Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: з 8:00 до 23:00
Сб-Нд: з 8:00 до 22:00

3 фінтех-можливості для підприємців після 2020 року

цифрові технології fintech

2020 став роком безпрецедентних потрясінь у всіх секторах бізнесу і людської діяльності в цілому. Сфера фінансових послуг не стала винятком. Деякі банки закрилися, принаймні тимчасово, і у багатьох інших сервісів, на які звикли покладатися користувачі, відбулися збої або уповільнення тою чи іншою мірою. Наприклад, частка банків була змушена закрити кілька відділень, які були основними пунктами зв'язку для значної частини клієнтів.

На тлі всіх потрясінь технології були основним оплотом фінансових послуг індустрії, як й інших секторів суспільства. За допомогою своїх рішень фінтех-стартапи змогли заповнити пробіл, залишений традиційними банківськими установами. Наприклад, це мінімальний людський контакт. Тим самим ці компанії дотримуються правил соціального дистанціювання, зберігаючи або навіть підвищуючи рівень зручності для клієнтів. Коли справи повернуться на круги своя, цілком ймовірно, що багато клієнтів, які почали користуватися фінтех-послугами в разі потреби, продовжать користуватися ними на свій розсуд. У результаті зараз у цьому секторі відкриваються величезні можливості для інвесторів і підприємців. Нижче наведені деякі з найбільш перспективних секторів.

Цифрові платіжні сервіси

Зараз електронні мітинги, електронне навчання, електронні вечірки та безліч інших традиційно фізичних заходів перейшли в діджитал. Не дивно, що електронна комерція почала активно рости й розвиватися, особливо у світлі попереднього стійкого зростання. Сплеск транзакцій електронної комерції був різким у багатьох місцях: за звітом Mckinsey & Company, в Італії зростання склало 81%. Згідно Digital Commerce 360, сума, витрачена клієнтами в роздрібних мережах США, виросла на 30% (60,42 млрд доларів) за перші шість місяців поточного року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Компанії, які займаються обробкою платежів, виросли разом зі зростанням електронної комерції. При цьому у них все ще є можливості для подальшого зростання, оскільки відновлюється нормальна діяльність. Клієнти починають використовувати цифрові платіжні сервіси для оплати переважної кількості товарів і послуг, для яких вони зазвичай використовували б готівку або банківські перекази.

Цифрове інвестування

Ніколи раніше роздрібні інвестори в усьому світі не були такі активні на фондовому ринку, торгуючи в великих обсягах і сильно впливаючи на ціни акцій. Зростання роздрібних інвестицій було викликане декількома факторами:

  • люди більшу частину часу перебувають вдома і можуть більш поглиблено вивчати пропозиції;
  • доступ до інформації став легшим — раніше даними могли скористатися тільки більш просунуті інвестори.

За словами Гордона Гао, генерального директора Waykichain, потенціал величезний: "Результатом цього стала демократизація інвестицій — передача в руки звичайних людей можливості впливу на глобальні ринки. Компанії, які можуть використовувати цю тенденцію, щоб допомогти людям правильно розпоряджатися своїми особистими фінансами, зможуть отримати велику вигоду в середньостроковій і довгостроковій перспективі. Поки компанії допомагають своїм користувачам отримувати прибуток або скорочувати витрати, вони не заперечуватимуть проти оплати послуг".

Цифрове кредитування

Хвиля закриття підприємств і звільнень у всьому світі, як і очікувалося, привела до нестачі коштів для багатьох людей і домашніх господарств. Уряди деяких держав прямо або побічно організували стимулювальні фонди. Однак фінансові установи як і раніше зобов'язані надавати позики фізичним і юридичним особам, щоб забезпечити їх функціонування протягом всього проблемного періоду.

Фінтех-компанії також змогли перевершити своїх традиційних колег у цій області. Вони використовували передові технології штучного інтелекту для відбору клієнтів та оцінки їх кредитоспроможності. Ці позики були швидшими та зручнішими для споживачів. Тому онлайн-кредитори, як Funding Circle і Kabbage, викликали інтерес з боку власників малого бізнесу, які розраховують на участь у Програмі захисту зарплати. Результати вказують на продовження переходу до онлайн-кредиторів: у таких компаніях, як корейський PeopleFund, спостерігається зростання кількості користувачів старшого віку у віці від 40 до 50 років. При цьому мілленіали, які раніше домінували в їхній користувальницькій базі, з переважної частки позичальників перетворилися на меншу.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований