Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: з 8:00 до 23:00
Сб-Нд: з 8:00 до 22:00

Бренд CreditPlus вдруге поспіль визнаний «Вибором Країни»

Нагорода

Компанія CreditPlus здобула нагороду «Вибір Країни 2021» за версією експертної комісії премії. Дослідження проводилося за методикою URSA 50 (Ukrainian Rating System of Awards) серед підприємств які працюють в Україні, згідно з фінансовими показниками FinScore та MarketScore. Таким чином, саме CreditPlus було визнано лідером ринку в номінації «Мікрокредитування».

Це вже не перша подібна нагорода бренду — у 2020 році компанія також була визнана «Вибором Країни», що свідчить про стабільно високу ефективність та якість її роботи.

«Визнання CreditPlus “Вибором Країни” — це почесне звання, високий рівень, який ми намагатимемось утримувати. Це визнання ефективної роботи компанії, яке свідчить, що ми розвиваємося у правильному напрямі. В нас ще багато планів, і, сподіваюся, нам вдасться приємно здивувати споживачів», — прокоментував нагороду директор CreditPlus Володимир Довгаль.

За його словами, попри складний для бізнесу 2020 рік, компанії вдалося не лише утримати, але й збільшити частку ринку за рахунок надзвичайної гнучкості. У період карантину команда з понад 200 працівників показала злагоджену та ефективну дистанційну роботу. Оперативний аналіз ситуації та відстеження поведінки клієнтів дозволили компанії однією з перших відреагувати на покращення ринкової ситуації та початок відновлення.

Окрім спільної нагороди, персональні відзнаки отримали також кращі співробітники за підсумками року. Команда з радістю сприйняла нагороду — відзнака бренду кращим на ринку свідчить про високу якість роботи кожного члена колективу.

Компанія CreditPlus планує і надалі надавати прості та якісні фінансові послуги широкому колу клієнтів. Впровадження сучасних технологічних рішень та висока якість сервісу залишаються основними пріоритетами бренду.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований