Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит онлайн на карту 24/7

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Де взяти кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7 без дзвінків

CreditPlus — популярна фінансово-технологічна компанія, де можна цілодобово взяти гроші у кредит 24/7. Сервіс автоматично приймає заявки, проводить верифікацію та укладає договір в онлайн-режимі. Це дозволяє оформляти мікропозики в будь-який час і спрощує процес отримання грошей. Зареєстровані клієнти можуть оформити кредит онлайн цілодобово без відмови та надання документів.

Як взяти кредит онлайн на карту срочно і без відказу 24/7

Цілодобове оформлення кредитів можливе за допомогою додатку CreditPlus та за допомогою онлайн-платформи. Покрокова інструкція від реєстрації заявки й до отримання грошей на картку:

 1. визначаємось із необхідною сумою грошей і строком платежу (від 3 до 30 днів);
 2. заповнюємо реєстраційну анкету. Можна скористатися сервісами BankID НБУ для верифікації даних та прискорення заповнення анкети;
 3. очікуємо на отримання відповіді від CreditPlus. Якщо відповідь позитивна, читаємо кредитний договір, який надійде вам, і підписуємо його SMS-кодом;
 4. за кілька хвилин після цього гроші будуть відправлені на вашу платіжну картку.

Які переваги ми надаємо при оформленні кредиту онлайн на карту срочно і без відказу 24/7

 • Цілодобово приймаємо та опрацьовуємо будь-які заявки без обмежень щодо кредитної історії. Ми розглядаємо 100% запитів та схвалюємо більшість із них. Наш підхід не полягає у видачі кредитів лише тим категоріям позичальників, які мають ідеальний кредитний рейтинг. Ми цілодобово оформляємо кредити навіть клієнтам із поганою кредитною історією.
 • Видаємо кредити на будь-які цілі. Зважаючи на те, що у кожного можуть з'явитися складні ситуації в житті, ми не питаємо мети кредитування. Ви гарантовано можете розраховувати на кредит без відмови, навіть якщо вам не вистачає грошей на таку дрібницю, як нові навушники.
 • Швидке оформлення та ухвалення рішення. Для того щоб взяти кредит, вам не знадобиться багато часу та зусиль. Менш ніж 15 хвилин — і гроші будуть на вашій платіжній картці. Рішення ухвалюється системою автоматично.
 • Без прив'язки до графіка. Ви жодним чином не залежите від часу роботи нашої компанії. Подайте запит, коли вам зручно — ми цілодобово приймаємо заявки на кредит онлайн.
 • Без вихідних та перерв. Ви маєте можливість отримати гроші тоді, коли стаціонарні банки вже не працюють. Ми видаємо кредити 24/7 у святкові та вихідні дні включно.
 • Доступно навіть уночі. Ми працюємо для вас навіть у нічні зміни, щоби ви могли без проблем отримати потрібну суму. Якщо вам терміново знадобилися гроші після опівночі, звертайтесь до нас.

Що потрібно знати про перший і повторний кредит онлайн на карту 24/7

Як ми згадували раніше, на всю процедуру вам знадобиться мінімум часу. Таким чином, менш ніж за годину потрібна сума вже буде на вашій картці. Що потрібно зробити?

Новому клієнту:

 • оцініть, скільки грошей потрібно повернути наприкінці строку;
 • зареєструйтесь. Необхідно внести основні дані себе, які запитує система. Жодних довідок чи поручителів. Мінімум інформації — ПІБ, ІПН, номер платіжної картки тощо. Найважливіше — вказуйте тільки правдиві дані, а також уважно заповнюйте анкету, щоб уникнути помилок;
 • зачекайте, поки вашу анкету розгляне система та ухвалить рішення;
 • після схвалення дочекайтесь SMS зі спеціальним кодом, за допомогою якого ви підпишете договір через інтернет.

Постійному клієнту:

 • авторизуйтесь в особистому кабінеті на сайті або зайдіть з мобільного застосунку;
 • виберіть суму та строк платежу (вводити свої дані повторно не потрібно, оскільки вони вже збережені в системі);
 • дочекайтеся рішення та підпишіть договір.

Як клієнт отримає гроші?

Після оформлення цілодобового онлайн-кредиту ми надішлемо гроші на картку, вказану вами під час реєстрації. Такий спосіб набагато зручніший, оскільки переказ надійде вам практично миттєво. Надалі ви можете самостійно розпоряджатися, як вчинити: можна зняти потрібну суму в будь-який час у будь-якому банкоматі, при цьому ви не залежатимете від графіка роботи МФО, або залишити кошти на картці.

Як ми опрацьовуємо цілодобові кредити онлайн?

Ми приймаємо заявки незалежно від часу дня та ночі. Однак, якщо ви наш новий клієнт і подали запит на кредит після 2 години ночі, анкета потрапить до категорії очікування. Вже о 8-й ранку ви зможете дізнатися рішення й отримати потрібну суму. Постійні клієнти мають можливість оформити кредит навіть у проміжок часу між 2:00 та 8:00, оскільки інформація щодо них вже перевірена та збережена.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 25000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день в розмірі 3% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менше ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 1% від первісної суми кредиту, але не менше ніж 10 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит