Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Сума:
грн
-
+
Строк платежу:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Кредит 24/7

До 15 000 грн під 0,01% на день

Де взяти кредит онлайн 24/7

CreditPlus — популярна фінансово-технологічна компанія, де можна цілодобово взяти гроші у кредит 24/7. Сервіс автоматично приймає заявки, проводить верифікацію та укладає договір в онлайн-режимі. Це дозволяє оформляти мікропозики в будь-який час і спрощує процес отримання грошей. Зареєстровані клієнти можуть оформити кредит онлайн цілодобово без відмови та надання документів.

Як взяти кредит 24/7 у CreditPlus

Цілодобове оформлення кредитів можливе за допомогою додатку CreditPlus та за допомогою онлайн-платформи. Покрокова інструкція від реєстрації заявки й до отримання грошей на картку:

 1. за допомогою кредитного калькулятора визначаємось із необхідною сумою грошей і терміном. Тут можна переглянути відсоткові нарахування за користування кредитом;
 2. заповнюємо реєстраційну анкету. Можна скористатися сервісами BankID НБУ для верифікації даних та прискорення заповнення анкети;
 3. очікуємо на отримання відповіді від CreditPlus. Якщо відповідь позитивна, знайомимося з кредитним договором і підписуємо його;
 4. за кілька хвилин після цього гроші будуть відправлені на вашу картку.

Наші переваги

 • Цілодобово приймаємо та обробляємо будь-які заявки без обмежень щодо кредитної історії. Ми завжди готові підставити плече у скрутній ситуації та допомогти матеріально. Саме тому ми розглядаємо 100% запитів та схвалюємо більшість із них. Наш підхід не полягає у видачі кредитів лише тим категоріям позичальників, які мають ідеальний кредитний рейтинг. Ми цілодобово оформляємо кредити навіть клієнтам із поганою кредитною історією.
 • Видаємо кредити на будь-які цілі. Зважаючи на те, що у кожного можуть з'явитися складні ситуації в житті, ми не питаємо мети кредитування. Ви гарантовано можете розраховувати на кредит без відмови, навіть якщо вам не вистачає грошей на таку дрібницю, як нові навушники.
 • Швидке оформлення та ухвалення рішення. Для того щоб взяти кредит, вам не знадобиться багато часу та зусиль. Менш ніж 15 хвилин — і гроші будуть на вашій картці. Рішення ухвалюється системою автоматично.
 • Без прив'язки до графіка. Ви жодним чином не залежите від часу роботи нашої компанії. Подайте запит, коли вам зручно — ми цілодобово приймаємо заявки на кредит онлайн.
 • Без вихідних та перерв. Ви маєте можливість отримати гроші тоді, коли стаціонарні банки вже не працюють. Ми видаємо кредити 24/7 у святкові та вихідні дні включно.
 • Доступно навіть уночі. Ми працюємо для вас навіть у нічні зміни, щоби ви могли без проблем отримати потрібну суму. Якщо вам терміново знадобилися гроші після опівночі, звертайтесь до нас.

Особливості оформлення кредиту цілодобово

Як ми згадували раніше, на всю процедуру вам знадобиться мінімум часу. Таким чином, менш ніж за годину потрібна сума вже буде на вашій картці. Що потрібно зробити?

Новому клієнту:

 • оцініть за допомогою кредитного калькулятора, скільки грошей потрібно повернути наприкінці строку;
 • зареєструйтесь. Необхідно внести основні дані себе, які запитує система. Жодних довідок чи поручителів. Мінімум інформації — ПІБ, ІПН, номер картки тощо. Найважливіше — вказуйте тільки правдиві дані, а також уважно заповнюйте анкету, щоб уникнути помилок;
 • зачекайте, поки вашу анкету розгляне система та ухвалить рішення. Оскільки сервіс цілодобовий, вам не доведеться чекати робочого часу компанії;
 • після схвалення дочекайтесь SMS зі спеціальним кодом, за допомогою якого ви підпишете договір через інтернет.

Постійному клієнту:

 • авторизуйтесь в особистому кабінеті на сайті або зайдіть з мобільного додатку;
 • виберіть суму та строк (вводити свої дані повторно не потрібно, оскільки вони вже збережені в системі);
 • дочекайтеся рішення та підпишіть договір.

Як клієнт отримає гроші?

Після оформлення цілодобового онлайн-кредиту ми надішлемо гроші банківським переказом на картку, вказану вами під час реєстрації. Такий спосіб набагато зручніший, оскільки переказ надійде вам практично миттєво. Надалі ви можете самостійно розпоряджатися, як вчинити: можна зняти потрібну суму в будь-який час у будь-якому банкоматі, при цьому ви не залежатимете від графіка роботи МФО, або залишити кошти на карті.

У чому особливість оформлення кредиту вночі?

Ми приймаємо заявки незалежно від часу дня та ночі. Однак, якщо ви наш новий клієнт і подали запит на кредит після 2 години ночі, анкета потрапить до категорії очікування. Вже о 8-й ранку ви зможете дізнатися рішення й отримати потрібну суму. Постійні клієнти мають можливість оформити кредит навіть у проміжок часу між 2:00 та 8:00, оскільки інформація щодо них вже давно перевірена та збережена.

Послуги кредитування