Internet Explorer не підтримується. Оновіть браузер або використовуйте інший.

Оновіть

UA creditplus
0 800 753 363 безкоштовно по Україні
0 800 753 363 (безкоштовні дзвінки по Україні)
Час роботи служби підтримки:
Пн. — нд.: 8:00-22:00

Як отримати гроші за непередбачених витрат?

гроші

Ці стратегії можуть допомогти вам не збитися з курсу, якщо трапляться непередбачувані події, які вимагають додаткових витрат.

У кожного з нас є щомісячні статті витрат: оренда, комунальні послуги, страхування, обслуговування авто чи позики. Ми купуємо продукти й час від часу обідаємо поза домом. Це звичайні витрати, яких ми звикли очікувати й плануємо свій бюджет відповідно до них.

Однак ми не завжди плануємо моменти, коли глушник випаде з автомобіля або знадобиться медичне обслуговування. За даними опитування, лише 39% людей зможуть оплатити неочікуваний рахунок у 15 000 грн зі своїх заощаджень.

Незалежно від того, чи є у вас неочікувані витрати, чи ви тільки починаєте відкладати на «фінансову подушку», є кілька речей, які слід враховувати, коли заощаджуєте на несподівані витрати.

Скористайтесь кредитною карткою або онлайн-кредитом у разі непередбачуваної події

У вільному доступі немає статистики щодо балансу на картці середнього українця. Та згідно з невеликими опитуваннями різних категорій людей середній баланс на банківському рахунку становить 15 000 грн (без умови депозитів, заощаджень, кредитних лімітів тощо). 

Тобто наразі така сума є комфортним буферним варіантом на місяць. Вона дозволить дочекатись наступної зарплати, а за умови розумного розпорядження грошима навіть дещо заощадити. Водночас для порівняння ми брали людей із різним рівнем доходу — тобто були як ті, баланс яких становить більш ніж 15 000 грн, так і ті, у кого ця сума значно менша. Для тих, хто не має у своєму розпорядженні такого рівня доходу або балансу, оптимальний вибір у разі несподіваної фінансової проблеми — підвищення кредитного ліміту або оформлення онлайн-кредиту. Та якщо для першого варіанту треба мати хорошу кредитну історію та, власне, кредитну картку, то для мікрокредитування ця опція необов’язкова.

Клієнт може звернутись до МФО та отримати гроші на будь-яку картку. До того ж у разі першого звернення щоденна ставка дорівнюватиме 0,01%. Більшість компаній пропонують вигідні акції для своїх клієнтів. Тож, якщо ви хочете отримати поповнення мобільного просто за те, що оформили онлайн-кредит, звертайтесь до CreditPlus. Відразу після оформлення кредиту ваш рахунок буде поповнено на 100 грн. CreditPlus часто проводить акції та розіграші для клієнтів, а також постійно покращує свій сервіс попри складну ситуацію в країні. 

Продайте невживані речі, щоб отримати гроші на несподівані витрати

Пройшли часи розпродажів для швидкого отримання коштів. Сьогодні ви можете звернутися до вебсайтів електронної комерції, щоб продати свої непотрібні речі. Ви можете виставити тогорічний гардероб на продаж на аукціонах і заробляти гроші, продаючи на таких сайтах, як Etsy, Ebay, Prom.ua, OLX. 

Отримуйте додатковий дохід

Якщо ви працюєте на звичайній роботі з дев’яти до шостої, використання вільного часу вночі та у вихідні може допомогти накопичити додаткові заощадження, щоб швидко погасити несподівані витрати. Подумайте про традиційні роботи — роздрібну торгівлю, обслуговування клієнтів або харчову промисловість. Але також зверніть увагу на менші проєкти — такі як участь в онлайн-маркетингових дослідженнях або віртуальних платних фокус-групах. Крім того, ви можете працювати як фрилансер, монетизуючи своє хобі. Більш того — це буде робота на себе. Фотографія, ретуш, написання текстів, продаж власноруч створеного одягу чи іграшок — усі ваші хобі можна перетворити на активний дохід.

Змініть бюджет, щоб жити нижче за свої можливості

Є деякі витрати, яких ви не можете уникнути — житло, транспорт і придбання їжі — але ви можете подумати про скорочення несуттєвих витрат. Середній українець щорічно витрачає до 40 000 грн на розваги. Хоча час від часу важливо отримувати задоволення, скорочення кількох вечірніх прогулянок або скасування одного з ваших онлайн-сервісів потокового відео відобразиться на вашому банківському рахунку.

Переконайтеся, що завдяки заощадженням ви готові до непередбачених витрат

Якою б не була ваша неочікувана стаття витрат, одна або декілька з цих стратегій принаймні допоможуть її окупити. Розгляньте можливість відкладати гроші на високоприбутковому ощадному або депозитному рахунку в майбутньому — наявність навіть невеликої суми, заощадженої в надзвичайному фонді, допоможе вам, коли справа дійде до тягаря наступної непередбачуваної витрати.
 

utm_Campaign
Сума:
грн
-
+
Термін:
днів
-
+
  • Сума

  • Проценти

  • Сума погашення

Код активований