Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків цілодобово

Швидкий кредит – що це, і куди звертатись, щоб отримати гроші

Швидкий кредит надають у мікрофінансових компаніях, що спеціалізуються на мікрокредитуванні. Такі організації дають термінові кредити на картку з мінімальними вимогами та простим оформленням. Знайти мікрофінансові компанії (МФО) можна в інтернеті. Як правило, послуги надаються онлайн, і рідше офлайн. У CreditPlus можна взяти моментальний кредит онлайн на картку до 15000 гривень зі строком платежу до 30 днів.

Хто може взяти швидкий кредит на картку?

Взяти онлайн-кредит досить просто, всі МФО лояльні до своїх клієнтів і запитують мінімальні вимоги:

 • необхідно бути громадянином України віком від 18 років;
 • з документів потрібні паспорт та ІПН;
 • кредитна історія і джерело доходу не мають значення.

Для оформлення потрібен гаджет з камерою, а також платіжна картка будь-якого українського банку. Вона повинна бути оформлена на ваше ім'я. На балансі необхідно мати мінімум 1 гривню.

Як отримати швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків цілодобово в CreditPlus?

 1. Створіть особистий кабінет на сайті або за допомогою мобільного застосунку CreditPlus, для цього пройдіть коротку реєстрацію. В особистому кабінеті ви зможете швидко подавати заявки на новий кредит, а також стежити за строком платежів наявних позик.
 2. Вкажіть номер контактного телефону. З його допомогою ми будемо надавати вам важливу фінансову інформацію, що стосується оформлення і погашення кредиту.
 3. Заповніть анкету, додайте вашу фотографію. Швидше і зручніше заповнити анкету за допомогою сервісу BankID НБУ, для цього потрібно натиснути на кнопку «Зареєструватися через BankID НБУ» і слідувати запропонованій інструкції: вибрати банк, в якому у вас є рахунок (платіжна картка), авторизуватися за допомогою вашого пароля і підтвердити процедуру верифікації даних. Після верифікації сервіс BankID передасть інформацію в реєстраційну анкету. Це займе менш як хвилину.
 4. Додайте вашу платіжну картку. Вона необхідна для того, щоб ми могли перерахувати вам гроші після оформлення швидкої позики.
 5. Подайте заявку на кредит. При виборі суми та строку платежу ви відразу побачите суму до погашення з урахуванням процентів.
 6. Дочекайтеся рішення щодо заявки. Ви отримаєте відповідь в SMS і на email.
 7. Коли компанія схвалить заявку, на електронну пошту прийде договір. Щоб підписати його, відправте SMS-код, який прийде на ваш мобільний номер. Після того як договір набере чинності, ви отримаєте грошовий переказ на картку протягом декількох хвилин.

Які умови на швидкий кредит пропонує CreditPlus?

У CreditPlus є два кредитні продукти: перша позика і повторна позика.

 1. На перший кредит, для всіх клієнтів діє знижена процентна ставка 0,01% на день на перший обраний період, за умовами програми лояльності. Строк позики складає до 365 днів зі строком внесення платежу до 30 днів. Доступна сума — до 15000 гривень.
 2. На повторний кредит діє стандартна процентна ставка 1,5% на день. Строк позики той самий, а сума збільшується до 25000 гривень. Повторна миттєва позика на картку оформляється швидше та без додаткових перевірок.

Переваги швидких кредитів онлайн на картку

 • Оперативний сервіс. Як правило, за першого звернення клієнт отримує гроші менш ніж за годину. Для повторних клієнтів час скорочується до декількох хвилин.
 • Великі знижки. Для нових клієнтів доступна знижена процентна ставка в 0,01% на день на перший обраний період. Таким чином, переплата під час повернення в перший період мінімальна.
 • Дистанційне оформлення. Клієнт проходить усі етапи віддалено — в онлайн-режимі за допомогою будь-якого гаджета. Зі смартфона комфортніше працювати із сервісом в додатку.
 • Зручний переказ. Компанія перераховує схвалену суму на платіжну картку клієнта.
 • Мінімум документів зі сторони клієнта.

Швидкі кредити так само впливають на кредитну історію, як і банківські. Тому якщо у вас погана КІ, і ви хочете максимально просто її поліпшити — подайте заявку в МФО (навіть на мінімальну суму), вчасно погасіть кредит, і ваша історія покращиться.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 25000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день в розмірі 3% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менше ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 1% від первісної суми кредиту, але не менше ніж 10 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит