Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. - Нд.: 8:00 - 22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

За допомогою цього віджету ви можете подати Товариству попередню заявку з бажаними умовами кредитування. Для детального обрахунку ваших витрат перейдіть до кредитного калькулятора

Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків цілодобово

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Швидко гроші – що це, і куди звертатись, щоб отримати швидкий кредит

Швидкий кредит надають у мікрофінансових компаніях, що спеціалізуються на мікрокредитуванні. Такі організації дають термінові кредити на картку з мінімальними вимогами та простим оформленням. Знайти мікрофінансові компанії (МФО) можна в інтернеті. Як правило, послуги надаються онлайн, і рідше офлайн. У CreditPlus можна взяти моментальний кредит онлайн на картку до 15000 гривень зі строком платежу до 30 днів.

Хто може взяти швидкий кредит на картку?

Взяти онлайн-кредит досить просто, всі МФО лояльні до своїх клієнтів і запитують мінімальні вимоги:

 • необхідно бути громадянином України віком від 18 років;
 • з документів потрібні паспорт та ІПН;
 • кредитна історія і джерело доходу не мають значення.

Для оформлення потрібен гаджет з камерою, а також платіжна картка будь-якого українського банку. Вона повинна бути оформлена на ваше ім'я. На балансі необхідно мати мінімум 1 гривню.

Як отримати швидкий кредит на картку?

 1. Створіть особистий кабінет на сайті або за допомогою мобільного застосунку CreditPlus, для цього пройдіть коротку реєстрацію. В особистому кабінеті ви зможете швидко подавати заявки на новий кредит, а також стежити за строком платежів наявних позик.
 2. Вкажіть номер контактного телефону. З його допомогою ми будемо надавати вам важливу фінансову інформацію, що стосується оформлення і погашення кредиту.
 3. Заповніть анкету, додайте вашу фотографію. Швидше і зручніше заповнити анкету за допомогою сервісу BankID НБУ, для цього потрібно натиснути на кнопку «Зареєструватися через BankID НБУ» і слідувати запропонованій інструкції: вибрати банк, в якому у вас є рахунок (платіжна картка), авторизуватися за допомогою вашого пароля і підтвердити процедуру верифікації даних. Після верифікації сервіс BankID передасть інформацію в реєстраційну анкету. Це займе менш як хвилину.
 4. Додайте вашу платіжну картку. Вона необхідна для того, щоб ми могли перерахувати вам гроші після оформлення швидкої позики.
 5. Подайте заявку на кредит. При виборі суми та строку платежу ви відразу побачите суму до погашення з урахуванням процентів.
 6. Дочекайтеся рішення щодо заявки. Ви отримаєте відповідь в SMS і на email.
 7. Коли компанія схвалить заявку, на електронну пошту прийде договір. Щоб підписати його, відправте SMS-код, який прийде на ваш мобільний номер. Після того як договір набере чинності, ви отримаєте грошовий переказ на картку протягом декількох хвилин.

Які умови на миттєвий кредит на картку без поручителя пропонує CreditPlus?

У CreditPlus є два кредитні продукти: перша позика і повторна позика.

 1. На перший кредит, для всіх клієнтів діє знижена процентна ставка 0,01% на день на перший обраний період, за умовами програми лояльності. Строк позики складає до 365 днів зі строком внесення платежу до 30 днів. Доступна сума — до 15000 гривень.
 2. На повторний кредит діє стандартна процентна ставка 2,2% на день. Строк позики той самий, а сума збільшується до 25000 гривень. Повторна миттєва позика на картку оформляється швидше та без додаткових перевірок.

Переваги миттєвого кредиту онлайн на картку

 • Оперативний сервіс. Як правило, за першого звернення клієнт отримує гроші менш ніж за годину. Для повторних клієнтів час скорочується до декількох хвилин.
 • Великі знижки. Для нових клієнтів доступна знижена процентна ставка в 0,01% на день на перший обраний період. Таким чином, переплата під час повернення в перший період мінімальна.
 • Дистанційне оформлення. Клієнт проходить усі етапи віддалено — в онлайн-режимі за допомогою будь-якого гаджета. Зі смартфона комфортніше працювати із сервісом в додатку.
 • Зручний переказ. Компанія перераховує схвалену суму на платіжну картку клієнта.
 • Мінімум документів зі сторони клієнта.

Швидкі кредити так само впливають на кредитну історію, як і банківські. Тому якщо у вас погана КІ, і ви хочете максимально просто її поліпшити — подайте заявку в МФО (навіть на мінімальну суму), вчасно погасіть кредит, і ваша історія покращиться.

Послуги кредитування
Отримати