Довідкова інформація

Новини CreditPlus

поради
Як витрачати гроші розумно — 7 порад

Фінансові труднощі часто з’являються через недостатній рівень доходу. Однак для багатьох проблема полягає в тому, що вони не витрачають гроші розумно або витрачають більше грошей, ніж заробляють. У цій статті ми розглянемо 7 способів, за допомогою яких ви зможете оптимізувати витрати й досягти своїх фінансових цілей.

Новий рік
Топ-10 бюджетних подарунків до Нового року

Last Christmas I gave you my heart — романтично, але до кишені не покладеш. Подарунки не обов'язково мають бути дорогими, щоб порадувати людину. Банальні, але дешеві сюрпризи на кшталт статуеток, шкарпеток, чашок з портретами не просто давно застаріли — про них ніхто й не згадує.

фінтех
5 відповідей про кар'єру у фінтеху

Фінтех — це галузь, яка набирає обертів і пропонує безліч різних можливостей. Ви можете вибрати роботу в спеціалізованій фірмі, такій як Revolut або Stripe, або в складі фінтех-команди в таких компаніях, як Accenture або Aon.

інновації
8 фінтех-інновацій, які впливають на споживчий досвід

Інновації в області фінтеху дозволяють фінансовим установам обслуговувати клієнтів новими й несподіваними способами. Фінансова галузь експериментує з автоматизацією

туризм
ТОП-7 найдорожчих країн для туриста

Фіорди Скандинавії та неонові вогні Сінгапуру, поп-культура Кореї проти бунту та монархії Британії — це й багато іншого туристи зможуть побачити зовсім скоро. Кордони відчиняться, і мандрівники будуть надолужувати те, що прогавили за час карантину.

фінтех
Фінтех-банки та стартапи працюють разом над зручним і надійним продуктом для користувачів

Фінтех-революція містить ряд інновацій, які з'явилися в останнє десятиліття і продовжують просувати світову економіку. Це стає можливим шляхом оптимізації наявних банківських послуг та усунення прогалин у фінансовій екосистемі.

фінтех
Емоційна реальність клієнтів як найважливіший компонент успіху фінтех-стартапу

Розмови про фінансові технології, як правило, зосереджені або на фінансових, або на технологічних аспектах нових продуктів або послуг. Але засновники та інші лідери в цій сфері повинні знати про третій компонент

M-Pesa
Кенійська система безготівкової оплати M-Pesa

M-Pesa, найбільша у світі мережа мобільних грошей, дозволила мільйонам африканців отримати доступ до безпечних і надійних банківських рішень.

Face ID
Все найцікавіше про технологію Face ID

Face ID - система розпізнавання осіб, яка представлена в смартфонах Apple. Технологія реалізована у вигляді сканера об'ємно-просторової форми обличчя людини, розробленого компанією Apple.

погашення кредиту в МФО
Як погасити проблемний кредит в МФО

Якби люди не залежали від обставин, більшу частину населення планети становили б багатії та середній клас. Є ситуації в зоні нашого впливу, а також обставини, на які ми не можемо впливати.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ