Довідкова інформація

Швидкий кредит онлайн на картку

До 10 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
Сума
Проценти

Сума погашення

ОТРИМАТИ ГРОШІ

Швидкий кредит — найбільш оптимальна за умовами та часом послуга, коли гроші потрібні терміново. Як правило, експрес-кредити можна оформити за 15-20 хвилин. Час очікування залежить від конкретної компанії. CreditPlus видає гроші швидко й без додаткових перевірок. Клієнту не потрібно надавати довідки про доходи або з місця роботи. Буде потрібен мінімальний пакет документів і банківська картка. Після того як договір набере чинності, на неї моментально перекажуть гроші.

Як взяти швидкий кредит в CreditPlus

CreditPlus максимально спростив процедуру оформлення і видачі кредиту, щоб клієнт миттєво отримав гроші. Йому не потрібно особисто звертатися до відділення банку або іншої фінустанови, заповнювати довгі анкети. Також не треба очікувати первинного перегляду фахівцем, потім рішення банку щодо кредитної історії, а після — остаточного схвалення або відмови.

Ми використовуємо автоматизовані скорингові технології. Такі інновації дозволяють спростити процес розгляду заявок, скоротити час видачі позик і мінімізувати вимоги. 3 кроки, щоб взяти позику:

оформити заявку

вибрати суму й термін на онлайн-калькуляторі

заповнити анкету швидкої позики

зареєструватися й отримати рішення щодо заявки

підтвердити договір

підписати договір за допомогою SMS-коду й отримати гроші

Переваги швидких кредитів в Украиїні

Ми надаємо послуги максимально швидко, і позичальник отримує необхідну суму вчасно. Процес оформлення першого кредиту займає до 15 хвилин. Але якщо клієнт звернеться до нас знову, він зможе взяти повторну позику ще швидше. Подача заявки займе до 5 хвилин. Скорингова система та наші фахівці перевіряють всю інформацію про позичальника при першому зверненні. Вона фіксується й зберігається. Тому час очікування скоротиться в декілька разів.

 • Ставка на перший кредит — 0,01% на день. Клієнт, який вперше звертається в нашу компанію, отримає гроші на акційних умовах. До кінця терміну він поверне практично ту ж суму.
 • Усе проходить в інтернеті: від подачі заявки до ухвалення рішення щодо неї.
 • Доступно в будь-якій точці України. Ми не прив'язані до конкретного місця. Ви зможете отримати гроші швидко, не залишаючи будинок, офіс, місце відпочинку або будь-яку іншу локацію.
 • Комфортні суми й терміни. Мікрофінансові організації видають порівняно невеликі суми. Ми не переступаємо поріг середньої зарплати українця, щоб з наступних виплат позичальник без зусиль зміг погасити позику.
 • Подовження без обмежень. Якщо в клієнта не вистачає коштів для погашення позики, він може скористатися пролонгацією. Доступно стільки сеансів, скільки буде потрібно.

Де та як швидко повернути кредит

 1. Погашення через особистий кабінет. Найбільш проста та зручна процедура. Оплата карткою.
 2. Закриття позики в Приват24. Оплата карткою.
 3. Внесення коштів через термінали ПриватБанку, Ibox, EasyPay, City24, Sistema. Оплата готівкою.
 4. Звернення в банк. Клієнт може погасити позику в касі будь-якого українського банку. Час переказу грошей — до 3-х робочих днів.

Програма лояльності

Усі клієнти CreditPlus автоматично приєднуються до нашої програми лояльності. Ми даруємо знижки в день народження, відправляємо промокоди тим, хто вчасно закриває кредити, і багато іншого. Щоб активувати знижку на наступний кредит, потрібно ввести промокод. Ми надсилаємо всю необхідну інформацію в супровідному листі. У ньому зашито посилання, яке направить користувача для активації знижки за промокодом.

Компанія регулярно проводить різні онлайн-акції, конкурси та промо. В їхніх межах можна виграти призи (гіроборди, смартфони, телевізори та інші гаджети), подорожі, знижки тощо.

Юридична інформація про компанію

CreditPlus — український бренд, який належить міжнародній мережі Aventus Group. Повна юридична назва — ТОВ "Авентус Україна" ЄДРПОУ 41078230.

Компанія має у своєму розпорядженні всі необхідні документи та дозволи на діяльність:

Відсоткова ставка

 • Знижена відсоткова ставка: 0,01% на день. Річна відсоткова ставка — 3,65%.
 • Стандартна відсоткова ставка: 1,9% на день. Річна відсоткова ставка — 693,5%.

Приклад розрахунку при оформленні кредиту зі зниженою відсотковою ставкою 0,01% в день

Розмір кредиту — 1000 грн, тривалість — 10 днів, відсотки — 0,01% на день.

(0,0001 * 10 * 1000) + 1000 = 1001 грн. Підсумковий розмір платежу: 1001 грн.

Приклад розрахунку онлайн-кредиту зі стандартною відсотковою ставкою 1,9% на день

Розмір кредиту — 1000 грн, тривалість — 10 днів, відсотки — 1,9% на день.

(0,019 * 10 * 1000) + 1000 = 1190 грн. Підсумковий розмір платежу: 1190 грн.

Консультація та розв'язання додаткових питань