Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Гуманітарна допомога від CreditPlus

Гуманітарна допомога

З перших дні війни CreditPlus постачає для бійців територіальних оборон Київської області та мешканців постраждалих районів Київської області надважливі продукти та товари. До них входить велика кількість харчових продуктів, питної води, засобів особистої гігієни, дитячого харчування та необхідні речі для догляду за маленькими дітьми.
Для деяких спецпідрозділів Служби безпеки України ми закупили та доставили велику кількість павербанків, батарейок та ліхтариків, а також понад 100 спеціальних планшетів для армії та 10 ноутбуків.

Також CreditPlus придбали 2 пасажирських мікроавтобуси VW Transporter для доставки гуманітарної допомоги в м. Київ та для безкоштовного вивезення мешканців Києва та Київської області на безпечну територію на заході України та/або до Польського кордону. На цьому CreditPlus не планує зупинятися і продовжує закупівлю автотранспорту для подальшої допомоги та здійснює регулярні рейси на Київ.

Наразі CreditPlus створила штаб гуманітарної допомоги із залученням працівників компанії. Штаб здійснює комунікацію з представниками територіальних оборон, закладів охорони здоров’я та збройних сил України та на основі їхніх запитів шукає необхідні товари (спеціальний одяг для військових, медикаменти та засоби особистої гігієни) в Україні та за її межами, закупає та доставляє їх у необхідні місця.

CreditPlus у цей складний для країни час тісно співпрацює з медиками Польщі та України. Самостійно здійснює доставку важливих медикаментів з Польщі та в межах України в гарячі точки для своєчасного забезпечення життєво необхідними лікарськими засобами і виробами медичного призначення. Також за запитами закладів охорони здоров’я для перевезення великої кількості медикаментів, що потребують особливого режиму перевезення, CreditPlus здійснює організацію таких перевезень з залученням логістичних компаній та сплачує їх власними коштами.
 

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований