Інтерв`ю з однією з переможців акції «Яблучна Весна»

Цього місяця завершилась акція «Яблучна Весна» від CreditPlus. І ми вирішили взяти коротке інтерв'ю в однієї з переможниць, щоб вона поділилась своїми враженнями та досвідом. А ми ще раз вітаємо Віру та двох інших переможців і бажаємо, щоб новенькі iPhone 15 Pro Max служили добре та тішили.

З.:Які були емоції, коли дізнались про перемогу? Чи було це для вас сюрпризом, чи була впевненість у виграші?

В.: Спочатку коли повідомили, що я виграла, емоцій не було, тому я не повірила. Але після того як побачила те, що мені поштою вислали телефон, емоцій було багато: і радість, і нерозуміння того, як так пощастило.

З.: Як вам враження від iPhone 15 Pro Max?

В.: Камера чудової якості — перегляд фільмів кращий за телевізор!

З.: Як познайомились з CreditPlus і чому свого часу вирішили звернутись саме до нас? Можливо, є якийсь досвід, яким би ви хотіли поділитись?

В.: Була в житті ситуація, коли терміново потрібні були гроші, а до ЗП ще 2 тижні. Я зайшла в CreditPlus, взяла вчасно і віддала. Користуюся послугами компанії понад 5 років. У цій компанії мені подобається те, що в них завжди знижки, хороші промокоди.

З.: Чи хотіли б щось сказати нашим клієнтам, які теж беруть участь в акціях?

В.: Ніколи не вірила що будь-яка людина може отримати від компанії подарунок. Завжди вважала, що розігрують між собою або знайомими. Але ні — ця компанія, CreditPlus, чесна, і дала можливість виграти. Від себе: беріть участь, вірте у свою удачу, і ви обов'язково виграєте!