Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Нд: з 8:00 до 22:00

Миттєвий кредит на карту
без поручителя

До 15 000 грн під 0,01% на день

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Що таке Миттєвий кредит на карту і де його взяти?

Швидкий кредит надають у мікрофінансових компаніях, що спеціалізуються на мікрокредитуванні. Такі організації дають короткострокові швидкі позики на карту з мінімальними вимогами і простим оформленням. Знайти мікрофінансові компанії (МФО) можна в інтернеті, як правило, послуги надаються онлайн, і рідше офлайн. У CreditPlus можна взяти моментальний кредит онлайн на карту до 15000 гривень на термін до 30 днів.

Хто може взяти моментальний кредит онлайн на карту?

Взяти онлайн-кредит досить просто, всі МФО лояльні до своїх клієнтів, і пред'являють мінімальні вимоги:

 • необхідно бути громадянином України віком від 18 років;
 • з документів будуть потрібні паспорт та ІПН;
 • кредитна історія і джерело доходу не мають значення.

Для оформлення потрібен гаджет з камерою, а також карта будь-якого українського банку. Вона повинна бути оформлена на ваше ім'я. На балансі необхідно мати мінімум 1 гривню.

Як отримати швидкий кредит онлайн в CreditPlus?

 1. Створіть особистий кабінет на сайті або за допомогою додатка CreditPlus, для цього пройдіть коротку реєстрацію. В особистому кабінеті ви зможете швидко подавати заявки на новий кредит, а також стежити за термінами погашення наявних позик.
 2. Вкажіть номер контактного телефону. З його допомогою ми будемо надавати вам важливу фінансову інформацію, що стосується оформлення і погашення кредиту.
 3. Заповніть анкету, додайте вашу фотографію. Швидше і зручніше заповнити анкету за допомогою сервісу BankID НБУ, для цього потрібно натиснути на кнопку «Зареєструватися через BankID НБУ» і слідувати запропонованій інструкції: вибрати банк, в якому у вас є рахунок (платіжна або кредитна карта), авторизуватися за допомогою вашого пароля і підтвердити процедуру верифікації даних. Після верифікації, сервіс BankID передасть інформацію в реєстраційну анкету. Це займе менше хвилини.
 4. Додайте вашу платіжну карту. Вона необхідна для того, щоб ми могли перерахувати вам гроші після оформлення швидкої позики.
 5. Подайте заявку на кредит. При виборі суми і терміна ви відразу побачите суму до погашення з урахуванням відсотків.
 6. Дочекайтеся рішення по заявці. Ви отримаєте відповідь в SMS і на email.
 7. Коли компанія схвалить заявку, на електронну пошту прийде договір. Щоб підписати його, відправте SMS-код, який прийде на ваш мобільний номер. Після того як договір набере чинності, ви отримаєте грошовий переказ на карту протягом декількох хвилин.

Які умови на швидку позику пропонує CreditPlus?

У CreditPlus є два кредитні продукти: перша швидка позика і повторна позика.

 1. На перший кредит, для всіх клієнтів діє знижена відсоткова ставка 0,01% в день, за умовами програми лояльності. Термін позики не більше 30 днів. Доступна сума до 15000 гривень.
 2. На повторний кредит діє стандартна процентна ставка 1,9% в день. Термін позики до 30 днів, а сума збільшується до 25000 гривень. Повторна миттєва позика на картку оформляється швидше, та без перевірок.

Переваги миттєвого кредиту онлайн на карту в Кредит Плюс

 • Оперативний сервіс. Як правило, при першому зверненні клієнт отримує гроші менш ніж за годину. Для повторних клієнтів час скорочується до декількох хвилин.
 • Великі знижки. Для нових клієнтів доступна акційна ставка в 0,01% в день. Таким чином, переплата при поверненні мінімальна.
 • Дистанційне оформлення. Клієнт проходить всі етапи віддалено - в онлайн-режимі за допомогою будь-якого гаджета. З смартфона комфортніше працювати з сервісом в додатку.
 • Зручний переказ. Компанія перераховує схвалену суму на особистий рахунок клієнта — це може бути дебетова або кредитна картка.
 • Мінімум документів з боку клієнта.

Швидкі кредити так само впливають на кредитну історію, як і банківські. Тому якщо у вас погана КІ, і ви хочете максимально просто її поліпшити - просто подайте заявку в МФО, навіть на мінімальну суму і мінімальний термін, вчасно її погасіть, і ваша історія покращиться.

Послуги кредитування