Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Періодичність платежів:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Позика онлайн

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Дебетова або кредитна картка дозволяє скористатися безліччю послуг, крім переказу коштів та оплати товарів. За допомогою платіжної картки можна отримувати персональні знижки, підтверджувати особистість (наприклад, через Bank ID), швидко отримувати позики онлайн — і все це не виходячи з дому.

Позику онлайн видають кредитні організації, які в Україні представляють банки й мікрофінансові компанії. Найлегше отримати позику в МФО, оскільки їхні вимоги лояльніші, а процедура оформлення — простіша. У банку працює комплексний системний підхід до кредитування, через що процес більш трудомісткий. Розраховувати на схвалення можуть ті клієнти, які раніше успішно користувалися послугами конкретного банку, або володіють позитивною кредитною історією.

Позика в МФО має такі переваги

 • Не потрібна картка конкретного бренду. Отримати гроші в МФО можна на платіжну картку будь-якого українського банку. Той, хто оформляє кредит у банку, повинен мати картку саме цього бренду. Навіть якщо клієнт не планує надалі користуватися продуктами даного банку.
 • Необхідний мінімальний пакет документів.
 • Дистанційне обслуговування. Клієнту не потрібно приїжджати в офіс обслуговчої кредитної організації, щоб надати документи й отримати кошти.
 • Цілодобовий сервіс. Клієнт може звернутися за позикою в будь-який час
 • Оперативність та злагодженість процесів. Усі кроки оформлення кредиту детальні й одночасно зрозумілі. Завдяки цьому подача заявки, реєстрація, складання і надсилання договору, а також переказ грошей проходять максимально швидко. Повторні звернення займають у 2-3 рази менше часу.
 • Лояльність до кредитних історій. Під час ухвалення рішення про схвалення або відмову в позиці МФО не спираються виключно на кредитний рейтинг потенційного клієнта.

Умови отримання позики

Необхідні документи:

 • паспорт або ID-карта;
 • РНОКПП (ідентифікаційний код).

Вимоги до клієнта:

 • вік від 18 років;
 • громадянство України;
 • наявність платіжної картки будь-якого банку України, на рахунку якої є хоча б 1 грн;
 • відсутність поточних прострочених кредитів в обраній організації.

Що не потрібно:

 • довідка з місця роботи;
 • застави й поручителі;
 • офіційне працевлаштування — отримати позику можуть студенти, пенсіонери або люди в декретній відпустці.

Як оформляється позика на картку онлайн?

 1. Створіть обліковий запис на сайті CreditPlus. Реєстрація проходить швидко й легко — введіть свій номер мобільного і ПІБ.
 2. Заповніть усі поля в анкеті.
 3. Верифікуйтесь через BankID НБУ або зробіть фото з паспортом. Інформація на документах повинна бути зрозумілою, не відредагованою й актуальною.
 4. Прив'яжіть платіжну картку до облікового запису. Попередньо перевірте, чи відкриті вхідні та вихідні платежі. Зробіть це в інтернет-банкінгу або зателефонуйте на гарячу лінію банку. Для верифікації вкажіть дані картки, а після цього введіть SMS-код, який надійде на ваш номер.
 5. Подайте заявку з бажаною сумою і строком платежу.
 6. Дочекайтеся відповіді — вона надійде на електронну пошту і в SMS.
 7. Перевірте пошту — після схвалення кредитний договір відправлять на ваш email. Прочитайте умови та підтвердьте згоду за допомогою SMS-коду. Після того як ви відправите останній код, договір набуде чинності, і інформація про кредит з’явиться в особистому кабінеті.
 8. Чекайте грошовий переказ на картку. Це станеться найближчим часом.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день у розмірі 9% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менш ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 2% від первісної суми кредиту, але не менш ніж 20 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит