніше - погасити кредит онлайн без прострочень і штрафів. Кожен вдало погашений кредит дає шанс отримати наступну позику зі знижкою по акції або з запланованим знижувальним коефіцієнтом.

 Що відповідальніше позичальник відноситься до своїх боргових зобов'язань, то краща у нього стає кредитна історія. А це вигідно обом сторонам угоди, тому відповідальним особам завжди йдуть назустріч. CreditPlus цінує своїх клієнтів і періодично пропонує їм оформити кредит без відсотків. Точніше, з мінімальним відсотком 0.01%. Під нього можна взяти довільну суму в борг, його легко закрити, в тому числі і достроково. Його зручно отримувати і погашати. Для цього всього лише потрібно бути сумлінним позичальником.

Погашення кредиту CreditPlus. Як правильно закрити кредит

Способи погашення кредиту детально перераховані в Договорі. Нагадаємо їх:

  1. Швидко закрити кредит можна скориставшись банківською картою. Вона повинна бути врахована сервісом кредитора в ОСОБИСТОМУ КАБІЕТІ позичальника. Запропонований варіант дозволяє закрити кредит найбільш швидким і оперативним методом. А головне - безкоштовно для клієнта. Такого роду швидкість проплати дуже цінна в прямому сенсі цього слова. Оскільки датою погашення позики за Договором між сторонами є момент приходу фінансів позичальника на рахунок нашої компанії, а не сама дата відправлення платежу (між ними іноді виникає різниця в кілька днів через спосіб відправки платіжки). Щоб увійти в персональний ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ, клієнту потрібно просто натиснути кнопку загального меню праворуч у кутку на головній сторінці Creditplus.ua. А потім вибрати із запропонованого списку пункт "ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ". Це найбільш комфортний і безпечний спосіб швидко закрити кредит, додатково заощадивши, таким чином, на комісійних відсотках за банківський переказ. До того ж запропонованим методом можна скористатися в будь-який час дня і ночі - сервіс CreditPlus функціонує цілодобово. Єдине: пам'ятайте, що при оплаті на вихідних або в святкові дні гроші можуть зайти не раніше першого банківського робочого дня, наступного за неробочим днем.
  2. Закрити позику повністю, а також погасити кредит достроково без нарахування відсотків за дні, що залишилися, можливо за допомогою мережі терміналів Приватбанку (розділ "Комунальні платежі"). Він же - система Приват24 (розділ "Мої платежі"). Там сервіс CreditPlus знаходите за кодом 41078230. При наборі тексту платежу (а це потрібно буде зробити вручну) знадобиться вказати ідентифікаційний номер платника податків-позичальника.
  3. Також для зручності клієнтів можна використовувати банківський переказ за реквізитами CreditPlus, наведеними в додатку до кредитного Договору:
  • ТОВ "Авентус УКРАЇНА"
  • ЄДРПОУ 41078230
  • Рахунок №26507052600017 при ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" (МФО 320649)
  • Призначення платежу "Платіж по кредиту №ХХХХ, клієнт Прізвище Ім'я По батькові, ІННХХХХХХХХХХ"

 Будь ласка, коли захочете погасити кредит за допомогою банку, зверніть увагу, що для такого випадку з Вас можуть стягнути додаткову комісію на користь фінансової установи-посередника за процедуру обслуговування переводу. А сам платіж зайде на рахунок кредитора через кілька днів після перерахування. Це правомірні заходи, що мають під собою законодавчу основу. Тому, коли Ви вирішите закрити кредит, рекомендуємо щоб уникнути прострочення зробити це за два-три дні до останньої дати погашення позики.

!