Як користуватися кредитом

Подовження кредиту за продуктом Plus 30

Як користуватися Plus 365

Для подовження кредиту в CreditPlus відповідно до умов договору вам необхідно сплатити суму фактично нарахованих відсотків, штрафів і пені (за наявності). Сплатити необхідну для подовження суму можна через особистий кабінет на нашому сайті або будь-яким іншим зручним способом.

Умови пролонгації кредитного договору

 • Строк подовження кредиту той самий, як початковий строк кредиту.
 • Розгляд заявки на подовження може зайняти до 24 годин.
 • У разі схвалення пролонгації вам надійде повідомлення на телефон або електронну пошту з новим терміном кредиту і датою повернення коштів.
 • Новий термін почнеться з наступного дня за днем сплати фактично нарахованих відсотків, пені та штрафів.
 • З нового терміну кредиту діє стандартна процентна ставка, передбачена договором (1,9% на день).
 • Комісія за подовження відсутня.
 • При пролонгації строку дії договору, згідно п.1.5.1., застосовується стандартна процентна ставка 1,9% в день, а не знижена процентна ставка, що змінює попередні умови в бік погіршення для споживача.

Для належного користування кредитом у CreditPlus відповідно до умов договору вам необхідно у визначені договором строки (періодичність платежів Споживач вибирає самостійно під час укладення договору) сплатити відсотки за користування кредитом у розмірі фактично нарахованих відсотків або повністю погасити кредит.

Сплатити суму відсотків за користування кредитом можна через особистий кабінет на нашому сайті або будь-яким іншим зручним способом.

Умови користування кредитом згідно з умовами договору

 • Періодичність платежів за користування кредитом є однаковою протягом усього строку дії договору та вибирається Споживачем під час укладення договору. Періодичність сплати відсотків за користування кредитом може складати від 3 до 30 календарних днів.
 • Після сплати відсотків за користування вам надійде повідомлення на телефон або електронну пошту з підтвердженням отримання оплати.
 • Після першого періоду користування кредитом діє стандартна процентна ставка, передбачена договором (1,99% на день).

Як погасити частину кредиту

У CreditPlus передбачена можливість погасити частину кредиту, якщо ви не встигаєте оплатити всю суму. Провести часткове погашення кредиту можна одним зі способів:

 1. Перейдіть в особистий кабінет і відкрийте розділ «Мої кредити». Виберіть меню «Часткове погашення кредиту» і натисніть кнопку «Здійснити платіж». Потім проведіть платіж.
 2. Після здійснення часткового повернення кредиту здійснюється перерахунок зобов’язань Споживача зі сплати відсотків, розмір яких вказаний у графіку платежів у бік зменшення, на умовах та в порядку, передбачених договором.
 3. Для кредитного продукту Plus 365 у разі, якщо часткове дострокове повернення кредиту відбулося не в дату платежу, графік платежів коригується шляхом зміни всіх наступних дат платежів, які починають обраховуватися з дати дострокового часткового повернення кредиту, з урахуванням встановленої Договором періодичності сплати відсотків та незмінності кінцевої дати повернення кредиту.
 4. Якщо ви внесли платіж будь-яким іншим способом, надішліть листа на [email protected] протягом 24 годин. Або скористайтеся формою зворотного зв'язку у нас на сайті (виберіть категорію звернення «Часткове погашення»). У листі вкажіть наступне:
 • номер і дату поточного договору;
 • суму проведеного платежу.