Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: з 8:00 до 23:00
Сб-Нд: з 8:00 до 22:00

Новини CreditPlus

Жінка з покупками
Скільки витрачають знаменитості на місяць?

У другій частині матеріалу про заробітки селебрітіс розповімо про те, скільки й на що щомісячно витрачають іноземні та українські знаменитості. Нагадаємо, перша стаття була присвячена темі доходів відомих людей.

Нагорода
Бренд CreditPlus вдруге поспіль визнаний «Вибором Країни»

Компанія CreditPlus здобула нагороду «Вибір Країни 2021» за версією експертної комісії премії. Дослідження проводилося за методикою URSA 50 (Ukrainian Rating System of Awards) серед підприємств які працюють в Україні, згідно з фінансовими показниками FinScore та MarketScore.

Знаменитості
Скільки заробляють знаменитості?

Стаття складається з двох частин: скільки заробляють відомі люди й скільки вони витрачають на місяць. Розповімо про те, який дохід у закордонних й українських селебрітіс і за рахунок чого вони отримують прибуток, крім творчої діяльності.

Гроші
Як отримують онлайн-кредити в країнах Європи

Підхід до кредитування в Україні та інших країнах Європи відрізняється незначно. В Україні гроші можна отримати швидше й легше, у Швеції доступні більші суми, а в Великій Британії можна взяти гроші на стартап.

visa
CreditPlus за підтримки Visa впровадила нову модель оцінки кредитних ризиків

В Україні запрацювала нова модель кредитного скорингу клієнтів фінансових компаній. Першим клієнтом даного проєкту, який було запроваджено компанією Visa спільно з Українським бюро кредитних історій (УБКІ), стала компанія CreditPlus (ТОВ «Авентус Україна»).

Гроші
Що робити, якщо ви не розрахували бюджет?

Правильно планувати бюджет — це мистецтво. Навчитися цього нескладно, але на перших етапах можна натрапити на труднощі. Як вийти зі становища і розв'язати фінансові питання — читайте далі.

Ноутбук
Знання в подарунок — де навчитися нового безкоштовно й дистанційно?

Щоб опанувати нову навичку, необов'язково платити. Ми підібрали безкоштовні освітні онлайн-платформи українською, російською та англійською мовами. Деякі курси ведуть викладачі кращих світових університетів.

Студенти
Як студенту знайти підробіток

Поєднувати роботу та навчання нелегко, але можливо за умови правильного розподілу часу та посильного графіка. Про те, де знайти підробіток з частковою зайнятістю і чи можна отримувати зарплату щодня — далі.

Цифри
Як формується кредитний рейтинг

Відповідаємо на популярні запитання: навіщо потрібен кредитний рейтинг і кредитна історія, чому для ухвалення рішення щодо кредиту на них спираються фінансові компанії, для чого роботодавці його перевіряють, як поліпшити КІ та чи можна її «очистити».

Гроші
Чим відрізняються депозит і накопичувальний рахунок — що вигідніше?

Накопичувальний рахунок і депозит — дві схожі, але водночас різні банківські послуги. Розповімо простими словами, чим відрізняються накопичення від депозиту, і що краще вибрати для комфортного отримання пасивного доходу.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований