Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Наближаємо перемогу разом — CreditPlus переказав понад 9 млн на ЗСУ та благодійність

Уже більш як пів року вся Україна бореться за своє теперішнє та майбутнє. Всі разом ми докладаємо всі зусилля, щоб перемогти ворога. CreditPlus та користувачі сервісу, звісно, також не лишились осторонь. Завдяки нашій співпраці ми регулярно допомагаємо армії та вимушено переміщеним особам. Сьогодні хочемо підбити результати нашої роботи та поділитися, що саме ми зробили.

1. Ініціатива «Допомога ЗСУ»

Частина від суми відсотків, сплачених кожним нашим клієнтом, була перерахована на рахунок ЗСУ. Кожен з вас допомагав нашій армії, просто вчасно сплачуючи кредит. Завдяки цьому ми змогли надати нашим захисникам 4 350 000 грн у період з лютого по серпень. 

2. Надання фінансової допомоги переселенцям та армії

Ми регулярно підтримуємо Донецьку Єпархію Церкви ПЦУ. Голова Синодального Управління Соціального служіння ПЦУ Сергій Горобцов особисто займається волонтерством. Ми співпрацюємо та фінансово забезпечуємо потреби разом із партнерами. Завдяки цьому наші хлопці на передовій отримують турнікети, тактичний одяг та іншу амуніцію, а переселенці — медикаменти, продукти, одяг тощо. Загалом за сім місяців ми допомогли українцям на суму 1 537 900 грн. 

3. Гуманітарна допомога

Ще на початку березня CreditPlus придбали 2 пасажирських мікроавтобуси VW Transporter для доставки гуманітарної допомоги в м. Київ та для безкоштовного вивезення мешканців Києва та Київської області на безпечну територію на заході України та/або до Польського кордону. 

Співробітники компанії особисто займались закупівлею та доставленням необхідних товарів для територіальних оборон (зокрема, одяг для військових, медикаменти, засоби гігієни тощо) на основі їхніх запитів.

4. Біржа благодійності «ДоброДій»

Ми давно співпрацюємо з «ДоброДій», і знаємо, як сердечно представники Біржі ставляться до діток з особливостями та допомагають їм у лікуванні. Попри війну потрібно підтримувати наших найменших українців, адже вони — наше майбутнє. Загальна сума переказу за цей період становить 970 000 грн. 

5. Інші витрати

Забезпечили лікарні необхідними медикаментами на суму більш як 700 000 грн. Також регулярно поповнювали паливну карту для того, щоб була можливість заправляти авто в Україні, аби переганяти машини для ЗСУ. Це регулярна активність, адже машини на фронті — часто розхідний матеріал. Сума поповнення паливної картки склала 288 918 грн. Крім того, частина коштів була направлена на придбання амуніції воїнам, які вирушили на фронт.

Це ще не кінець. Ми боротимемось та допомагатимемо, поки не переможемо. Разом зробимо все, щоб Україна якнайшвидше перемогла і стала по-справжньому незалежною. Пам’ятайте, що один українець сильніший за тисячу ворогів, бо з нами правда. А разом подолаємо все, адже ми — незламні. Слава Україні!

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований