Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: з 8:00 до 23:00
Сб-Нд: з 8:00 до 22:00

Швидкий кредит онлайн на картку

До 10 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Як і де отримати швидкий кредит на картку?

Клієнти обирають компанію, спираючись не тільки на строки, суми та процентну ставку. Один з ключових чинників прийняття рішення — можливість отримати гроші легко й оперативно.

Які компанії видають швидкі кредити?

Мікрофінансові організації спеціалізуються на швидких кредитах онлайн. У порівнянні з банками процес оформлення в МФО проходить простіше. Клієнту не потрібно чекати рішення протягом декількох днів або тижнів. Також мінімізована ймовірність відмови. Це пов'язано з тим, що у МФО менше вимог до позичальника, ніж у банків. Наприклад, клієнтові не потрібно надавати документи, які підтверджують дохід, офіційне працевлаштування або наявність нерухомості.

Приклади ситуацій, у яких може допомогти швидкий кредит

 • Затримка зарплати — необхідні гроші на базові потреби.
 • Непередбачені витрати на ремонт або купівлю нової речі — зламалася техніка, автомобіль тощо.
 • Витрати на здоров'я — знадобилася медична послуга, діагностика або препарати.
 • Форс-мажор — потрібні гроші під час відпочинку, але немає можливості повернутися додому або взяти в борг у близьких.
 • Купівля товару або послуги на вигідних умовах — магазин техніки проводить короткострокову акцію, однак у цей момент у вас немає повної суми.

Чим швидкі кредити онлайн кращі за кредити в банках?

 • Оперативний сервіс. Як правило, за першого звернення клієнт отримує гроші менш ніж за годину. Для повторних клієнтів час скорочується до декількох хвилин.
 • Великі знижки. Для нових клієнтів доступна акційна ставка в 0,01% на день. Таким чином, переплата під час повернення мінімальна.
 • Дистанційне оформлення. Клієнт проходить усі етапи віддалено — в онлайн-режимі за допомогою будь-якого гаджета. Зі смартфона комфортніше працювати з сервісом у додатку.
 • Зручний переказ. Компанія перераховує схвалену суму на особистий рахунок клієнта — це може бути дебетова або кредитна картка.
 • Мінімум документів з боку клієнта.

Крім того, успішна співпраця з мікрофінансовими компаніями здатна підвищити кредитний рейтинг. Погану кредитну історію можна реабілітувати, якщо клієнт по черзі оформить кілька кредитів у МФО і вчасно закриє кожен. Найчастіше це займає до 5-6 місяців.

Що потрібно, щоб оформити кредит онлайн швидко?

Щоб оформити онлайн-кредит, необхідно бути громадянином України віком від 18 років. З документів потрібні паспорт та ІПН. Кредитна історія та джерело доходу не мають значення.

Для оформлення потрібен гаджет з камерою, а також картка будь-якого українського банку. Вона повинна бути оформлена на ваше ім'я. На балансі необхідно мати мінімум 1 гривню.

Як отримати кредит на картку терміново?

 1. Створіть обліковий запис на сайті або в додатку CreditPlus. Після короткої реєстрації у вас з'явиться особистий кабінет. У ньому ви зможете відстежувати статус кредиту.
 2. Заповніть анкету і прикріпіть фото або скан-копії ІПН та паспорта (або ID-карти). Важливо, щоб зображення були невідредаговані, і всі дані були чіткими.
 3. Прив'яжіть до профілю картку, на яку компанія перекаже кошти. Для цього вкажіть дані картки та відправте SMS-код для підтвердження.
 4. Подайте заявку на кредит. Під час вибору суми й терміну ви відразу побачите суму до погашення з урахуванням відсотків.
 5. Дочекайтеся рішення щодо заявки. Ви отримаєте відповідь у SMS і на email.
 6. Коли компанія схвалить заявку, на електронну пошту надійде договір. Щоб підписати його, надішліть SMS-код, який прийде на ваш мобільний номер. Після того як договір набере чинності, ви отримаєте грошовий переказ на картку протягом декількох хвилин.
Послуги кредитування