Упс! У цьому браузері сайт може працювати некоректно. Оновіть браузер або використайте інший
UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
Підтримка клієнтів у чатах
(безкоштовні дзвінки по Україні)
clock
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Час роботи служби підтримки

Сума:
грн
-
+
Періодичність платежів:
днів
-
+
 • Проценти

 • Сума

 • Сума погашення

Оформити кредит

Код активований

Графік платежів
Детальніше
за користування кредитом до днів
% на день
по
за користування кредитом після днів
% на день
Доступне дострокове погашення кредиту

Мікрозайм на картку

Отримайте гроші швидко та просто з CreditPlus

Мікрозайми без відмов — як і де отримати мікрокредит в Україні?

Мікрозайм — популярний в Україні спосіб отримати гроші в борг до зарплати. Невелика сума і строк платежу мікропозик дають можливість оформити кредит з мінімальними вимогами й гарантують просте повернення грошей кредитній компанії. У CreditPlus можна взяти перший мікрокредит до 15000 грн зі зниженою процентною ставкою 0,01% на день на перший обраний період, або до 30000 грн на повторний кредит під стандартну процентну ставку 1,5% на день.

Щоб отримати гроші, виберіть бажану суму, вкажіть строк платежу, отримайте підтвердження і підпишіть договір кредитування.

Переваги мікрозаймів у порівнянні з кредитом у банку

 • Спрощена система оформлення. Отримати мікрозайм онлайн легше та швидше, ніж банківський кредит на ту саму суму.
 • Цілодобовий сервіс. Мікрокредит можна взяти в онлайн-режимі в будь-який час — МФО працюють без вихідних.
 • Віддалене обслуговування. Для оформлення мікропозики не потрібно приїжджати в офіс компанії — все проходить через сайт або мобільний застосунок.
 • Знижка на перший кредит. При першому зверненні кожен новий клієнт отримує кредит зі зниженою процентною ставкою 0,01% на день на перший обраний період. При поверненні в перший період переплата буде мінімальною.
 • Переказ на платіжну картку. Щоб отримати гроші, вам необхідна платіжна картка будь-якого українського банку. Водночас у банку ви можете взяти кредит тільки на картку обраної фінустанови. Якщо картки немає, її потрібно оформити.
 • Мінімальні вимоги.

Мікрокредити можуть поліпшити кредитний рейтинг. Навіть якщо ви оформили кредит на мінімальну суму, але вчасно погасили, ваша кредитна історія покращиться. Мікрозайми — один з найбільш простих і популярних способів реабілітувати проблемну КІ.

Ситуації, у яких варто брати мікрозайми онлайн

На відміну від банківських кредитів, які розраховані на великі покупки, мікропозики розв'язують питання термінових, непередбачених витрат:

 • виникли проблеми з технікою, і потрібен ремонт або покупка нової;
 • потрібні гроші на термінове лікування;
 • у зв'язку з затримкою зарплати необхідні кошти на особисті витрати (харчі, мобільний зв'язок, оплату транспорту тощо);
 • необхідно поліпшити кредитну історію, щоб отримати кредит на більшу суму в банку.

У подібних ситуаціях тривале очікування рішення від банку може привести до неприємних наслідків.

Умови, на яких можна оформити мікрокредит онлайн

У CreditPlus отримати онлайн-мікропозику можуть повнолітні українці, у яких немає прострочених відкритих кредитів. Джерело доходу не має значення — оформити мікрокредит можуть пенсіонери, студенти й ті, хто не працевлаштований офіційно (довідка з місця роботи не потрібна).

Що знадобиться для отримання кредиту:

 • ІПН;
 • паспорт;
 • платіжна картка будь-якого українського банку (на рахунку має бути принаймні 1 грн);
 • інтернет і мобільний зв'язок для оформлення;
 • смартфон з камерою (або інший гаджет, за допомогою якого можна зробити фото).

Як отримати мікрозайм без відмови

 1. Створіть профіль на сайті CreditPlus. Для цього вкажіть номер мобільного телефону.
 2. Увійдіть у профіль і заповніть усі поля анкети.
 3. Сфотографуйтесь із паспортом або верифікуйтесь за допомогою BankID НБУ. 
 4. Прив'яжіть платіжну картку до профілю. Вкажіть дані й відправте SMS-код, щоб підтвердити операцію. 
 5. Заповніть заявку для отримання мікропозики. Вкажіть бажану суму, а також строк платежу.

Після відправки заявки очікуйте рішення. При першому оформленні вам може зателефонувати консультант з уточнювальними запитаннями. За умови схвалення на пошту надійде електронний договір кредитування. Прочитайте його та підпишіть за допомогою SMS. Після цього в особистому кабінеті зобразиться інформація про активний кредит, а на вашу платіжну картку перекажуть схвалену суму.

Умови кредитного продукту

Тип кредиту Перший кредит Повторний кредит
Сума Від 500 до 15000 грн Від 500 до 30000 грн
Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка на перший період (від 3 до 30 днів, залежить від погоджених сторонами умов) може бути знижена та складати — 0,01% на день (3,66% річних).

Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Ставка на перший період може бути знижена до 0,01% на день (3,66% річних), якщо споживач є учасником програми лояльності. Реальна річна процентна ставка — від 3 243,21% до 21 074,61% (залежить від умов участі в програмі лояльності, періодичності сплати платежів та строку кредиту).
Час розгляду заявки До 15 хвилин До 5 хвилин
Строк Строк кредиту від 345 до 365 днів (залежить від погодженої сторонами періодичності сплати процентів). Періодичність сплати процентів — від 3 до 30 днів (обирає споживач)
Вік позичальника Від 18 до 65 років Від 18 до 70 років
Способи отримання кредиту Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі
Необхідне для оформлення онлайн-кредиту Паспорт, ІПН (РНОКПП), дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, мобільний телефон Дійсна платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту надавати документи не потрібно
Переваги Кредит видається зі зниженою процентною ставкою. Оформлення в той самий день Під час повторного звернення не потрібно проходити реєстрацію. Рішення буде відомо за кілька хвилин
  Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

З детальними умовами кредитних продуктів можна ознайомитись тут

Попередження

У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день у розмірі 9% від первісної суми кредиту за чотири дні порушення, але не менш ніж 200 грн;
 • з п’ятого дня за кожен день порушення у розмірі 2% від первісної суми кредиту, але не менш ніж 20 грн за кожен день порушення.

(Штраф не нараховується та не сплачується протягом 3 (трьох) календарних днів поспіль, після закінчення терміну сплати відповідного платежу, якщо Споживач у цей строк сплатить заборгованість за кредитом).

 

Важливо

 • порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;
 • Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
 • для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
 • Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;
 • Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
 • витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;
 • ініціювання Споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено.
 • укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).
 
Послуги кредитування
Оформити кредит