Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Як пройшла FinAwards 2022 в умовах війни та як нагородили CreditPlus

FinAwards 2022

CreditPlus із року в рік бере участь у найпрестижнішій церемонії FinAwards, де нагороджують найкращих у фінансовому секторі. Цього року компанія так само отримала заслужені нагороди й тим самим ще раз довела, що навіть попри війну надає якісні послуги своїм клієнтам та покращує сервіс.

CreditPlus отримала золото в номінації «Стійка МФО». Наразі це актуальне досягнення, адже продуктивно вести діяльність в умовах жорсткої війни та макроекономічного спаду надзвичайно складно. 

CEO CreditPlus Володимир Довгаль поділився у коментарі сайту «Мінфін», що «запорукою стійкості CreditPlus стали відчуття команди, ринку й правильного моменту для старту. Ці три «кити» й сьогодні допомагають працювати й займати достойне місце на ринку».

«Ми одні із перших відновили кредитування і зараз видаємо найбільшу кількість кредитів на ринку, — каже Володимир. — Основна частина клієнтів це ті, які прийшли до нас ще до 24 лютого. Намагаємося залучати й нових клієнтів, але це складно. Фактично зараз відбувається повний перезапуск бізнесу, тобто це нові скорингові моделі, нові підходи в маркетингу, нова поведінка клієнтів, абсолютно інший середній чек. Вже зараз ринок скоротився у 5−6 разів. А як буде далі — залежить від тривалості війни, стану економіки, поведінки клієнтів тощо».

Особливої уваги вартує те, що CreditPlus стала одною з небагатьох компаній, яка не підвищувала відсоткові ставки і планує й далі їх утримувати на теперішньому рівні.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований