Фінансовий та кар’єрний гороскоп на липень 2024

Таблички

Нова порція гороскопів — на липень 2024! Розповідаємо про ваші фінансові успіхи й можливості, а також певні ситуації, яких треба триматись осторонь, щоб зберегти свій бюджет. Читайте детальніше у нашому матеріалі.

Овен

До 20 липня Марс перебуватиме у вашому грошовому секторі, тож використовуйте цей космічний сплеск мотивації для того, щоб протягом наступних кількох тижнів робити стабільні та консервативні фінансові кроки. Не піддавайтеся імпульсивним діям з грошима, особливо в середині місяця, коли бажання спонтанно розщедритися дуже велике.

Повний місяць 21 липня — ідеальний час для того, щоб досягти значних успіхів у кар'єрних цілях! Ви почуватиметеся ще більш психологічно підготовленими до виконання списку справ, коли логістичний Меркурій досягне вашого сектору праці й відповідальності 25 липня. Використовуйте останній тиждень місяця, щоб упорядкувати свої професійні та фінансові плани.

Телець

Спілкування цього місяця має велике значення, тож керуйтеся серцем, і ви можете налагодити значущі зв'язки з колегами — особливо під час молодика 5 липня. Уникайте необдуманих рішень або надмірних потурань бажанням у середині місяця, оскільки з'єднання Марса з Ураном у вашому знаку 15 липня може призвести до раптового бажання розкошувати.

Говорячи про Марс, ця мотивувальна планета впливає на ваш грошовий сектор 20 липня, даючи вам заряд космічної енергії для досягнення ваших фінансових цілей. Повний місяць наступного дня — чудовий час для інвестицій у те, що може принести вам професійну або фінансову вигоду в довгостроковій перспективі.

Близнюки

Це важливий місяць для того, щоб зосередитися на своїх фінансах, а молодик 5 липня — ідеальний час для того, щоб скласти для себе новий бюджет, попросити про підвищення зарплати або розпочати потенційно прибутковий проєкт. Подбайте про борги або вирішіть будь-який фінансовий стрес, якого ви уникали, під час повного Місяця за два тижні — це зніме тягар з ваших плечей, якщо ви матимете план, як керувати справами.

Марс, що сприяє досягненню цілей, вступає у ваш знак 20 липня, тож у вас буде достатньо мотивації для того, щоб йти до своєї мети і розв’язати фінансові питання, які потребують вашої уваги саме зараз.

Рак

Це ваш сезон, Раки, тож, природно, саме час побалувати — особливо під час молодого Місяця у вашому знаку 5 липня. Перший тиждень місяця чудово підходить для того, щоб серйозніше поставитися до підробітку або проєкту.

Логістичний Меркурій цього тижня також впливає на ваш фінансовий сектор, тому ваша гра з цифрами буде на висоті. До середини місяця ви будете більш чітко і впевнено знати, як витрачати свої гроші, а сезон Лева принесе вам енергію і драйв, необхідні для складання літнього бюджету.

Лев

Це потужний місяць для досягнення ваших цілей, особливо з космічним мотиватором Марсом у секторі кар'єри в перші кілька тижнів липня. Просувайтеся вперед у професійних проєктах і зосередьтеся на неухильному просуванні до успіху. Логістичний Меркурій і Венера увійдуть у ваш знак у першій третині місяця, допомагаючи вам чіткіше виражати себе і залучати більше достатку у своє життя.

Повний Місяць у Козорогу 21 липня ідеально підходить для того, щоб позбутися шкідливих звичок у витрачанні коштів, тому станьте більш організованими. Це стане в пригоді, коли наступного дня розпочнеться сезон святкування днів народження, оскільки ви будете краще контролювати свої фінанси й, можливо, будете менш схильні до надмірних витрат на святкування.

Діва

Командна робота допоможе здійснитися мрії під час молодика 5 липня, тому не бійтеся звертатися до колег за ідеями або пропозиціями про співпрацю в першій половині місяця. Ці мозкові штурми можуть виявитися прибутковими. Мотивувальний Марс активізується у вашій кар'єрній сфері 20 липня, що дасть вам значний поштовх у досягненні професійних цілей і просуванні по службі.

Повний місяць наступного дня ідеально підходить для того, щоб взятися за сторонній проєкт або побічний заробіток і перетворити його на щось більше. 25 липня у ваш знак входить управитель логістики і ясного мислення Меркурій, тож відкладіть усі важливі підрахунки на кінець місяця.

Терези

Протягом першого тижня місяця ви можете досягти серйозних успіхів у професійних цілях і отримати значний достаток, тому складайте список справ і працюйте продуктивно. Якщо ви хочете запустити новий проєкт або розпочати нову еру в кар'єрі, молодик 5 липня — чудовий час для цього.

Уникайте брати кредити в останню хвилину або робити імпульсивні інвестиції в середині місяця, краще зробити це на початку липня. Якщо у вас є побічні справи, попросіть підтримки у друзів, щойно 22 липня з'являться впевнені вібрації сезону Лева.

Скорпіон

Перші кілька тижнів липня Марс перебуватиме у вашій зоні зобов'язань, тож якщо вам потрібно укласти договір або започаткувати нове ділове партнерство, це чудовий час. Повідомляти про свої потреби на роботі цього місяця також буде більш природно, тому поговоріть з начальством про підвищення або прибавку до зарплати, якої ви так довго добивалися, — вони будуть особливо зачаровані вашими талантами, коли настане середина місяця.

Стрілець

Мотивувальна планета Марс у перші кілька тижнів місяця перебуває у зоні роботи та рутини у вашій карті, тож ви, швидше за все, почуватиметеся продуктивнішими, ніж зазвичай. Скористайтеся цим сплеском уваги, щоб упорядкувати свої звички у витрачанні коштів і завершити затягнуті професійні проєкти.

Якщо вам потрібно позичити гроші або звернутися за фінансовою порадою до того, кому ви довіряєте, молодик 5 липня — вдалий час для цього. А ми, відповідно, дослухаємось до таких порад. Деякі несподівані робочі обов'язки можуть звалитися на вас в середині місяця, тому залиште час для того, щоб подбати про роботу. Використовуйте працьовитий повний місяць 21 липня, щоб зробити прагматичні фінансові кроки й взяти під контроль своє фінансове становище.

Козоріг

Молодий місяць 5 липня — чудовий час для початку нового ділового партнерства або для встановлення вигідних зв'язків, тож простягніть руку допомоги, щоб це сталося. Якщо ви працюєте над проєктом своєї пристрасті або побічним заробітком, перші кілька тижнів місяця можуть бути особливо позитивними для втілення їх у життя.

Тільки остерігайтеся приймати імпульсивні рішення близько 15 липня. Повний Місяць у вашому знаку 21 липня чудово підходить для досягнення ваших матеріальних цілей, незалежно від того, чи це стосується грошей, кар'єри чи чогось іншого. Пожинайте плоди всього, над чим ви працювали, і потіште себе чимось особливим.

Водолій

Можливо, на початку місяця ви серйозніше поставитеся до своїх фінансових цілей, і саме час скоригувати свій спосіб життя відповідно до цього. Використовуйте енергію молодика 5 липня, щоб скласти бюджет витрат і впорядкувати свої фінанси. Якщо у вас є побічний заробіток, з наближенням сезону Лева у вас з'явиться мотивація перетворити його на щось більше. Коли він офіційно розпочнеться 22 липня, можуть з'явитися ділові партнерства, тож використовуйте свою впевненість і харизму. Останній тиждень місяця — чудовий час для того, щоб скласти план погашення боргів, тож перегляньте все, що ви заборгували.

Риби

Якщо у вас є підробіток, який ви хочете перетворити на повноцінну роботу, перший тиждень місяця — ідеальний час, щоб взятися за справу — особливо під час молодика, що настане 5 липня. Продуктивність буде високою протягом усього місяця, тож завершуйте робочі проєкти, складайте солідний бюджет і впорядковуйте свої витрати. Повний місяць 21 липня підвищує моральний дух, коли йдеться про спільні проєкти, але також може викликати бажання розщедритися на дрібниці, тому не переборщіть.