Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: з 8:00 до 23:00
Сб-Нд: з 8:00 до 22:00

Найвигідніші банківські картки у 2020

банківські картки

Світ активно переходить на безготівкові розрахунки та банківські картки. Це зручніше, безпечніше та практичніше, ніж використання купюр. Українці практично миттєво опанували технологію NFC і без проблем розплачуються смартфонами, смартвотчами та іншими гаджетами, до яких прив'язані їхні картки. Ми проаналізували пропозиції топових українських банків. У кінці статті — бонус, фінальна таблиця з перевагами на прикладі однієї з карт кожного банку.

ПриватБанк

Одна з найбільш розгалужених мереж банків. Практично в кожному ТРЦ можна знайти термінал або банкомат. У Привата є дві основні переваги:

доступність (навіть якщо немає карти Привату, можна оплатити різні послуги в мережі терміналів); зрозумілий особистий кабінет у Приват24 (як у додатку, так і в клієнт-банку на сайті).

У ПриватБанку представлені 9 карт: універсальна, для підлітків, пенсіонерів, VIP, інтернет-карта, карта для виплат тощо. "Універсальна" — найбільш популярна. Вона підійде тим, хто проводить прості оплати та не планує користуватися великим кредитним лімітом (до 50 тис. грн).

Схожий принцип дії у VIP-картки. Однак тут кредитний ліміт — 75 тис., і ця платіжна картка — міжнародна. Крім того, для VIP-клієнтів доступні певні пільги, зокрема пріоритетне обслуговування.

Monobank

Проект Universal Bank, який став популярний у лічені дні після офіційного виходу на фінансовий ринок. Улюблений банк інтровертів і зайнятих людей — не потрібно ходити у відділення та розв'язувати питання з консультантами. Є чат-бот, з яким можна все обговорити в Telegram. Але за бажанням клієнт може зателефонувати та поспілкуватися з менеджером.

Спочатку знаменита чорна картка була всього одна. Потім з'явилися чорна іменна, дебетова платинова та залізна (зручна при частих перельотах, за кожну 1000 грн у чеку налічують 20 миль). Доставка та випуск чорної карти — безкоштовні. За платинову доведеться заплатити 500 грн, за залізну — 2000 грн. Також є дитячі картки та рахунки для ФОП.

Перевага, на яку банк зробив ставку — застосунок. Щоб користуватися картою, він обов'язковий до встановлення. Інтерфейс ще простішим, ніж у Привата, а особистий гід користувача — Кіт. Персонажа експлуатують всюди: він з'являється як при будь-яких платіжних операціях, так і під час проходження аркадної гри про коронавірус (зіграти можна прямо в додатку після оновлення балансу).

ПУМБ

Один з перших приватних українських банків, заснований у 1991 році. За десятки років банк вивчив свого клієнта та продовжує еволюціонувати разом з ним. Одна з найпопулярніших карт ПУМБу — "ВсеМожу". Вона не передбачає ніяких комісій — безкоштовне поповнення, зняття грошей (у всіх українських банкоматах), відкриття та обслуговування. Якщо клієнт переводить гроші не за допомогою сервісу ПУМБ, можлива комісія від 0,5% до 1,5% мінімум. Перекази в гривнях у ПУМБ Online безкоштовні.

ПУМБ усе більше переходить у діджитал і за рівнем зручностей не поступається monobank. Клієнт може сам керувати своїми депозитами, кредитами та іншими банківськими операціями. Доступні швидкі операції — клієнт може сам створити шаблони платежів для швидкісних переказів. Крім того, в особистий кабінет можна підв'язати картки інших банків, переказувати кошти між власними рахунками та погашати кредити. Карта ПУМБу підійде тим, хто має намір накопичувати. При відкритті депозиту знімати гроші з нього можна без втрати накопичених відсотків.

OTP Bank

Входить до ТОП-20 найбільших банків України, з 2006 року належить угорському OTP Bank Plc. Серед карт банку — дебетові, кредитні та преміальні. У кожній категорії є окремі види: для водіїв, мандрівників тощо. У березні VIP-карта Black Edition отримала звання найкращої дебетової картки в межах FinAwards 2020. Суддів "підкупив" кешбек (до 25%), особливі привілеї в аеропортах і безкоштовне зняття певної суми протягом місяця.

Також картка Black Edition передбачає інші пільги: персонального цілодобового менеджера, преміальний консьєрж-сервіс, відвідування Mastercard Business Lounge (безкоштовно в 9 столицях Європи), доступ в Lounge Key по всьому світу. Перед поїздкою за кордон потрібно подати заявку на антиблок карти, після чого її можна використовувати в зазначених країнах.

Raiffeisen Bank Aval

На 68% належить австрійському Raiffeisen Bank International, заснований на рік пізніше ПУМБу — в 1992. У розпорядженні RBA — дев'ять видівдебетових карток та три кредитні. Одна з найпопулярніших кредитних карт — "100 днів". Фактично протягом ста днів клієнт може не платити відсоток при безготівкових операціях. Плата за обслуговування не стягується, якщо за місяць клієнт зробив мінімум 10 безготівкових операцій. Також клієнт потрапляє під програму винагород Mastercard.
На сайті банку можна створити депозитні програми. Це зручно: за допомогою онлайн-калькулятора клієнт вибирає бажану суму (максимум — 1 млн грн) і строк (до 12 місяців). Можна вибрати додаткові опції нижче: наприклад, про щомісячну виплату відсотків. Доступна функція порівняння всіх можливих депозитів.

Фінальна порівняльна таблиця послуг (згідно з конкретною карткою)

Назва та тип картки ПриватБанк — "Універсальна" monobank — класична, чорна ПУМБ — "ВсеМожу" OTP Bank — Black Edition Райффайзен Аваль — "100 днів"
Доступність зняття і поповнення (крім переказу з картки на картку) 7,2 тис. банкоматів, 13,3 тис. платіжних терміналів і 141 тис. торгових POS-терміналів Поповнення в будь-якому Ibox, зняття в будь-якому банкоматі (стягується %) Понад 200 терміналів, 100 зон 24/7, 800 банкоматів. Можна провести операцію в банкоматах партнерів мережі "Радіус" Понад 40 міст з відділеннями. Можна провести операцію в банкоматах партнерів мережі "АТМоСфера" Понад 300 терміналів 1000 банкоматів, 400 відділень
Підтримка Garmin Pay Є Є Є Є Є
Кешбек Ні. Працює програма "Бонус плюс". (Кешбек доступний для картки "Універсальна Gold") До 20% Ні. Кешбек можна отримати під час акцій. (Кешбек доступний для картки "Дбайлива") До 25% Ні. Є програма нагород від Mastercard. (Кешбек доступний для картки Visa Fishka)
Кредитний ліміт, тис. грн До 50 До 100 До 200 До 500 До 250
Пільговий період, днів До 55 До 62 До 62 До 55 До 100
Місячна ставка, % 3,6 3,2 3,99 3,0 4,0
Комісія за зняття готівки 1% — власні кошти 4% — кредитні кошти 0,5% — власні кошти 4% — кредитні кошти 0%, без комісії та без пільгового періоду 0,8% у рідному банку, 1,5% + 7 грн — в інших 3% + 15 грн
utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований