Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн-Пт: з 8:00 до 23:00
Сб-Нд: з 8:00 до 22:00

Фінтех-банки та стартапи працюють разом над зручним і надійним продуктом для користувачів

фінтех

Глобальна пандемія Covid 19 показала наскільки крихка еономіка України і як вона може може впасти в стан колапсу. На цьому тлі стає очевидно, що необхідно міняти правила гри, активно впроваджувати нові технології, ставати еффектившіше і зменшувати точки залежності економіки від несприятливих факторів.

Фінтех-революція містить ряд інновацій, які з'явилися в останнє десятиліття і продовжують просувати світову економіку. Це стає можливим шляхом оптимізації наявних банківських послуг та усунення прогалин у фінансовій екосистемі.

Деякі з типових банківських послуг передбачають особисте фінансування, кредитування, переказ грошових коштів і видачу кредитних/дебетових карток. Однак, як правило, банки мають справу тільки з великими транзакціями. Це залишає велику частину населення — як людей, так і організацій — без достатнього банківського обслуговування. Цю проблему "фінансової нерівності" здатний вирішити фінтех.

Використовуючи розумне поєднання передових технологій, фінтех-стартапи та компанії можуть надавати миттєві послуги, адаптовані під індивідуальних користувачів. Щоб досягти цього, фінтех-платформи — агрегатори рахунків, електронні гаманці тощо — співпрацюють з відомими банківськими установами. Їхня мета — не тільки розширити діапазон і якість фінансових послуг, а й забезпечити фінансову доступність у всьому світі. Один із найяскравіших прикладів — Азія. Згідно з EY Global FinTech Adoption Index 2019, рівень прийняття фінтех-технологій в Азії в середньому становить 87% у порівнянні з глобальним показником у 64%. Такий результат є актуальним для найбільших країн — Китаю та Індії. Водночас показник Сінгапуру, Південної Кореї та Гонконгу — 67%, що на 3% вище середньостатистичного.

Точка довіри: чи є фінтех ключем до відкриття безпечного фінансового майбутнього

Питання впровадження фінтехнологій ще ніколи не стояло так гостро, як зараз — у період тривалої кризи COVID-19. Після вірусного спалаху та подальшого карантину люди активно практикують фізичне дистанціювання, щоб запобігти поширенню інфекції. Отже, навіть при тому, що банківський сектор як і раніше підтримує бізнес, люди фізично не можуть отримати доступ до фінансових послуг через обмеження у вільному переміщенні. Більш того, операції з готівкою не заохочуються, оскільки купюри можуть бути потенційним переносником вірусу.  

На цьому тлі надійні фінтех-сервіси дозволяють без проблем виконувати фінансові зобов'язання, одночасно дотримуючись протоколів соціального дистанціювання. Зараз клієнти можуть вільно використовувати цифрові валюти та безпечні способи оплати.

Фінтех-компанії також прийшли на допомогу ММСП, яким необхідно відповідати вимогам оборотного капіталу, щоб подолати кризу в умовах защемленої ділової та торговельної діяльності. Залежність фінансової екосистеми від цифрових послуг зростає. Тому роль фінтеху стане ще більш важливою в постпандемічному світі для пожвавлення та розвитку глобальної економіки. 

Таким чином, фінтех-революція відкриє наступний етап еволюції фінансового майбутнього. Ця екосистема буде побудована на основі довіри, оптимальної ефективності та максимальної доступності. 

Як рахунки умовного депонування можуть виправити дефіцит довіри після COVID-19

Сервіси умовного депонування історично були пов'язані з такими транзакціями, як злиття та поглинання. Це угода, за якої третя сторона володіє активом або умовним депонуванням від імені транзакційних сторін, випускаючи його тільки за умови дотримання всіх умов договору. Фінтех-розробники роблять одні й ті самі послуги доступними для окремих користувачів. Це дозволяє їм проводити невеликі транзакції в межах "системи трасту".

Візьмемо, наприклад, сектор нерухомості. Згідно зі статистикою, в майже 60-62% угод з перепродажем майна капітал виявляється заблокованим в судовому процесі через порушення трасту. Цього сценарію можна уникнути, якщо покупці мають можливість покласти свої гроші на цільовий депозитний рахунок замість того, щоб платити аванс продавцю. У разі будь-якого порушення договору або спроби шахрайства гроші не будуть втрачені. З іншого боку, після успішного завершення угоди відповідна зацікавлена сторона зможе отримати доступ до суми, яка їй належить.

Цей фінансовий інструмент може бути навіть поширений на інші області та знайде застосування в економіці після COVID-19. Орендар може використовувати цей засіб для безпечної та безпроблемної оренди. Зацікавлені сторони можуть бути впевнені в тому, що угода відбудеться, а належна сума буде виплачена вчасно та в повному обсязі.

Щоб зрозуміти революційність цього методу, розглянемо приклад. Для створення облікового запису умовного депонування потрібно 40-45 днів, а подальша транзакція була багатоетапною. Інновація фінтеху полягає в спрощенні для користувацького шляху завдяки зручному інтерфейсу. За цим принципом працюють різні фінтех-компанії: від інвестиційних платформ до підприємств-кредиторів. Як і CreditPlus, різні фінтех-організації активно об'єднують свої запатентовані технології з технологічною інфраструктурою банків, щоб колективно функціонувати та забезпечувати максимальний доступ до фінансових послуг нового покоління користувачів.

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований