Які у вас відносини з грошима згідно зі знаком зодіаку?

Глобус

Сказати, що минулий рік був дещо турбулентним для наших фінансів, було б занадто м'яко сказано. В українців взагалі мають бути свої знаки зодіаків, адже пережити ковід та примудритись ще й заощаджувати під час війни — це поза силою космосу. Отже, як багато ваш знак зодіаку може розповісти про ваше ставлення до витрат і заощаджень? Від ощадливих Тельців до нестримних Близнюків — астрологія розкаже про ваш стиль управління грошима.

Овен

21 березня — 21 квітня

Перший знак зодіаку любить рухатися вперед. Овни люблять інвестувати в себе, створювати бізнес, йти на зважені ризики та шукати нові способи примножити свої фінанси. Овни прагнуть брати на себе відповідальність і мають незалежне мислення, часто віддаючи перевагу підприємницькому підходу до просування кар'єрними сходами; те саме стосується і їхніх інвестиційних стратегій.

Овни рухаються швидше, ніж більшість людей, і відчувають нетерпіння, коли їм заважають ті, хто менш схильний до ризику. Природжені підприємці, яким комфортно стрибати й пробувати щось раніше за інших, Овни мають підхід до життя за принципом «рання пташка ловить черв'ячка». Керовані Марсом, вони мають високу енергію і швидко реагують на поради та підказки.

Чудові фахівці з продажу, Овни розуміють, що гроші рухаються у вашому житті так швидко, як ви готові їх рухати. Життя не відбувається з Овнами, вони його створюють, і це стосується всього, що вони роблять.

Телець

21 квітня — 21 травня

Телець — один з найбагатших знаків зодіаку. Відомий своєю впертістю, Телець надійно стоїть на позиціях розкішного життя. Цей знак найбільше асоціюється з грошима, і ті з нас, у кого планети в Тельці, знають, як заробляти, заощаджувати, витрачати й примножувати багатство.

Спокійні й терплячі, Тельці розуміють, як інвестувати, а також мають розсудливий і стійкий підхід до життя, тому не будуть панічно купувати або продавати під час ринкових коливань. Тельці прагматичні, орієнтовані на безпеку, але також люблять насолоджуватися «хорошим життям».

Ті з нас, хто має планети в Тельці, придбають одну дуже дорогу річ замість 10 товарів середнього цінового сегмента, оскільки вони розуміють і поважають якість, а не кількість. Надійними інвестиціями будуть природні ресурси Землі; Телець — земний знак, який прив'язаний до якості, тому обмежені товари, такі як золото і срібло, є класичними інвестиціями, які вони можуть тримати в руках.

Близнюки

21 травня — 21 червня

Близнюки — мінливий знак, який цікавиться ідеями та змінами. Близнюки розумні й мають багато різноманітних інтересів, що може призвести до того, що вони будуть витрачати гроші на безліч різних ідей і людей.

Вони також можуть витрачати гроші на книги, автомобілі, транспорт, освіту, курси, а також на вдосконалення і тренування свого розуму. Близнюки сповнені дотепності й знають, що інтелект — це їхній найбільший актив. Здатність залишатися гнучкими буде для них надзвичайно важливою.

Близнюками управляє Меркурій, і у них блискавичний підхід до життя, тому вони можуть вдаватися в деталі інвестиційних можливостей.

Рак

21 червня — 22 липня

Раки, якими керує Місяць, люблять відчувати себе в безпеці, тому саме вони найбільше налаштовані на те, щоб 2023 рік став роком, коли вони опанують управління грошима. Їхній дім і сім'я будуть їхньою головною мотивацією, коли вони розглядатимуть свої інвестиції.

Незалежно від того, чи купуєте ви будинок для себе, чи виплачуєте іпотеку своїх батьків, надійні інвестиції з обмеженим ризиком мають сенс для людей з планетами в Раку. При цьому Раки не є абсолютно не схильними до ризику; безпека для них є пріоритетом, тому здорова пенсія, яка дозволить їм відчувати себе в безпеці, буде першочерговим питанням на порядку денному.

Витратні звички, звичайно, будуть пов'язані з дітьми, сім'єю, їжею, будинком. Місяць, циклічна планета, також керує нашими модними циклами. І оскільки 31% Раків визнають, що їхня емоційна природа означає, що вони часто спокушаються останніми пропозиціями, вони можуть вдатися до невеликої шопінг-терапії, коли відчувають, що емоційно потребують розрядки.

Лев

22 липня — 23 серпня

Лев — природжений лідер, харизматичний. Леви вільно віддають свою енергію і багатство як частину своєї ідентичності. Сонце — планета, яка управляє Левами, тому вони люблять сяяти, дарувати й генерувати енергію, що робить їх фантастичними бізнесменами. Леви — наставники й творці, які люблять розвивати людей і ділитися своїм багатством і досвідом з іншими.

Лев розуміє, що таке достаток, і, як і їхній побратим, фіксований знак Тельця, віддає перевагу якості, а не кількості. Лев буде витрачати на свою справу, він буде інвестувати в себе.

Це включає в себе задоволення від дорогих ювелірних прикрас, якісних стрижок і розкішних домашніх меблів. Їх інвестиційна стратегія ґрунтуватиметься на досвіді та порадах тих, кого вони вважають найкращими.

Діва

23 серпня — 23 вересня

Діва — ощадлива і кмітлива, справжній мисливець за вигідними покупками. Діви відвідують один продуктовий магазин щотижня і не виходять за рамки виділеного бюджету. Дівам подобаються деталі, і вони стежать за кожною копійкою, саме тому 68% Дів сказали, що вони часто досягають фінансових цілей, які ставлять перед собою.

Знак, який природно турбується, вони можуть іноді не бачити загальної картини й уникати спекулятивних інвестицій, вважаючи за краще тримати свої гроші там, де вони можуть їх бачити та знати, що вони в безпеці. Діва — земний знак, який любить все контролювати. Здоров'я дуже цінне для Діви, тому абонемент у спортзал завжди буде частиною їхнього щомісячного бюджету, вони ніколи нічого не купуватимуть до того, як настане кінець сезону розпродажів, а їхні подарунки рідко можна буде назвати щедрими.

Діви ощадливі, вони можуть зробити так, що з малого можна зробити велике, вони повністю розуміють концепцію заощадження на чорний день. Вони не витрачають час і гроші даремно, але можуть упустити велику інвестиційну можливість, поки так намагаються тримати все під контролем і довіряти тільки тому, що вважають надійним.

Терези

23 вересня — 23 жовтня

Венера керує двома знаками: Тельцем і Терезами. Однак Терези — це повітряний знак, і їх менше цікавить матеріальний світ, набагато більше — ідеї, чарівність і естетика. Терези витрачають свої гроші на відповідне вбрання, косметичні засоби та на людей, яких вони люблять. Терези — це знак партнера, тому вони можуть дозволити комусь іншому повністю управляти своїми фінансами, будь то бізнес-партнер чи кохана людина.

Терези будуть витрачати гроші на мистецтво, культуру, юридичні питання, освіту.

Скорпіон

23 жовтня — 22 листопада

Скорпіон — майстер у деталях і контролі. Це знак, який розуміє енергію, фінансові ритми й силу багатства. Керований Плутоном, богом підземного світу, який панує над усіма багатствами землі, Скорпіон володіє такою ж глибиною сили й розуміння.

Скорпіони розуміють, у що варто інвестувати, і мають вроджену здатність заохочувати інших інвестувати в них. Їхня потреба в контролі означає, що вони знають, де зберігаються всі їхні гроші, і можуть обурюватися, коли їх витрачають. Скорпіон — постійний зна, зазвичай фінансово підкований і має розуміння того, що може спрацювати. Скорпіон пов'язаний зі спільними інвестиціями, спільними рахунками, страховими схемами й усім, що пов'язано з «чужими грошима».

Скорпіон — не легковажний знак, занадто проникливий і зацікавлений в глибині прихованої істини, щоб витрачати свої гроші на те, що може втратити свою цінність. Скорпіони є майстрами інвестування, знаючи, коли продавати, і довіряючи своїм інстинктам. З цієї причини вони хочуть мати повний контроль над усіма своїми активами.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Стрілець, яким керує Юпітер, — найщасливіший і найоптимістичніший знак зодіаку. Цей щедрий знак отримає користь від порад, віри, підтримки та доброзичливості інших людей — за винятком тих випадків, коли удача відвертається від них. Стрільці — природжені азартні гравці; вони вірять, що життя все влаштує, і тому витрачають на все, що хочуть, і коли хочуть.

Подорожі, книги, курси, ідеї, сувеніри та подарунки. Стрільцям притаманна щедрість духу, яка поширюється на всіх, кого вони зустрічають. Помилка Стрільця — це припущення, що все буде добре, і витрачання коштів з постійною вірою в те, що грошове дерево буде їх постійно забезпечувати. Це може призвести до того, що час від часу у них з'являються великі рахунки за кредитними картками й низка боргів, які їм потрібно буде виплачувати.

Завдяки своєму невблаганному оптимізму, вони зазвичай струшують з себе пил і знаходять іншу можливість, яка спрацює і допоможе їм розібратися з безладом, в якому вони опинилися. Їх любов до свободи означає, що вони можуть потрапляти в скрутні ситуації, в основі яких лежать ідеалістичні мрії.

Козоріг

21 грудня — 21 січня

Справжній професіонал, який робить все за правилами й надзвичайно зосереджений на грошах. Ті з нас, у кого планети в Козорогу, обирають професію, починають відкладати гроші на пенсію, коли влаштовуються на першу роботу, і завжди думають наперед. Сатурн — планета, яка управляє Козорогом, і його часто називають «Володарем карми, або Володарем часу». Козороги розуміють, що таке час, терпіння і те, що інвестування — це довга гра.

Козоріг купуватиме якісні речі, які виглядають, відчуваються і коштують дорого. Елемент статусу і бажання бути на вершині підживлює рішення Козорогів, і неважливо, чи це найбільший будинок, найкраща сукня або найякісніша компанія для відпочинку.

Вони ощадливі, але мають на меті мати здорову, заможну і безпечну старість, де вони зможуть безтурботно піклуватися про свою сім'ю. Козоріг грає в довгу гру і найбільше пов'язаний з традиційними фінансами.

Водолій

21 січня — 20 лютого

Водолії, як і інші повітряні знаки Близнюки та Терези, набагато менше цікавляться практичними речами й більше — ідеями, інноваціями, новими способами управління своїми фінансами. 66% Водоліїв відчувають, що контролюють управління своїми грошима.

Істинно підприємницький Водолій більше зацікавлений у тому, щоб ідея працювала, ніж у тому, щоб ідея приносила прибуток. Фінанси — це проблема когось іншого (часто бізнес-партнера або бухгалтера). Вони можуть спекулювати криптовалютами, брати участь у передових наукових проєктах або пожертвувати гроші. Для Водоліїв зв'язок з іншими людьми й розвиток людства — це їхній фундаментальний інтерес. Вони можуть витрачати гроші на свої незвичайні хобі, подорожі, технології й завжди мати найновіший телефон на ринку.

Водолій цінує свободу і може не надто перейматися питаннями володіння будинком і тягарем іпотеки та боргів. Водолії не хочуть відчувати себе в пастці або витрачати час на те, що їх не приваблює. Якщо фінанси їх захоплюють, то вони стануть експертами в цій галузі, якщо ні, то, ймовірно, будуть керувати всім своїм життям, не маючи жодного інтересу до планування та забезпечення своєї безпеки.

Риби

20 лютого — 21 березня

Риби — це водний знак і синонім художників, музикантів, йогів та творчих особистостей цього світу. Зазвичай Риби не асоціюються з людьми, які мають блискучу фінансову мудрість, але їхні таланти й здатність переслідувати мрії та досягати успіху не можна залишати поза увагою.

Риби — знак, який пов'язаний з почуттями, а не з практичністю, але вони можуть слідувати своїм інстинктам і вкладати гроші в блискучі проєкти. Риби можуть інвестувати в речі, які приносять їм задоволення, відпочинок, мистецтво.

Матеріальний світ їх не цікавить, тому Риби довіряють Всесвіту, який завжди їх забезпечить. Але Риби — це також знак жертви, яка здається, коли її емоції стають занадто сильними, і вибирає шлях втечі.