Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

CreditPlus бере участь в проєкті Scholarship та надає переможцю грант на навчання

баннер

В Україні стартував проєкт «Мотивація нескорених». Він передбачає фінансову підтримку студентів, які попри війну лишились в країні й навчаються у вищих навчальних закладах. CreditPlus долучився до конкурсу та виступає в ролі одного із грантодавців. 

Наразі українські студенти мають отримувати підтримку саме від українського бізнесу. З цією метою компанія CreditPlus вирішила взяти участь у проєкті та надати фінансову допомогу молоді, що навчається. Кампанія має на меті мотивувати студентів, проявити свою креативність та поділитись обізнаністю у сфері. Адже головна умова участі — написання унікальної спеціалізованої статті. Тож якщо ви або ваша дитина підпадаєте під ці вимоги та готові виконати завдання, читайте далі, щоб дізнатись більше.

Хто може отримати грант?

Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України — студенти 1-5 курсів. Наразі вони мають здобувати освіту у будь-якому ЗВО. Форма навчання не має значення — студент може бути як на бюджеті, так і на контракті.

Скільки вартує грант та куди його можна витратити?

CreditPlus надасть переможцеві 15 000 грн на навчання. Для студента це передбачає оплату освітніх курсів. Якщо ж навчання студента обумовлено контрактною формою, він може сплатити семестр у виші.

Що потрібно зробити для участі в конкурсі?

Щоб подати заявку на участь, потрібно написати аналітичну статтю на тему «Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні». Мова конкурсної роботи — українська. Обсяг матеріалу — від 1000 до 3000 слів. Готова робота повинна мати не менш як 75% унікальності, а також за змістом має відображати прогнози щодо даної теми.

Як усе відбуватиметься?

Після того як студент відправить заявку, заповнивши Google-форму, та надішле роботу на email (форма та адреса доступні тут), вона потрапить на перевірку. Після аналізу матеріалу будуть обрані три найкращі роботи. Їхні автори отримають запрошення на захист своїх статей перед членами журі до офісу компанії. До їхнього складу увійдуть СЕО CreditPlus Володимир Довгаль, Президент ВАФК Алла Сав’юк, а також сертифікований бізнес-коуч, банкір із 22-річним стажем Олена Острініна.

За результатами захисту буде визначений переможець. Учасники, що посядуть друге та третє місця, отримають заохочувальні грошові призи.

Які дедлайни та коли захист робіт?

  • 01.12.2022-15.05.2023 — приймання заявок і статей;
  • 16-30.05.2023 — оцінка матеріалів членами журі;
  • червень 2023 — захист робіт і нагородження переможців.

Про CreditPlus

CreditPlus (ТОВ «Авентус Україна») надає клієнтам зручний сервіс швидкого онлайн-кредитування. Працює на ринку України з 2017 року, демонструючи стабільне зростання. Компанія регулярно займає провідні позиції у фахових рейтингах від авторитетних видань, видавши за час роботи понад 3 млн кредитів для більш ніж 800 тисяч клієнтів. У 2020-2021 роках компанія здобувала статус «Вибір Країни».

Про «Scholarship в Україні»

Перший конкурс стартував у 2018 році. Метою проєкту є допомога талановитій українській молоді та можливість показати, що представники малого та середнього бізнесу також можуть підтримувати студентів. Кожен грант здатний змінити чиюсь долю. За весь період було видано 23 гранти загальним бюджетом 373 000 грн. Підтримку отримали 69 студентів — переможці з різних куточків України.
 

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований