Фінансовий аналіз у кіно: скільки заробляють улюблені герої фільмів і серіалів

Персонаж

Фільми завжди були відмінним способом подорожувати в інші світи, де герої борються зі злом, вирушають у пригоди й, звісно, мають свої фінансові виклики. Здійснімо фінансовий аналіз деяких найулюбленіших кіношних персонажів!

Тоні Старк («Залізна людина»)

Тоні Старк — геніальний інженер і мільярдер, головний герой кіносаги «Залізна людина». Його фінансовий успіх безмежний, і це завдяки винаходам та розробкам його компанії Stark Industries. Але фінансові витрати на створення і підтримання броньованого костюма Iron Man вражають уяву. Зараз Тоні Старк міг би бути прекрасним прикладом для інвесторів, якби не його нескінченні витрати на технології та обладнання для боротьби зі злочинцями.

Stark Industries виготовляє високотехнологічну продукцію, і тому у 2023 році прибуток Старка, як мільярдера, міг би становити сотні мільйонів або навіть мільярди доларів щорічно.

Джеймс Бонд

Іншим популярним кіношним персонажем є агент Джеймс Бонд. Як шпигун і суперагент, він має доступ до найсучасніших гаджетів, автомобілів та яхт. Але чи коли-небудь задумувалися ви, скільки коштує підтримувати такий спосіб життя, включаючи оренду яхт та замовлення шампанського у розкішних готелях? Фінансово Джеймс Бонд би міг бути прекрасним прикладом для розгляду витрат на розкішне життя та важливість фінансового планування, щоб уникнути боргів.

Агент Джеймс Бонд працює на МІ-6 і отримує зарплату від британського уряду. Його заробіток, як професійного спецагента, може бути високим — від декількох сотень тисяч до кількох мільйонів доларів на рік.

Пітер Паркер («Людина-Павук»)

Пітер Паркер має два «життя» у фільмах та коміках: одне як фотожурналіст, а інше як супергерой Людина-Павук. Давайте приблизно оцінимо його можливі доходи у кожному з цих «життів».

  • Як фотожурналіст: Пітер Паркер працює у «Газеті Дейлі Бугл». Зарплатня фотожурналіста великої місцевої газети може бути в районі 30 000-60 000$ на рік у 2023 році, залежно від досвіду та позиції.
  • Як Людина-Павук: як супергерой Людина-Павук, Пітер Паркер зазвичай не отримує жодної зарплати. Він діє з метою захисту міста та боротьби зі злочинцями. Однак він також має витрати на обладнання, зокрема, костюм та павутиння, які могли б вимагати значних фінансових ресурсів. В різних версіях коміксів і фільмів витрати на обладнання можуть різнитися.

Найпоширеніші пояснення, звідки в нього гроші, включають таке:

  • патенти та винаходи. У деяких версіях коміксів Пітер Паркер створює різноманітні винаходи та патентує їх, отримуючи дохід від цього. Наприклад, він розробляє павутиння і павуковий костюм, які він може патентувати й продавати;
  • благодійність. У деяких історіях Пітер Паркер співпрацює з благодійними організаціями або отримує фінансування від них для своїх дій у ролі Людини-Павука;
  • спонсорство. У деяких версіях фільмів та коміксів Пітер Паркер має спонсора або партнера, який надає йому ресурси для створення та підтримки його супергеройського образу.

Шерлок Холмс

Шерлок Холмс — відомий детектив та консультант у справах великого Лондона. Його доходи можуть варіюватися залежно від того, які завдання він приймає та які справи розслідує. Його заробіток може бути від декількох сотень тисяч до кількох мільйонів доларів на рік.

Персонажі серіалу «Теорія великого вибуху»

1. Шелдон Купер — вчений теоретик та професор фізики. Заробітна плата вченого на вищому рівні може становити від 80 000 до 150 000$ на рік у 2023 році. Він також може отримувати додатковий дохід від публікації статей та викладання.

2. Леонард Хофстедтер також є фізиком та викладачем. Його заробітна плата може бути на тому самому рівні, що й у Шелдона — від 80 000$ до 150 000$ на рік. Він також може отримувати дохід від досліджень та академічних видань.

3. Говард Воловіц — інженер та астронавт. Заробітна плата астронавта може бути значною, зазвичай становлячи кілька сотень тисяч доларів на рік.

4. Раджеш Кутрапаллі. Раджеш — астрофізик, і його заробітна плата також може бути в районі 80 000-150 000$ на рік, як і у Шелдона і Леонарда.

Персонажі серіалу «Друзі»

1. Рейчел Грін працювала в індустрії моди та була бренд-менеджером. У 2023 році її дохід може бути в районі 70 000-100 000$ на рік.

2. Моніка Геллер стала шеф-кухарем та власницею ресторану. Вона могла б заробляти від 80 000 до 150 000$ на рік, залежно від успіху її ресторану.

3. Рос Геллер працював у галузі палеонтології. Його заробіток як ученого може становити від 70 000 до 120 000$ на рік.

4. Чендлер Біні працював у галузі статистики та потім у маркетингу. Його дохід може бути в межах 70 000-100 000$ на рік.

5. Джоуї Тріббіані був актором та голосом у рекламах. Його дохід може значно варіюватися залежно від ролей та рекламних угод, але він міг би заробляти від 40 000 до 100 000$ на рік.

6. Фібі Буффе була музикантом та писала власні пісні. Її дохід також може варіюватися, але вона могла б заробляти від 40 000 до 80 000$ на рік.

Персонажі серіалу «Гострі картузи»

1. Гокай П'єрс (Гоук) є головним хірургом в медичному полі в серіалі. Зарплата головного лікаря може бути значною, і його дохід може складати від 150 000 до 300 000$ на рік.

2. Тред Корпорал Рейнер (Радар) виконував різні завдання на медичній базі. Його зарплата, як військовослужбовця, може становити від 30 000 до 60 000$ на рік.

3. Бед Макінтайр (Гонкай) є другим хірургом та одним із головних персонажів серіалу. Він міг би заробляти від 100 000 до 200 000$ на рік.

4. Генрі Блейк — командир медичної бази. Його зарплата, як військового керівника, може бути в межах 100 000-150 000$ на рік.

5. Медісон (Трап) був медичним асистентом та персоналом для Гокая. Його дохід, як підлеглого медперсоналу, може складати від 30 000 до 60 000$ на рік.