Як погасити кредит

Погасити кредит у CreditPlus або оплатити нараховані відсотки й пеню можна одним зі способів

 • Платіжною карткою в особистому кабінеті. Для оплати онлайн-кредиту в CreditPlus можна використати платіжну картку, зареєстровану у вашому кабінеті, а також будь-яку іншу. Посилання для входу в особистий кабінет Кредит Плюс знаходиться у верхній частині сайту. Ми рекомендуємо використовувати цей спосіб, оскільки він швидкий і простий. Якщо ви користуєтесь мобільним застосунком CreditPlus, для погашення використовуйте картку, зареєстровану в ньому.
 • У терміналі «ПриватБанку».
 1. Авторизуйтесь через номер телефону, платіжну картку «ПриватБанку» чи QR-код
 2. Виберіть категорію «Інші платежі» та перейдіть у блок «Погашення кредитів / Поповнення карток
 3. Виберіть CreditPlus (Кредит Плюс — онлайн-зарахування)
 4. Вкажіть свій номер телефону або ІПН
 5. Внесіть платіж за кредитом

Або зайдіть у розділ «Комунальні платежі», в поле пошуку введіть код компанії CreditPlus — 41078230, а в призначенні платежу вкажіть свій ідентифікаційний код.

 • У «Приват24». Сплатіть кредит не виходячи з дому за допомогою онлайн-банкінгу «Приват24». Авторизуйтесь, перейдіть у розділ «Платежі», блок «Погашення кредитів / Поповнення карток», виберіть CreditPlus і виконайте платіж.
 • Через термінали EasyPay, City24 (зверніть увагу, що сплата кредиту через iBox та Sistema (SIS) недоступна). Для цього необхідно:
  1. вибрати CreditPlus у категорії «Банківські послуги» (в EasyPay — категорія «Банки та фінансові послуги»);
  2. ввести свій ІПН або номер мобільного телефону, який ви вказали при реєстрації;
  3. оплатити кредит або внести платіж відповідно до графіка.
 • У касі банку. Зверніться в будь-який банк та оплатіть рахунок через касу. В цьому разі необхідно надати реквізити компанії CreditPlus.

ТОВ «АВЕНТУС УКРАЇНА»
ЄДРПОУ 41078230
Рахунок № UA443052990000026505015000946
в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (МФО 305299)
Призначення платежу: «Платіж за кредитом №ХХХХ, клієнт ПІБ, ІПН ХХХХХХХХХХ»

Зверніть увагу:

 • CreditPlus не стягує додаткові платежі зі своєї сторони, коли клієнт здійснює платіж за кредитом. Але банки та платіжні провайдери можуть стягувати додаткову комісію;
 • у разі погашення через касу банк може стягувати додаткову комісію, а платіж може надійти на наш рахунок тільки за кілька днів. Згідно з умовами договору, датою платежу вважається дата зарахування грошових коштів на наш рахунок.